Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Lista


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eire

Eire

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 26 września 2007 - 15:21

Mam nadzieję, ze nikt nie weźmie mi tego za złe. Na prośbę nowych użytkowników podaję niżej listę kompletnych serii dostępnych na forum. (Lista drobiona przez Corneliusa). W miarę możliwości postaram się dodawać serie niekompletne. A Ach ten Andy B Baranek Shaun Ben 10 Bernard Beyblade Byli sobie odkrywcy Był sobie człowiek Było sobie życie Były sobie odkrycia C Capitan Tsubasa Cowboy Bebop D Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster Dragon Ball Dragon Ball GT Dragon Ball Z Dragon Ball uncut (Eng Audio) Dragon Ball GT uncut (Eng Audio) Dragon Ball, Z, GT uncut (Eng/Jap Audio) E F G Generał Daimos Gigi La Trottola Gumisie H Harcerz Lazlo Historie Nowego Testamentu Historie Starego Testamentu Hong Kong Phooey I J Jam Łasica K Kacza Paczka Kacze Opowieści Kaiketsu Zorro Kapłanki przeklętych dni Król szamanów Księga dżungli Kudłaty i Scooby Doo na tropie L Liga Sprawiedliwych bez granic Looney Tunes 1 Looney Tunes 2 LOOSTed - parodia LOST Love Hina M Mickey Mause in black and white Mickey Mause in loving color N Nowa szkoła Króla Nowe przygody Kubusia Puchatka O Oben Star Racers PL P Piraci z Mrocznych Wód Pszczółka Maja Q Quack Pack R Record of Lodoss War Rushuna - wystrzałowa wojowniczka S Saint Seiya Hades Saint Seiya/rycerze Zodiaku Hades Chapter Inferno Scooby Doo Scooby Doo - 13 Demonów Scooby Doo [DUB PL] Scooby Doo - 13 Demonów Scooby Doo [Eng] Scooby Doo - gdzie jesteś? Secret Squirrel Silly Symphonies Simsala Grim Spider-Man Spider-Man and His Amazing Friends Spider-Man Unlimited Star Wars - Clone Wars Star Wars - Droids Static Shock Sąsiedzi Ś Świat według Ludwiczka T Tajemnicze Złote Miasta Teknoman The Complete Goofy The Complete Pluto Vol1 & Vol2 The Flintstones The Flintstones season 1-6 [ENG] Top Cat U W X X-men TAS Xenosaga: The Animation Xiaolin - Pojedynek mistrzów Y Yaiba - Legendarny Samuraj Yattaman Z
  • 0

#2 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 700 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 30 września 2007 - 15:03

Wielkie dzięki Eire, teraz przynajmniej wiemy co wrzucać a co nie ^_^
  • 0

#3 seven

seven

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Wieś Gdzieś

Napisano 30 września 2007 - 20:01

Ja przeczytałem na tej stronce że downlaod już nie istnieje. Czy to prawda??
  • 0

#4 seven

seven

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Wieś Gdzieś

Napisano 30 września 2007 - 20:03

Żeby nie było że zmyślam oto link do tematu w którym jeden z teamu tak napisał: temat gdzie jest napisane że downlaod przestaje istnieć
  • 0

#5 andrzej91

andrzej91

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 30 września 2007 - 20:14

Żeby nie było że zmyślam oto link do tematu w którym jeden z teamu tak napisał: temat gdzie jest napisane że downlaod przestaje istnieć


no to jak jednak zmienil zdanie i dalej sobie istnieje to chyba dobrze, nie ? ;)
  • 0

#6 seven

seven

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Wieś Gdzieś

Napisano 30 września 2007 - 22:00

No niby tak, ale jak tylko przeczytałem wiadomość o "końcu downloadu" to nacisnąłem cancel w rapidsharze przerywając wrzucanie kilku bajek, które chciałem dać na bajki-tv.pl, a teraz okazuje się że jednak download istnieje. To może chociaż team by poprawił temat do którego link umieściłem dwa posty wyżej
  • 0

#7 Kondziu

Kondziu

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 października 2007 - 19:59

Mi się zdaje że napislai tak żeby nie płacić kasy lub żeby policja tu niewchodziła.
  • 0

#8 seven

seven

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Wieś Gdzieś

Napisano 03 października 2007 - 17:33

Czyli że mam uploadować spowrotem bajki czy nie, bo już się pogubiłem
  • 0

#9 Eire

Eire

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 03 października 2007 - 20:04

Jak chcesz to wstawiaj.
  • 0

#10 seven

seven

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Wieś Gdzieś

Napisano 03 października 2007 - 21:55

O jesssu. Gdzie mam wstawiać skoro NIE WIDZĘ downloadu?????
  • 0

#11 Kondziu

Kondziu

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 października 2007 - 10:33

To pytanie tez mnie nurtuje. Od ilu postów lub co trzeba zrobić czeby zobaczyć forum w całej okazałości ?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com