Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Bleach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Byakuya

Byakuya

    Zaawansowany użytkownik

  • TEAM
  • 76 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 lipca 2007 - 10:00

Bleach opowiada o chłopcu o imieniu Ichigo który posiada zdolność widzenia duchów.Pewnego dnia spotyka Shinigami (Boga Śmierci) o imieniu Rukia,w czasie walki ze złym duchem tzw.Pustym shinigami zostaje ranna i przekazuje swą moc Ichigowi.W następnych odcinkach dowiadujemy się że po śmierci idzie się do świata zwanego Społecznośćią Dusz.A Shinigami są obrońcami ludzkiego świata przed złymi duchami oraz pełnią rolę wysyłania zagubionych dusz do Społecznośći.Ichigo staje się zastępczym shinigami i pełni rolę Rukii która nie może odzyskać swojej mocy. Według mnie świetne anime,jedno z moich ulubionych.Najbardziej mi się podobały odcinki w Soul Society,w których było dużo akcji i ciekawej fabuły :D
  • 0

#2 triexstrim

triexstrim

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 sierpnia 2007 - 05:32

mozna sie domyslic ze lubisz bleacha :P Awatar nick i podpis o tym swiadcza :D Trzeba przyznac ze bleach jest jednym z najlepszych wspolczesnych anime :)
  • 0

#3 matek15

matek15

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 sierpnia 2007 - 22:38

Trzeba przyznac ze bleach jest jednym z najlepszych wspolczesnych anime :)


Z tym sie zgodzę, ale całość psują troche fillery(tzw. zapychacze).
  • 0

#4 Byakuya

Byakuya

    Zaawansowany użytkownik

  • TEAM
  • 76 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 sierpnia 2007 - 09:56

No fakt fillery troszke psują. Ale za to nie byly aż tak złe, na pewno lesze od Naruta.
  • 0

#5 garamon

garamon

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 14 sierpnia 2007 - 22:30

Filler z Bounto rzeczywiście był niezły (zwłaszcza w porównaniu z zapychaczami z Naruto...), miał przynajmniej konkretną fabułę i ciekawych bohatrów, ale to, co zaczęło się teraz, jest po prostu kiepskie i nudne, typowe odcinki na przetrzymanie. Mam tylko nadzieję, że szybko się skończą.
  • 0

#6 Frozen

Frozen

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpnia 2007 - 15:20

OGŁOSZENIE
Już od 12 września na antenie Hypera pojawi się znana seria „Bleach”. Jak zawsze codziennie będzie pokazywany jeden odcinek, o 21 premierowy, a o 23:15 powtórka z poprzedniego dnia. Nie wiadomo jeszcze czy zostanie puszczona tylko pierwsza seria, czy może od razu dwie.
Źródło: anime.com.pl

Będzie ktoś rippował? :P
  • 0

#7 Gość_dydek_*

Gość_dydek_*
  • Gość

Napisano 29 sierpnia 2007 - 18:19

po co ripować jak zapewne dadzą z hard subami :P lepiej wg.mnie pobrać ravy i podłożyć napisy :D
  • 0

#8 Frozen

Frozen

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpnia 2007 - 18:38

Z ciekawości spytałem. I tak mam już rawy do 76 pierwszych odcinków ^_^
  • 0

#9 Gość_dydek_*

Gość_dydek_*
  • Gość

Napisano 29 sierpnia 2007 - 18:58

spoko ;) ja tylko daje moją rade bo ravy są najlepsze ;) a bleach niezłe anime osobiście widziałęm 3odc i to w rmvb niestety i wydaje mi sie niezle, jest na mojej liście bajek/anime/seriali do pobrania wiedz kiedyś pobiore sobie napewno wszystkie odc
  • 0

#10 Videl

Videl

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Tomaszów Lubelski

Napisano 04 września 2007 - 18:03

nie no Bleach jest zawalistym anime xD znajduje się u mnie na liście najlepszych anime ;]
  • 0

#11 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 09 września 2007 - 08:56

Sam uwielbiam Bleach i jest to jedno z moich ulubionych anime. Muzyka idealnie dopasowana do klimatu, akcja cały czas ciekawa.
  • 0

#12 Byakuya

Byakuya

    Zaawansowany użytkownik

  • TEAM
  • 76 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 września 2007 - 20:12

Ciekawostka dla fanów.5 września wyszedł na dvd w japonii film Bleach: Memories Of Nobody. Na razie nie miałem czasu oglądnąć tego filmu, jednakże jeśli ktoś oglądał to proszę o komentarz czy warto :D
  • 0

#13 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 14 września 2007 - 12:23

Wczoraj widziałem na Hyperze Bleacha (epek drugi). Na prawdę fajne anime. Zauważyłem, że fabuła przypomina mi tą z Digimonów. Ale to tylko moje spostrzeżenie. :)
  • 0

#14 Gość_dydek_*

Gość_dydek_*
  • Gość

Napisano 18 września 2007 - 09:08

a mi z shaman kinga :P
  • 0

#15 angel

angel

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 września 2007 - 18:31

bleach jest świetny... A jaki zajebis... był ostatni odcinek... choć oni tam lubą wkużać... akutrat mieli wyruszać a tu koniec odcinka... teraz siedze jak na szpilkach nie mogąc doczekać się czwartku (czwartek/piątek gdzieś w tym czasie pokaże się nowy odcinek)... ahhh... chyba zabardzo się podniecam :P no cuż w skali od 1 do 10 bleach-owi daje 11 :D Byakuya a jeśli chodzi o ten film Bleach: Memories Of Nobody to mi się bardzo podobał i zrobili fajne rozwiązanie na końcu... :D A zresztą sam obejrzyj to się przekonasz :D

Użytkownik angel edytował ten post 30 września 2007 - 18:34

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com