Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

D.N.A² (1994)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Snoop

Snoop

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 092 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 lutego 2014 - 12:38

ggggggggg_newrsra.jpg

 
Opis:
 
Kolejna romantyczna historyjka pełna przygód i humoru o ratowaniu świata przed złem.
Tym razem niebezpieczeństwo nadchodzi ze strony nosicieli genu megaplayboya, przerażających ludzi, z których każdy uwiódł i zapłodnił w swym życiu setkę kobiet. Ich działalność doprowadziła do kryzysu demograficznego i poważnego przeludnienia Ziemi. Wszyscy oni pochodzą od jednego człowieka, niejakiego Junty… Tyle tylko, że Junta bynajmniej nie pasuje do tej charakterystyki – jest nieporadnym słabeuszem, który na dodatek wymiotuje na widok kobiet. Wysłana w przeszłość specjalistka ma więc poważny dylemat, czy na pewno to o tego osobnika chodzi? I czy na pewno pistolet, z którego strzela pani genetyk, zawierał właściwy ładunek – szczepionkę mającą osłabić niebezpieczny gen?
 

 

 

--------

Pooglądałem do połowy i się wynudziłem a co za tym idzie musiałem porzucić tą serie. Chyba moje koncepcja romantyczności odbiega od koncepcji autora tej produkcji. Z drugiej strony sam pomysł na to anime jest ciekawy i miał potencjał tylko to wykonanie... . Nie wiem co musi się stać abym mógł w spokoju oglądnąć coś co w Azji jest odbierane za przejaw erotyczności.

 

 


  • 0

#2 kinichi

kinichi

    Bajkowy Pomagacz

  • Moderator
  • 1 941 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 19 lutego 2014 - 13:26

Anime co prawda nie oglądałem (moze kiedys nadrobie) ale mange czytalem i byla fajna :) No i ten autor ma sliczną kreskę :) To przede wszystkim


  • 0

#3 Snoop

Snoop

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 092 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 lutego 2014 - 20:14

Anime co prawda nie oglądałem (moze kiedys nadrobie) ale mange czytalem i byla fajna :) No i ten autor ma sliczną kreskę :) To przede wszystkim

Ja mangi nie czytałem i za pewne nigdy nie przeczytam. Do kreski w tym anime też nie mam zarzutów. Motyw z typem którego zbiera na wymioty gdy widzie roznegliżowaną kobieta był nawet śmieszny. Cała fabuła była nudna i to chyba mnie skutecznie odstraszyło. Jakoś mnie ta seria nie porwała 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com