Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Nie wiesz jak nazywała się jakaś bajka ? Pisz !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1313 odpowiedzi w tym temacie

#81 ilbis

ilbis

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 czerwca 2008 - 13:18

Wiem o co chodzi. I zapewne czasem dziecko misi wraz z lisem wyruszało na przejażdzkę takim jeepem po lesie?! Sam ostatnio chciałem o to zapytać, ale miałem za mało wiedzy o tym. Wiem, że leciało to także na Polonia1


Tak masz rację co do tego jeepa, szkoda że tytułu nie znasz i w ogóle żal że nie leci to dzisija na żadnym kanale bo była to super bajeczka :P
  • 0

#82 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 07 czerwca 2008 - 16:11

Corneliusie, może Ty coś wiesz?
  • 0

#83 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 czerwca 2008 - 19:57

Corneliusie, może Ty coś wiesz?

Co mam wiedzieć?
  • 0

#84 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 07 czerwca 2008 - 22:35

http://bajki-tv.com/...1...ost&p=45504
  • 0

#85 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 czerwca 2008 - 10:22

To może ja też się o coś spytam, bajka leciała dawniej chyba na TVP (1 lub 2), była w nim mowa o dwóch rodzinach Misiów i Lisów, pamiętam że był mały lis i misiek którzy byli dobrymi przyjaciółmi, misie mieszkały w jaskini, no i cała akcja toczyła się w lesie. Wiem że to nie dużo ale może ktoś będzie wiedział o co mi chodzi :P

Hmm nie potrafię pomóc, bo po tym opisie mało wiadomo. Strzelał bym, że może chodzi o Małe Latające Misie. Tytułowe misiaczki mieszkały właśnie w jaskini razem z Plato. Mogły też jeździć w samochodzie (jak wymieniacie potem) bo często pojawiały się tam "ludzkie" przedmioty. Akcja toczyła się w lesie - to też by się zgadzało. Nie jestem pewien czy te lisy, to nie pomyliły się Wam z łasicami, choć może występowały tam też lisy, nie pamiętam.

Ale jak mówiłem na początku - to tylko spekulacja, bo opis mało mówi o bajce. Może macie inne typy?
  • 0

#86 ilbis

ilbis

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 czerwca 2008 - 16:57

Corneliusie to nie to, niestety skromny opis bo mało pamiętamy, bajka leciała dosyć dawno temu, no nic dzięki za starania
  • 0

#87 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 08 czerwca 2008 - 20:26

Hmm nie potrafię pomóc, bo po tym opisie mało wiadomo. Strzelał bym, że może chodzi o Małe Latające Misie. Tytułowe misiaczki mieszkały właśnie w jaskini razem z Plato. Mogły też jeździć w samochodzie (jak wymieniacie potem) bo często pojawiały się tam "ludzkie" przedmioty. Akcja toczyła się w lesie - to też by się zgadzało. Nie jestem pewien czy te lisy, to nie pomyliły się Wam z łasicami, choć może występowały tam też lisy, nie pamiętam.

Ale jak mówiłem na początku - to tylko spekulacja, bo opis mało mówi o bajce. Może macie inne typy?

eee.... Latające misie to zdecydowanie nie to. Inna kreska i fabuła.
  • 0

#88 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 czerwca 2008 - 21:55

To była tylko sugestia, nic innego na obecną chwilę mi nie przychodzi co pasowałoby do opisu.
  • 0

#89 barts955

barts955

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kraków NG

Napisano 09 czerwca 2008 - 22:31

To może ja też się o coś spytam, bajka leciała dawniej chyba na TVP (1 lub 2), była w nim mowa o dwóch rodzinach Misiów i Lisów, pamiętam że był mały lis i misiek którzy byli dobrymi przyjaciółmi, misie mieszkały w jaskini, no i cała akcja toczyła się w lesie. Wiem że to nie dużo ale może ktoś będzie wiedział o co mi chodzi :P



Myślę że chodzi Ci o bajkę Buttons and Rusty polskiego tytułu niestety nie pamiętam.

Jeśli to nie to na tej stronie pokazane są misie z wielu różnych bajek przy zdjęciach tytuły:
http://members.tripo...eker3/bear.html

Użytkownik barts955 edytował ten post 09 czerwca 2008 - 22:42

  • 0

#90 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 09 czerwca 2008 - 22:58

Myślę że chodzi Ci o bajkę Buttons and Rusty polskiego tytułu niestety nie pamiętam.

Jeśli to nie to na tej stronie pokazane są misie z wielu różnych bajek przy zdjęciach tytuły:
http://members.tripo...eker3/bear.html

To dokładnie ta bajka o którą nam chodziło !!! Dzięki stary !!!
  • 0

#91 ilbis

ilbis

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 czerwca 2008 - 08:16

Myślę że chodzi Ci o bajkę Buttons and Rusty polskiego tytułu niestety nie pamiętam.

Jeśli to nie to na tej stronie pokazane są misie z wielu różnych bajek przy zdjęciach tytuły:
http://members.tripo...eker3/bear.html


Fakt, Kseroboy ma rację, o tą bajeczkę nam chodziło, wielkie dzięki
  • 0

#92 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 10 czerwca 2008 - 09:37

Swoją drogą o ile dobrze pamięta, to był nawet film pełnometrażowy z tą bajką :)
  • 0

#93 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 10 czerwca 2008 - 12:05

A odnośnie mojego zapytania może ktoś jednak coś wie?
  • 0

#94 ilbis

ilbis

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 czerwca 2008 - 19:37

Swoją drogą o ile dobrze pamięta, to był nawet film pełnometrażowy z tą bajką :)


i to nie jeden, na Amazon można kupić za 2 dolary czyli za 5 zł, jak się nie mylę:P
  • 0

#95 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 10 czerwca 2008 - 21:48

My to mamy szczęście w nieszczęściu
  • 0

#96 nizinek

nizinek

    Bajkowy Nałogowiec

  • VIP
  • 1 042 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 czerwca 2008 - 21:51

Ja tez pamietam te bajke Buttons i Rusty. Chcialem sobie znalezc jakies intro, ale nic nie ma :huh: Może komuś z Was się udało?
  • 0

#97 Salvaja

Salvaja

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 czerwca 2008 - 19:36

A pamięta ktoś jej polski tytuł? I czy Rusty to był ten lisek? Coś mi świta, ale nie o jeepie, ale odcinku ze zbieraniem słodyczy halloweenowych przez dwójkę... Cukierek albo psikus...
  • 0

#98 barts955

barts955

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kraków NG

Napisano 14 czerwca 2008 - 21:03

A pamięta ktoś jej polski tytuł? I czy Rusty to był ten lisek? Coś mi świta, ale nie o jeepie, ale odcinku ze zbieraniem słodyczy halloweenowych przez dwójkę... Cukierek albo psikus...


Tak Rusty to był lisek po polsku nazywał się Rudzielec.
  • 0

#99 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 czerwca 2008 - 10:06

A wiecie może jaki tytuł nosiła bajka/film nie pamiętam. Wiem, że opowiadał o zabawkach, które potrafiły mówić, chodzić itd. Jeden chłopak je miał i chyba miał z tego powodu problemy. Wiecie co to może być?
PS. Na pewno nie jest to Toystory - tego jestem pewien.

Coś mi świta. Pierwsze co mi się przypomina to Toystory, ale je odrzuciłeś. Hmm był kiedyś w telewizji taki film, ale nie jestem pewny tytułu coś a`la Mali żołnierze lub Mali zabójcy... Może to coś z tego? Szkoda, że nie znasz więcej szczegółów (jakichś wątków) bo łatwiej by było szukać w pamięci :)
  • 0

#100 Kondziu

Kondziu

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwca 2008 - 18:43

szukałem, szukałem i znalazłem kreska z RTL 7 o super rodzince nosi tytuł Bionic Six. Serdeznie polecam można zobaczyć pare epków i intro na youtube.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com