Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie wiesz jak nazywała się jakaś bajka ? Pisz !

773 odpowiedzi w tym temacie

#761 Gość_LUK_*

Gość_LUK_*
  • Gość

Napisano 22 marzec 2019 - 21:12

Poszukuję bajki z lat 90 chyba na Tv 4 leciała o skrzacie który byl opiekunem gospodarstwa .Pamietam odcinek jak dziewczyna zachorowala przez klątwe czarownicy i ten skrzat rzucal w nią gałązkami żeby ją zabic , PROSZĘ O POMOC. DZIĘKI
  • 0

#762 Gość_Sandwich_*

Gość_Sandwich_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2019 - 22:22

Jak nazywa się kreskówka o teleturnieju była animowana i była tam postać która dostała boosta po zjedzeniu brukselki

• 0

#763 Gość_Hubert_*

Gość_Hubert_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2019 - 21:26

Witam potrzebuje pomocy w przypomnieniu nazwy anime/kreskówki, była ona emitowana z 10 lat temu na zigzapie. Chodziło tam o to że dzieciaki znalazły w fabryce komputer który podłączał ich do komputera i tam walczyli z jakimiś potworami. Przed komputerem zawsze siedział kujon, który wpisywał kody i dawał im bronie żucie itp. Gdy gineli w tamtym świecie gineli na zawsze. Gdy musieli przenieść się do świata komputerowego wydarzały się anomalie np ludzie byli opętani roboty sie buntowały itp. Wygrywając walkę w świecie wirtualnym kujon( chyba miał na imie Urlih) wpisywał restart i świat cofał się do wydarzeń z przed anomali. Pamiętam że był tam chłopak o czarnych włosach z kataną dziewczyna z wachlarzami i różowa dziewczyna co rzucała kule ognia itp. Proszę o pomoc bo spać po nocach nie mogę.

• 0

#764 Gość_Gosia_*

Gość_Gosia_*
  • Gość

Napisano 31 marzec 2019 - 13:49

Witam, szukam bajki którą oglądałam na vhs, niestety pamiętam tylko niebieską postać chyba z bródką która wydaje mi się była czymś w rodzaju szatana, i on miał coś wybudować w bardzo krótkim czasie i jakiś chłop powiedział że prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie, i tak się stało, potem jeszcze ktoś podlewał tego kaktusa na dłoni, bardzo mi zależy na odnalezieniu tej bajki

• 0

#765 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 01 kwiecień 2019 - 12:49

Witam potrzebuje pomocy w przypomnieniu nazwy anime/kreskówki, była ona emitowana z 10 lat temu na zigzapie. Chodziło tam o to że dzieciaki znalazły w fabryce komputer który podłączał ich do komputera i tam walczyli z jakimiś potworami. Przed komputerem zawsze siedział kujon, który wpisywał kody i dawał im bronie żucie itp. Gdy gineli w tamtym świecie gineli na zawsze. Gdy musieli przenieść się do świata komputerowego wydarzały się anomalie np ludzie byli opętani roboty sie buntowały itp. Wygrywając walkę w świecie wirtualnym kujon( chyba miał na imie Urlih) wpisywał restart i świat cofał się do wydarzeń z przed anomali. Pamiętam że był tam chłopak o czarnych włosach z kataną dziewczyna z wachlarzami i różowa dziewczyna co rzucała kule ognia itp. Proszę o pomoc bo spać po nocach nie mogę.

Code lyoko?

• 0

#766 Gość_Mateusz_*

Gość_Mateusz_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2019 - 21:57

Witam, ostatnio poszukiwałem pewneh bajki w której w pierwszym odcinku pewien młodu kowal znalazł amulet pozwalający mu kontrolować każdą moc na świecie. Pamiętam, że miał on przyjaciela trola/orka, czy tym podobnie

Z góry dziękuję za odpowiedź
  • 0

#767 Gość_Justyna_*

Gość_Justyna_*
  • Gość

Napisano 05 kwiecień 2019 - 01:52

Mam pytanie kojarzycie taka bajkę na kasety co była baba jaga która jechała tunelem pociągiem i było tam żółte tło?proszę pomóżcie
  • 0

#768 Gość_Dominik_*

Gość_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:17

Cześć, szukam bajki, w której młody chłopak [chyba około 16 lat] potrafił zmieniać swoje ciało w metalowe części, i z tego co pamiętam siostra jego przyjaciółki była przemieniona w jakiegoś potwora to tylko ten chłopak potrafił się z nią porozumieć

• 0

#769 Gość_Piotr_*

Gość_Piotr_*
  • Gość

Napisano 15 kwiecień 2019 - 09:42

Szukam bajki w której byli bohaterowie na jakichś bazach powietrznych, statkach, sterowcach(?) I mieli bronie w które wkladali jakieś kryształy
  • 0

#770 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 15 kwiecień 2019 - 10:35

Bajka gdzie glowny bohater (dzieciak?) Jezdzil i walczyl w turniejacj za pomoca ipadow (na ipadzie) mial swojego herosa ktorego upgreidowal za pomoca dyskietek?tylko tyle pamietam.. moze ktos pomoc ?:(

To byl megamen
  • 0

#771 Gość_Mateusz_*

Gość_Mateusz_*
  • Gość

Napisano 15 kwiecień 2019 - 22:02

Szukam bajki, w której zwierzęta z safari np. lew itp. naprawiały system nawadniania. I drugiej, w której jakiś zwierzem za wszelką cenę chciał się pozbyć kręta z ogródka (i nie chodzi o krecika).
  • 0

#772 Gość_Angela_*

Gość_Angela_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2019 - 21:21

Szukam bajki z dzieciństwa Historia opowiada o młodym rodzeństwie. Młody chłopak wraz z przyjacielem zamyka swoją młodszą siostrę w ciemnym pomieszczeniu (chyba kaplica) dziewczynka zaczyna płakać a brat ze znajomymi odchodzą śmiejąc sie. Jej płacz słyszy jej matka chrzestna która jest duchem i pocisza dziewczynke oraz przedstawia jej swoich znajomych. Dalej nie pamietam.
  • 0

#773 Gość_mix_*

Gość_mix_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2019 - 22:16

witam, szukam bajki/ kreskówki prawdopodobnie emitowana w tv pomiędzy 2000 a 2005, jedyne co pamiętam to że główny bohater był mutantem czy coś w tym rodzaju - mógł się zmienić w co chciał i chyba nie był za bystry, złe charaktery go ścigały żeby go wykorzystać. Broniła go dziewczyna -  "chyba" i dinozaur na kształt trexa tyle że ulepszony i inteligentny - chyba były na nim prowadzone eksperymenty. Wszystko działo się w przyszłości

• 0

#774 AtoMan

AtoMan

Bajkowy Nałogowiec

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2033 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 23:15

Prosta sprawa: https://www.filmweb.....R.-1996-267763

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2