Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie wiesz jak nazywała się jakaś bajka ? Pisz !

1287 odpowiedzi w tym temacie

#1281 Gość_Wiktoria_*

Gość_Wiktoria_*
  • Gość

Napisano 01 lutego 2024 - 22:38

Pamiętam o takiej bajce, w której 3 dzieci szukała zaginionych zwierząt. Mieli siedzibie w piwnicy bloku. Kojarze odcinek o dalmatyńczyku który uciekł aby urodzić w czyjejś piwnicy. Błagam pomocy 🛐
  • 0

#1282 Gość_Kam_*

Gość_Kam_*
  • Gość

Napisano 02 lutego 2024 - 18:00

Hejka
kiedy miałam chyba 10 lat pamietam jak miałam DVD z trzema bajkami ale nie pamietam ich tytułu

jedna była o rodzicach co mieli dzidziusia (chyba to była dziewczynka) ale potem jakiś troll lub demon czy coś im je zabrało i za oddanie mieli zgadnąć jego imię. Mama dziecka zaczęła szukać wszędzie w książkach o imię tego stwora ale dalej nic. Chyba na końcu w końcu znalazła i go pokonała czy coś

druga była o miłym panie który wszystkim pomagał ale chyba ktoś rzucił na niego urok. dalej musiał wziąć zamąż z jedną z trzech córek jego przyjaciela (a potem nie pamiętam)

trzecia to chyba była o dziewczynce o czerwonych butach i kiedy je założyła to było tornado czy coś
  • 0

#1283 Gość_Marchewka_*

Gość_Marchewka_*
  • Gość

Napisano 05 lutego 2024 - 01:46

Hejo!

Jest to dla mnie ważny temat, gdyz poszukuje bajki której oglądałam jakoś 4 lata temu. Była ona podobna do umizoomi czy cos w tym stylu. Więc była taka dziewczynka chyba ubrana na różowo i chłopczyk ubrany chyba na niebiesko. Był też tam taki potworek chyba zielony lub nirbieksi nie wiem, i on dawał na koniec takie podsumowanie czy cos. Noi te dzieci się chyba pomniejszamy do tego świata, i pamiętam jeden odcinek gdzie byl problem z maszyną z babeczkami i oni musieli ja naprawić bo taki dlugloey potowe nie mógł jej zjeść bo chyba jedna połowa była inna a druga inna i pamiętam że ten ptowrek był ruzowwy w paski czy cos PROSZE ESLI KTOS IWE O CO MI CHODIZ(i jeśli nie ZMYSLILAM tego) PROSZ EJESTEN ZDESPEROWANA SZUKAM TEJ BAJKI OD 2 LAT.
  • 0

#1284 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 05 lutego 2024 - 01:49

Petz klub chodizlo ci oto?
  • 0

#1285 Gość_Marchewka_*

Gość_Marchewka_*
  • Gość

Napisano 05 lutego 2024 - 01:50

[quote name="Wiktoria" post="109775" timestamp="1706823464"]

Petz klub
  • 0

#1286 Gość_Natalia_*

Gość_Natalia_*
  • Gość

Napisano 07 lutego 2024 - 08:53

Hej!

szukam bajki której ogladalam w dzieciństwie, napewno istnieje.

Pamietam że ta bajka była o samochodach wyścigowych i mechaniku.

Wiem jak wyglądał mechanik
Napewno Miał kręcone ciemne włosy i okrągła twarz , był chyba główną postacią

pomozcie pls
  • 0

#1287 Gość_Nadusiaiaia_*

Gość_Nadusiaiaia_*
  • Gość

Napisano 10 lutego 2024 - 14:52

Hej jak nazywała się bajka o księciu z Wiednia i jakieś księżniczce tylko tyle pamiętam
  • 0

#1288 Gość_Konrad_*

Gość_Konrad_*
  • Gość

Napisano 12 lutego 2024 - 11:34

witam, szukam bajki z lat 90-00 na VHS, jedyne co pamiętam że był tam wątek o zanieczyszczeniu oceanu/zatoki ropą i ratowali tam jakieś delifny/wieloryby które były całe usmarowane tym olejem, kojarzy ktoś?

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com