Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Cartoon Network a TCM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 First Snow

First Snow

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 października 2007 - 11:32

Mam takie pytanie odnośnie tych dwóch kanałów. Otóż zauwazyłem w programie TV ze ramówka TCM nie zaczyna sie po emisji bajek na Cartoon Network, tylko od samego rana i trwa przez cały dzień. Tym samym CN równiez emituje swoje programy przez cały dzien. To znaczy ze TCM i CN muszą być już dwoma oddzielnymi kanałami. A jednak na mojej kablówce (mam UPC) jest tak jak dawniej czyli oba prgramy są podzielone. Czy tak samo jest u was? Czy to zależy od tego czy ma sie kablówke czy dekoder? Mam nadzieje ze w przyszłosci to zmienią, bo widziałem tam fajne bajki o przyzwoitej godzinie :) (np. Tom & Jerry, Scooby-Doo czy Johnny Bravo:))
  • 0

#2 Gość_misterio_*

Gość_misterio_*
  • Gość

Napisano 17 października 2007 - 13:48

I tak jest TCM i CN sa oddzielnymi kanalami ale niewiem czy u wszystkich.Pamietam ze jak bylem u rodzinki To miala bodajze Cyfre + i tam byly oddzielne kanaly TCM i CN nadawaly po 24/h. Ja rowniez mam kablowke (ASTER) i rowniez jest tak ze CN jest do ktorejs tam godziny a pozniej wchodzi TCM.Wiem ze od bodajze 3.00 w nocy znowu wchodzi CN
  • 0

#3 Kondziu

Kondziu

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 października 2007 - 15:23

Ja mam cyfrowy polsat i mam tak samo.
  • 0

#4 First Snow

First Snow

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 października 2007 - 16:01

Ja mam cyfrowy polsat i mam tak samo.


Tzn. jak? Tak samo jak ja?
  • 0

#5 Eire

Eire

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 17 października 2007 - 16:49

Zdaje się, że kanały zostały oddzielone tylko w N i Cyfrze+.
  • 0

#6 constantine

constantine

    Riper/Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano 17 października 2007 - 18:25

Prawda TCM i Cartoon Network 24/h nie zostały włączone na razie do głównej listy CP, ale jak przeskanujesz całego Hot Bird'a to na pewno znajdziesz Ps. ja tak zrobiłem ;)
  • 0

#7 First Snow

First Snow

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 października 2007 - 16:05

Prawda TCM i Cartoon Network 24/h nie zostały włączone na razie do głównej listy CP, ale jak przeskanujesz całego Hot Bird'a to na pewno znajdziesz


Ja zrobiłem podobnie, tzn. przestroiłem ręcznie wszystkie pasma ale i tak to nie przyniosło efektu. Widze ze na dekoderach te kanały są w 24/h ramówkach to moze wiecie czy cos sie szykuje na kablówki??
  • 0

#8 RXer

RXer

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 października 2007 - 08:30

Zdaje się, że kanały zostały oddzielone tylko w N i Cyfrze+.


W n dalej CN i TCM nie zostały rozdzielone.
W Cyfrze+ zostały oddzielone i te kanały są na oryginalnej liście już osobno, natomiast w Polsacie można ręcznie dodać całodobowe wersje tych kanałów.
  • 0

#9 Kondziu

Kondziu

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 października 2007 - 13:09

A napiszesz jak to zrobić ? Prosze
  • 0

#10 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 700 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 października 2007 - 16:21

Ale wymyślili, nie ma co :wacko: Zamiast wszędzie kanały porozdzielać, żeby problemu nie robić, to oni się wycwanili i tylko w platformach cyfrowych dali, ale wiadomo, że z biegiem czasu się być może zlitują i wszędzie porozdzielają...
  • 0

#11 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 700 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 sierpnia 2008 - 21:58

Przepraszam, za post postem, chciałam, żeby było widac odpowiedź ;) Od połowy roku mam kablówkę z Multimedii (tą zwykłą) Mam TCM i CN oddzielne. CN nadaje 24h tyle, że nie mam TCM :P Za TCM szczerze mówiąc raczej nie tęsknię, w kółko to samo jak na Hallmarku, którego też już nie mam.
  • 0

#12 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 10 sierpnia 2008 - 13:38

Ja mam 18 godzinną wersję CN, nie chce 24 godzinnej bo brakuje mi TCMu. A TCM to świetny kanał i świetne filmy. Przez jakieś 2 tygodnie miałem 24 godzinne CN i same idiotyzmy i durnoty TCM-coś a'la Boomerang tyle że z filmami.
  • 0

#13 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 11 sierpnia 2008 - 07:26

Ja również wolę wersję 18-godzinną. Na TCM puszczają czasem naprawdę świetne filmy. Zdarzało się, że przez jeden wieczór miałem okazję obejrzeć wersję całodobową i byłem nawet zadowolony. Puszczali wtedy klasyki np. Flintstonowie. Teraz już tylko swoje najnowsze produkcje ...
  • 0

#14 Eire

Eire

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 11 sierpnia 2008 - 07:50

A ja mam 24 godziny CN i 24H TCM i jest mi z tym dobrze
  • 0

#15 Gość_Pieter078_*

Gość_Pieter078_*
  • Gość

Napisano 11 grudnia 2008 - 16:37

Ja mam cyfrowy polsat i od rana do 21 idzie CN a potem TCN.Głupszej rzeczy nie mogli chyba wymyślić bo na platwormie N i C+ jest chyba normalnie. :rolleyes:
  • 0

#16 Mateusz1995

Mateusz1995

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 355 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 grudnia 2008 - 19:35

ja am CN przez 24 godziny i TCN przez 24 godziny, i Cyfra jest przez to lepsza (między innymi), a TE 2 kanały Jak by Cyfrowy Polsat Rodździelił, to by było lepiej xD
  • 0

#17 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 12 grudnia 2008 - 20:36

Niektórzy takie głupoty piszą, że... Abonenci Cyfrowego Polsatu mają dostęp do rozdzielonego CN i TCM. Wystarczy zaprogramować na własnej liście kanałów. Cyfra + ma również rozdzielone wersje. Tylko N ma 18h. Ciekawostka: Wczoraj (mam kablówkę) CN leciał 24 h. Pewnie jedna z pomyłek, chociaż kiedyś przez 2 tygodnie miałem też całodobową wersję.
  • 0

#18 First Snow

First Snow

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 grudnia 2008 - 17:02

Kurcze, wczoraj miałem okazje obejrzeć film na TCM, jakiego w życiu jeszcze nie widziałem w Tv. Zawsze wiedziałem ze TCM to klasyka filmów, ale zeby puszczac horrory z lat 80-tych to pierwsze słysze. Myslałem ze "Powrót Żywych Trupów" mozna obejrzec tylko na kasecie VHS. A tu... prosze. Ktoś moze wie czy TCM często emituje typowe horrory z konca lat 70-tych i 80-tych. Jak tak to jakie, bo mnie to ciekawi.
  • 0

#19 derexio

derexio

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 04 stycznia 2009 - 13:06

Też posiadam dekoder CP, tylko taki troche stary - Sagem. Zrobiłem jedną listę z kanałami z transpondera i są tam TCM i CN na jednym kanale. Później w instalacji wpisałem odpowiednią częstotliwość i drugi inny numerek 5cyfrowy. Wtedy znalazło mi na Hotbirdzie jakieś 18 kanałów arabskich + Cartoon Network oraz na odzielnym Kanale Turner Classics Movies - TCM. Dodałem je do poprzedniej listy i teraz mam 3 kanały cn/tcm cn i tcm :D
  • 0

#20 ueetba

ueetba

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 stycznia 2009 - 17:01

Może ktoś podać częstotliwość bo przeskanowałem satelitę ale znalazło mi tylko łączone i jakieś kodowane :blink:
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com