Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie wiesz jak nazywała się jakaś bajka ? Pisz !

645 odpowiedzi w tym temacie

#641 AtoMan

AtoMan

Bajkowy Nałogowiec

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1952 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 10:46

Thundercats?
  • 0

#642 Gość_Shirocchi_*

Gość_Shirocchi_*
  • Gość

Napisano 01 luty 2018 - 03:03

Hejka, szukam od bardzo dawna pewnej bajki, była ona już wydana na płycie DVD bo ostatni raz ją oglądałam w 2005 roku. 

Ogólnie pamiętam, że były tam zwierzęta, głównym bohaterem było zwierze rodzaju męskiego, a lisiczka czy coś takiego go uwolniła i potem się skrywali w lesie i szykowali nore niby kolorowymi poduszkami przy tym śpiewając. Ta lisiczka miała młodsze rodzeństwo i wiem, że uciekali chyba od ludzi. Ale do dziś widzę te kolorowe mchy którymi stroiła norke. Pomóżcie proszę, bo ja się poddaje.

• 0

#643 Gość_Rafał_*

Gość_Rafał_*
  • Gość

Napisano 05 luty 2018 - 18:07

Leciała w telewizji bajka/anime o takiej dziewczynie co miała takie żyjące demoniczne ostrze z okiem czy ktoś coś wie ???
  • 0

#644 Gość_Zbyszek_*

Gość_Zbyszek_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2018 - 13:48

Witam, szukam bajki o bodajże dżinnie, który bardzo lubił burgery :D

• 0

#645 Gość_Magdalena_*

Gość_Magdalena_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2018 - 13:23

Hej, mam problem . Chodzi o bajkę ktora - co najbardziej zapamiętałam- była komputerowa. To były początki takich bajek. Leciała na jakichś TVP.
W bajce było dwóch przyjaciół- potworków. Jeden z nich był duzy, biały, wyglądaj jak yeti. Drugi był mały, słodki także biały, zachowywał sie jak piesek, ale był okrągły i miał chyba dwie nóżki. Nadal pamietam ze ta grafika skupiała sie na ich futerku. Razem wsiadali w swój pojazd latający i o ile mi sie wydaje- odwiedzali różne planety. Chociaż ja pamietam jedynie odcinek gdzie było wszędzie biało, tak jak oni :D
To sa czasy „kropelki”, tak mi sie wydaje . Byłam mała , jestem z ’99 ...
była jakaś muzyka w temacie tego filmu- kosmiczna, spokojna melodia czy cos w tym stylu...
koniec bajki zawsze polegał na tym samym- wsiadali ( najpierw bardziej ogarnięty yeti a potem mały ) i odlatywali ;D
Moze ktos mi pomoże ? :((
  • 0

#646 czerep

czerep

Dobry Qmpel

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 16 luty 2018 - 16:37

Małe planety (Tiny Planets)?

• 0

Dodaj odpowiedź