Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

VHSy z lat 90-tych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 lipca 2007 - 12:13

Zapewne duzo z was będący w wieku ok 18-20lat i powyżej pamieta stare vhs-y z Hanna Barberą! części były numerwoane lub poprostu były podporządkowane jedenj bajce! Ja jestem ,darze wielkim sentymentem te kasety video, ponieważ uwielbiałem je ogladać w dzieciństwie! Uważam także że tamten starszy dubbing był lepszy niż ten ktory jest obecnie na kanale Boomerang! A pozatym będac już ponad rok użytkowniekiem tej stronki i pisząc nieraz prośby- stało sie wreszcie to na co cały czas czekałem, wreszcie został utworzony temat "HANNA BARBERA-VHS', gdzie właśnie są ripy tych kreskówek :D :D ! Dlatego od razu chciałbym podziękować po raz kolejny użytkownikowi KARS za to właśnie że on to zapoczątkował!!!!! DZIEKI WIELKIE!!!! Mam zamiar pościągać wszystko co sie da;) i w niedalekiej przyszłości puszczać to swoim dzieciom i pokazać im co osobiście bede zawsze dobrze pamietać ze swojego dzieciństwa;)! Hehe może też polubią;P! Szkoda że tych kaset niestety nigdzie niemożna dostać już w sklepie:(!! Kiedys miałem 2 części w domu i je oddałem;( chyba teraz bym je sobie zostawił na pamiątke;)! I mimo że mam już 20-tke, dziewczyne i sie powoli statkuje;DD mam do nich sentyment i tyle! I choc niejestem jakims fanem bajek, bo ich już poprostu nieoglądam(wiadomo człowiek coraz starszy i inne zainteresowania i obowiązki) to akurat bajki produkcji HANNY BARBERY lubiłem zawsze, a o tych kasetach video z lat 90-tych zawsze będe pamiętać, no i je mnieć gdzieś na płycie właśnie dzięki tego forum;)! Heh moge poczuc sie o conajmniej 10lat młodszym;)!! Wiem że pewnie niejedno z was też uwielbiało oglądać HB z magnetowidu za małolata co;)?? Pozdro dla wszystkich starszych fanow i nietylko Hanny Barbery
Posted Image

Użytkownik eka edytował ten post 02 lipca 2007 - 16:57

  • 0

#2 Gość_Sfinks_*

Gość_Sfinks_*
  • Gość

Napisano 03 lipca 2007 - 10:46

Witaj, też lubie produkcje HB jak i Warner bros. Też jestem podobnego wieku i też pamietam ze bardzo lubiAłem oglądać te kasety video. Często brałem je z wypozyczalni, lub wymienialo sie z kolegami. Zawsze sie ogladalo Flinstonów Yogiego czy Tip-Topa( w Boomerangu jest Tolek Cacek, co mnie bardzo drażni). Zdązylem tez cos juz sciągnać z vhsow z tego forum, fajnie ze mozna je sobie przypomnieć. pozdrawiam ;)
  • 0

#3 matek15

matek15

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 lipca 2007 - 21:48

Zapewne duzo z was będący w wieku ok 18-20lat i powyżej pamieta stare vhs-y z Hanna Barberą!



Hehe... Ja mam 16 lat ;) Kaset miałem chyba 10, albo 11 i bardzo je lubiłem oglądać :) Cieszę się, że teraz też mogę je zobaczyć. Nie zgadzam sie z Tobą Eka ja lubię bajki oglądać nawet teraz i wydaje mi sie, że jak będę w Twoim wieku nic sie nie zmieni :)

Najgorsze jest to, że moje kasety sie "rozpłynęły" i co gorsze nie wiem gdzie :(

Użytkownik matek15 edytował ten post 03 lipca 2007 - 21:50

  • 0

#4 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 04 lipca 2007 - 07:58

Ja uwielbiam produkcje hanna barbery.Szczególnie kota tip-topa, flintstonów(to jest klasyka), Pies Huckleberry(tylko wersja ze starych kaset). Kiedyś miałem jedną kasetę, ale musiałem ją wydać komuś :( teraz mam czego żałować.

Użytkownik LukasZiom edytował ten post 04 lipca 2007 - 07:58

  • 0

#5 Sagan201

Sagan201

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 lipca 2007 - 09:38

Tez uwielbiam bajki z Hanny-Barbery,te stare oczywiscie bo te współczesne to bieda,równiez miałem kasety ale powymienialo sie je gdzies na giełdzie kiedys jak mozna było sie wymieniac filmami ,teraz oczywiscie tego żaluje,mam nadzieje ze czesc z tych bajek uda sie sciagnac,najbardziej lubie Jetsonów,kota tip topa (lipa własnie ze teraz inaczej jest tłumaczony;/) i Wally Gatora;) pozdro
  • 0

#6 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 lipca 2007 - 11:43

Hehe....widze że niejeden miał te kasety w dzieciństwie w posiadaniu, a już ich niema i żałuje! Ja jestem wielkim fanem tych starych vhs-ów, a nie tych nowych produkci co teraz wychodzą z wytwórni WB, szczególnie u Scooby'ego. Stary dubbing niedopodrobienia-szczególnie Scooby i Scrappy doo, czy w Tip-Topie. Moim zdaniem w nowyszym dubbingu nienajgoprzej wyglada to u Flinstonów;)! Czekam jescze na odcinki Jetsonów,Yogiego i Magilly żeby sobie przypomnieć ten stary dubbing, bo reszta jest już;)!! Nawet jak bede już stary to HB chyba zawsze bede chyba lubieć;)!! pozdrówka
  • 0

#7 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 09 lipca 2007 - 10:09

A ja jestem ciekawy gdzie te wszystkie wytwórnie(WB, HB)zagubiły odcinki ze starym dobrym dubbingiem. Przecież nie wywalili tego. Tyle razy emitują np. na boomerangu bajki typu: hrabia kaczula, scooby doo i chociaż oni wiedzą, że te bajki w polsce były przetłumaczone to i tak dają po angielsku.Oni mogli by wykorzystać ten stary, zamiast marnować pieniądze na nowy dubbing.Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego oni tak robią? Przecież wiedzą, że nic nie zastąpi głosu Scrappiego podstawionego przez Mieczysława Gajdę.
  • 0

#8 Gość_lucyfer_*

Gość_lucyfer_*
  • Gość

Napisano 19 lipca 2007 - 08:59

mam pytanie czy ktos z was pamieta stara bajke w ktorej byly pojazdy zmutowane z roslinami i byl tam tez taki maly rycerzyk pomuzcie mi bo to moja ulubiona bajka a nie moge sobie przypomniec tytulu
  • 0

#9 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 20 lipca 2007 - 06:42

Jeśli nie ma go na screenie to po co w tym właśnie temacie to piszesz?Na screenie są widoczne wszystkie postacie z bajek HB.
  • 0

#10 oryginal

oryginal

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 lipca 2007 - 11:17

VHS'y a na nich bajki z hanny barbery oraz Warner Bros. To było coś fajnego jak na temate czasy. Pamietam, że w sumie moją pierwszą kreskówką związaną ze studiem Warner Bros była " Kaczor Daffy i fantastyczna wyspa". CO do hanny barbery to było tego dosyć sporo. pamietam, że były kasety krótsze na których były bajki pojedyńczo z każdego gatunku jak i również dłuższe ok 240 min, na których bajki z poszczególnych gatunków były x2.
  • 0

#11 Gość_lucyfer_*

Gość_lucyfer_*
  • Gość

Napisano 20 lipca 2007 - 14:35

Jeśli nie ma go na screenie to po co w tym właśnie temacie to piszesz?Na screenie są widoczne wszystkie postacie z bajek HB.

pisze to po to bo ogladalem ta bajke w tym samym czasie co vhs z hanna barbera i moze ktos pamieta ta bajke.a tobie gowno do tego jak nie wiesz to sie nie odzywaj
  • 0

#12 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 20 lipca 2007 - 15:17

pisze to po to bo ogladalem ta bajke w tym samym czasie co vhs z hanna barbera i moze ktos pamieta ta bajke.a tobie gowno do tego jak nie wiesz to sie nie odzywaj

Po pierwsze nie obrażaj mnie, po drugie daj trochę więcej szczegółów na temat tej bajki. Jakieś imie, wygląd, czy ten rycerz był po dobrej czy złej stronie, czy ta bajka dawno temu była stworzona, czy to był film pełnometrażowy czy w odcinkach itp. jeśli pamiętasz.
Takie szczegóły mogą być pomocne w poszukiwaniu tej bajki.
  • 0

#13 Gość_lucyfer_*

Gość_lucyfer_*
  • Gość

Napisano 20 lipca 2007 - 18:59

Po pierwsze nie obrażaj mnie, po drugie daj trochę więcej szczegółów na temat tej bajki. Jakieś imie, wygląd, czy ten rycerz był po dobrej czy złej stronie, czy ta bajka dawno temu była stworzona, czy to był film pełnometrażowy czy w odcinkach itp. jeśli pamiętasz.
Takie szczegóły mogą być pomocne w poszukiwaniu tej bajki.

nie hcialem cie obrazic po zlej stronie walczyly pojazdy zmutowane z roslinami bez kierowcow a po dobrej byly pojazdy sterowane przez ludzi a ten rycerzyk byl z dobrymi i mial hyba bardzo dluga kopie
  • 0

#14 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 lipca 2007 - 14:19

heh widze że dyskusja rozgorzała i to nie na temat;)! Ja cos tam kojarze o to co sie pytasz ale tytułu niepamiętam! z dzieciństwa liczyła sie tylko HB i X-meny;)!! Zgadzam sie Lukas z Tobą 2krotnie po 1- post całkowicie nie na temat takie zapytania to w "prośbach"!!!!!! a po 2- też niemam pojęcia co wytwórnie zrobiły z tymi starym dubbingiem on był niepowtarzalny a słuchając m in Tolka Cacka;/// (chodzi o same przetłumaczenie) to nerwy zżerają! heh nawet Ibisz udzielił głosu Fredowi w Scoobym a Damięcki u Shaggiego to bardzo dobrze pamietam!! Tamten dubbing genialnie pasował do postaci!! Ten obecny (oprócz kilku zaledwie wyjątków) jest beznadziejny!! Zobaczymy co za wrzuty bedą jak Kars przesle swoje ripy, oby tylko bez limitów;)!! jeszcze tylko Magilly niebyło z tych co są na tych składankach!! Pozdro

Użytkownik eka edytował ten post 28 lipca 2007 - 14:27

  • 0

#15 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 28 lipca 2007 - 20:23

Jego ripy bede ja upac albo Kou ...
  • 0

#16 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipca 2007 - 08:18

Spice wiem że Ty bedziesz albo Kou bo już wszystko czytałem i dlatego napisałem że "jak wyśle" a nie "jak wrzuci" ;) dlatego czekam aż linki zaczną sie pojawiać;)!!
  • 0

#17 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 29 lipca 2007 - 10:14

Najpierw Kars musi wrócić z wakacji :).
  • 0

#18 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipca 2007 - 11:02

Najpierw Kars musi wrócić z wakacji :).

30 już jutro więc może cos sie ruszy;DD

Użytkownik eka edytował ten post 29 lipca 2007 - 11:02

  • 0

#19 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 29 lipca 2007 - 12:58

30 już jutro więc może cos sie ruszy;DD

Już się nie mogę doczekać kolejnych kaset HB w całości.Oby jutro coś ruszyło.
  • 0

#20 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipca 2007 - 13:04

Już się nie mogę doczekać kolejnych kaset HB w całości.Oby jutro coś ruszyło.

Też mam taką nadzieje! Mysle że Spice to dobry człowiek i niewrzuci na żaden limitowany serwer;)( Spice ja Cie wcale niepodpuszczam;PPP)) ;) pozdrówka
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com