Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie wiesz jak nazywała się jakaś bajka ? Pisz !

742 odpowiedzi w tym temacie

#741 Michu_Weasley

Michu_Weasley

Zaawansowany użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano wczoraj, 06:04

Pytałem o to kilka razy i wciąż nie wiem:

Bajka oglądana prawdopodobnie w latach 1995-1997 na tvp2. W kreskówce psy podróżowały na statku. Pamiętam dwie postacie: mały czarno-biały piec w białym/niebieskim kubraczku, pełnił podrzędną funkcję na statku. Drugi jakiś wilk, albo inny mocno kudłaty pies - kapitan.

Prawdopodobnie głos temu małemu podkładała Lucyna Malec.

Użytkownik Michu_Weasley edytował ten post wczoraj, 06:11

• 0

#742 swistak

swistak

Zaawansowany użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano wczoraj, 10:19

Pytałem o to kilka razy i wciąż nie wiem:

Bajka oglądana prawdopodobnie w latach 1995-1997 na tvp2. W kreskówce psy podróżowały na statku. Pamiętam dwie postacie: mały czarno-biały piec w białym/niebieskim kubraczku, pełnił podrzędną funkcję na statku. Drugi jakiś wilk, albo inny mocno kudłaty pies - kapitan.

Prawdopodobnie głos temu małemu podkładała Lucyna Malec.

Wilki morskie.

• 1

#743 Gość_Lola_*

Gość_Lola_*
  • Gość

Napisano wczoraj, 14:07

Cześć :)  od kilku dobrych lat poszukuje bajki, która leciala chyba na Polsacie, może tvn siedem w latach 2000-2006, zazwyczaj rano, w weekend'y, był tam chyba taki dziki pies, kundel, a może wilk, który z jakiegoś powodu trafił pod dom psa Pudla. Ta dziewczyna pies pudel, miała osobny duży różowy pokój, z taką tapetą na ścianach, i mieszkał w tym domu chyba jeszcze jeden pies. 

I z tego co pamiętam to ten pies kundel nakłonił ją żeby nie była taka sztywna itp. i później gdzieś uciekli ale nie wiem po co. Kojarzy mi się jeszcze że na koniec ludzie którzy mieli tego psa pudla, wzięli też tego kundla. 

Byłabym baaardzo wdzięczna gdyby ktoś kojarzył tą bajkę :) wydaje mi się że była do produkcja mniejszej wytwórni animacji 

pozdrawiam :)

Czy chodzi ci o "Zakochany kundel"? xD

b_1_26473.jpg

haha nie nie  :blush:  :lol: , ten pies dziewczyna byla rozowym pudlem, takim wysokim, animacja wyglada jak cos bardziej pod Fox, Paramount. Ale nie jest to tez wszystkie psy ida do nieba :( 

nie wiem czy kiedys to znajde 

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2019 logo forum bajki-tv.com