Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Najlepsze anime, jakie widzieliście


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ilbis

ilbis

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lipca 2008 - 14:40

Jak dla mnie najlepsze jest "Tonari no Totoro" i "Kaze no tani no Naushika", a tak po za tym to "Naruto", "Clannad", "Dragon Ball", "X" i "Nabari no Ou"(seria cały cas w produkcji)
  • 0

#22 Lycha

Lycha

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 sierpnia 2008 - 22:17

One Piece - jak ktos ma czas oglądac 400 odc + (przychodzące)
Love Hina - że on jeszcze nie żyje po NARU PUNCH :P
Green Green - romans z dobrym humorem :P
Ichigo 100% - typowy romans
Dragon Ball- nie musze pisać dlaczego :P
Naruto - tu również nie :D
Neon Genesis Evangelion - klasyk (choć głowny bohater mnie troche denerwował :P )
GTO - hihihi szalony nauczyciel :P
  • 0

#23 barts955

barts955

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kraków NG

Napisano 22 sierpnia 2008 - 14:22

Ja za anime nie przepadam ale jeden serial bardzo przypadł mi do gustu a mianowicie Capitain Tsubasa.
  • 0

#24 Gość_Mobile13_PL_*

Gość_Mobile13_PL_*
  • Gość

Napisano 22 sierpnia 2008 - 19:55

1. Naruto 2. Full Metal Alchemist 3. Deth Note 4. Dragon Ball wszystekie serie i tak dalej...
  • 0

#25 Videl

Videl

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Tomaszów Lubelski

Napisano 24 października 2008 - 07:10

1. Naruto
2. Full Metal Alchemist
3. Deth Note
4. Dragon Ball wszystekie serie


i tak dalej...


hmm same najbardziej znane anime -,- ^^
wiele jest serii równie dobrych, które sa mniej znane :)
  • 0

#26 Padoch

Padoch

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 października 2008 - 19:08

Naruto Beyblade Yu-Gi-Oh Dragon Ball ( wszystkie serie) Król Szamanów Pokemon To są właśnie te anime które najczęściej oglądam :):D
  • 0

#27 fantomer

fantomer

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 listopada 2008 - 21:46

* Neon Genesis Evangelion - zrozumialem to anime moze w 80% ale to co zrozumialem to mnie przerazilo, anime z zakresu psychologi, jezeli ktos by chcial je ogladac pod katem akcji, komedii czy enchi to troche zle trafil bo fakt ze te elementy wystepuja tutaj ale sa to tylko narzedzia sluzace do podkreslenia jakiegos aspektu sytuacji czy przerzyc ktoregos z bohaterow - to anime oglada sie duzo lepiej niz jaki kolwiek serial kryminalny ;) * Stowarzyszenie Szaropiorych - niby nie ma jako takiej akcji, komicznych sytuacji, romansu itp a jednak podobalo mi sie to anime * Ghost In The Shell - kino kryminalne mozna chyba powiedziec, calkiem ciekawe * AQUARION - jakby z NGE zabrac wszystkie motywy psychologiczne to wyszlo by chyba cos takiego ;] * Ruchomy zamek Hauru * Spirited away: w krainie bogow * Vampire Hunter D
  • 0

#28 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 21 grudnia 2008 - 15:44

Właśnie oglądam sierię, które przebiła mojego ukochanego Gilgamesha. Do tej pory było to nie możliwe. A jednak.

Zwie się Cromartie High School. Nie uświadczymy tu żadnych mecha, magii, wielkich oczu (no, może w jednej scenie), ecchi a przede wszystkim elfenowych gore'owych motywów (co ludzie w ty widzą?).

Ogólnie rzecz biorąc pojawiają się postacie jak ze snu (tak, surrealizm). Małpa, robot jak z książeczek dla dzieci, ludzi przebranych za futrzaki i innych dziwolągów.

Jest tak przezabawna, że można się posikać! Serio! Dla fanów Monty'ego Pythona.

W ścieżce dźwiękowej obok akustycznych melodyjnych pobrzdąkiwań można napotkać na dysharmonijne, dysonansowe rockowo-awangardowe brzmienia (osoby nie "siedzące" w tego typu muzyce mogą się spotkać z bólem głowy). Jeszcze co mi się podoba to fakt, że odczasu do czasu usłyszeć można gitarę Briana Maya (fragmenty utworów Queen). Zastanawiałem się, dlaczego. Chyba ten bohater ma z tym coś wspólnego:
Posted Image
Wygląda jak jakaś znana dawniej gwiazda rocka. Tylko która?

Użytkownik dred edytował ten post 21 grudnia 2008 - 15:44

  • 0

#29 Gość_Pieter078_*

Gość_Pieter078_*
  • Gość

Napisano 23 grudnia 2008 - 15:52

Dragon Ball(Wszystkie Serie) Naruto(Shippuden też) Beyblade Yu-Gi-Oh Pokemon Król Szamonów To są najlepsze ANIME jakie widziałem.
  • 0

#30 malwa-larwa

malwa-larwa

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 104 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 26 grudnia 2008 - 03:10

Ostatnimi czasy widziało się trochę nowych pozycji i do listy tych najlepszych zdecydowanie mogę dopisać Skip Beat i Saiunkoku Monogatari ^^
  • 0

#31 Videl

Videl

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Tomaszów Lubelski

Napisano 06 sierpnia 2009 - 19:22

Ostatnimi czasy widziało się trochę nowych pozycji i do listy tych najlepszych zdecydowanie mogę dopisać Skip Beat i Saiunkoku Monogatari ^^


niedawno obejrzałam Skip Beat i bardzo mi się spodobało ;)
  • 0

#32 basia88

basia88

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:zMc

Napisano 26 września 2009 - 14:27

Ja mam swoje trzy najlepsze anime i w zależności od tego które akurat oglądałam zależy ich kolejność :) Dzisiaj wygląda to tak: 1.Claymore 2.Skip Beat! 3.Hungry Heart Wild Striker Ale zastanawiam się czy nie zostanie już tak na dłużej :D
  • 0

#33 Videl

Videl

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Tomaszów Lubelski

Napisano 11 września 2011 - 16:32

W ścieżce dźwiękowej obok akustycznych melodyjnych pobrzdąkiwań można napotkać na dysharmonijne, dysonansowe rockowo-awangardowe brzmienia (osoby nie "siedzące" w tego typu muzyce mogą się spotkać z bólem głowy). Jeszcze co mi się podoba to fakt, że odczasu do czasu usłyszeć można gitarę Briana Maya (fragmenty utworów Queen). Zastanawiałem się, dlaczego. Chyba ten bohater ma z tym coś wspólnego:
Posted Image
Wygląda jak jakaś znana dawniej gwiazda rocka. Tylko która?


Freddie Mercury? :)
  • 0

#34 Bantek

Bantek

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano 12 września 2011 - 19:01

1) Death Note - wszystkie 2) Full Metal Alchemist , nie mogę drugiej serii się doczekać z polskim lektorem , super jest .
  • 0

#35 cris3

cris3

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:7Heaven

Napisano 12 września 2011 - 20:11

Ja bym polecił coś z dark fantasy i cyber punk. Obie serie maja wyśmienitą fabułę. Tylko niestety jak do jednej jak i drugiej niewiele powstało odcinków. Trzeba resztę doczytać w mandze. Co szczerze polecam bo jest jeszcze lepsze niż anime. 1. Berserk 2. Battle Angel Alita (Cameron myśli na nakręceniem filmu fantasy na podstawie tej serii, miał być przed Avatarem niestety wybrał wcześniej Avatara, ale dalej ma w planach nakręcenie)

Użytkownik cris3 edytował ten post 12 września 2011 - 20:11

  • 0

#36 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 23 grudnia 2012 - 13:39

Sailor Moon i długo, długo nic? Nie no, żartowałam, coś by się znalazło :P Chociażby Spirited Away czy Podniebna Poczta Kiki. Kupę serii lubiłam oglądać, ale nie nazwałabym ich najlepszymi, a współczesne animce pokroju Naruto nie jarają mnie zupełnie.
  • 0

#37 Nefertis

Nefertis

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 grudnia 2012 - 15:04

Za dużo tego było żeby zmieścić to w tym poście więc ogranicze się tylko do jednego a będzie to:
Natsume Yuujinchou!

http://anime.tanuki....inchou/rec/1254
Szkoda tylko, że już się skończyły wszystkie sezony :(
  • 0

#38 mateusz8175

mateusz8175

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 165 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Okolice woj.mazowieckiego

Napisano 28 grudnia 2012 - 01:33

Moje najlepsze anime to: 1. Fullmetal Alchemist Brotherhood 2.One Piece No i chyba Naruto raczej 1 seria bo druga schodzi na psy.
  • 0

#39 Dashi

Dashi

    Nowy

  • *Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 grudnia 2012 - 17:17

hmmm, pomijając Dragon Balla, wiadomo pamiątka z dzieciństwa której się nie zapomina, to z tych anime, których jestem na bierząco bądź zakończyłem oglądanie to: 1. Fullmetal Alchemist: Brotherhood - niedawno skończyłem oglądać i wg. mnie FMA:B jest chyba najlepszym shounem pierwszej dekady XXI wieku, świetna fabuła, mnóstwo zwrotów akcji, bardzo mało słabszych momentów, wiele bardzo dobrych, wogóle nie nudzi. Polecam! 2. Tutaj 'egzekwo' Bleach oraz Naruto - większość chyba oglądała, więc nic nie musze dodawać :P
  • 0

#40 kinichi

kinichi

    Bajkowy Pomagacz

  • Moderator
  • 1 941 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 29 grudnia 2012 - 18:36

To i ja się wypowiem ;) Z klasyki dzieciństwa to Dragon Ball i Generał Daimos, a z XXI wieku również Fullmetal Alchemist Brotherhood. Za to ostatnio zacząłem sięgać do starszych pozycji :) Otóż oglądam i tłumaczę Astro Boy 1980 (który ma się niedługo pojawić na forum); naprawdę świetna i bardzo pouczająca seria.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com