Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Platynowa lista przebojów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Chevrolette

Chevrolette

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano 12 czerwca 2009 - 17:44

To lista moich ulubionych kreskówek tych starszych i nowszych. Są tu "białe kruki", klasyki, i popularne hity z różnych nośników. Jednak nie wszystkie znane mi bajki załapały się na listę (a znam około 300 oprócz anime i wliczając pełnometrażowe klasyki). Tylko te najważniejsze i najciekawsze ze względu na: - pomysł - rysunek - fabułę - dialogi - animacje Sporo znają wszyscy, ale wiele się zapomina (zawsze to podkreślam). A szkoda... Dodawajcie swoje listy! Platynowa lista przebojów: 1. Klejnot Snów 2. Smerfy 3. Looney Tunes 4. Królewna Złoty Loczek 5. Wesoła Siódemka 6. Super Mario 7. Denver ostatni dinozaur 8. Czarodziejka z Księżyca 9. Spiderman 10. Wilk i zając 11. Troskliwe misie 12. Madeline 13. Mr Bogus 14. Leśna rodzina 15. Dinusie 16. Różowa pantera 17. Ulica sezamkowa 18. Kacper i przyjaciele 19. Ach ten Andy 20. Szaleństwo koszykówki 21. Śliczne Świnki 22. 6 w pracy 23. Aparatka 24. Opowiastki z krypty 25. Tukany na tropie 26. Maska 27. Bluffers 28. Krecik 29. Kacze opowieści 30. Wilczek 31. Alvin i wiewiórki 32. Były sobie odkrycia (Było sobie życie) 33. Doug 34. Widget 35. Babar 36. Komandosi z podwórka 37. My pet Monster 38. Muzzy 39. Zwierzęta z Zielonego lasu 40. Arielka 41. W 80 dni dookoła świata 42. Crocadoo 43. Niebezpieczne dinozaury 44. Street Sharks 45. Hanna Barbera 46. Wezyr Nicponim 47. Alladyn 48. Kartoflaczki 49. Kimba 50. Dink mały dinozaur 51. Bucky O'Hare 52. Motomyszy z Marsa 53. Pokemon 54. Słoń Benjamin 55. Gumisie 56. Bobaskowo 57. Raggydolls 58. Don Kichot 59. Inspektor Gadżet 60. Biblijne opowieści 61. Małe latające misie 62. Psotny Bill 63. Traszka Neda 64. Mapeciątka 65. Kochajmy straszydła 66. Puchar Zoo
  • 0

#2 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 12 czerwca 2009 - 19:06

Ło w mordę. Lista długa strasznie! Ja nad swoją musiałam się mocno zastanowić :D 1. Sailor Moon/Czarodziejka z Księżyca (klasyk nad klasyki i nie ma bata) 2. Glo Friends/Świetliki 3. Alfred J. Kwak 4. Było sobie... (cały cykl w sumie) 5. Tajemnicze złote miasta 6. Sally czarownica (wersja z lat 80.) 7. Pokemon (jak mi ostatnio powiedział właściciel stoiska z zabawkami na bazarku, moda wraca :D) 8. Pani Łyżeczka 9. Pinokio (anime 1976) 10. Kacze opowieści 11. Dookoła świata z Willym Fogiem 12. Mała księżniczka (chociaż po niedawnym "kontakcie po latach" z tą serią rozczarował mnie strasznie polski głos Sary ;_; ) 13. Tao Tao mały miś panda 14. Wuzzle 15. Muminki (ale te japońskie) 16. Włatcy móch 17. Tysiąc złych uczynków 18. Animki 19. Fantastyczny świat Paula 20. Aladyn (serialowy) 21. Super Mario Brothers Super Show (nie liczę odcinków z Zeldą, były cienkie...) 22. Hrabia Kaczula 23. Ulisses 31 24. Bouli 25. Większość animacji o Asteriksie. 26. Mapeciątka 27. Wyspa niedźwiedzi 28. Muzzy 29. Listonosz Pat 30. Fraglesy. Uffff... Wypociłam. Jak znajdę coś więcej, to dam znać. P.S. "Kartoflaczki" to czasem nie to samo, co "Kartofelkowe dzieci"? To było takie pocieszne...

Użytkownik Daguchna edytował ten post 12 czerwca 2009 - 19:12

  • 0

#3 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 12 czerwca 2009 - 19:53

(nie liczę odcinków z Zeldą, były cienkie...)

Były tragiczne! Link zachowywał się jak jakiś (użyję odpowiedniego określenia) "dump ass" i niemalże zawsze Zelda odwalała za niego niemalże całą robotę. Poza tym to irytujące "excuse meeeeee"... :/ jJak ktoś się spodziewał podobieństwa do gier Nintendo, to mógłby się przejechać.
Za to Super Mario Bros było genialne. Chciałbym chociaż raz w życiu zobaczyć jakikolwiek odcinek z lektorem... Tak z sentymentu.
=======
1. Animki
2. Animaniacy
3. Traszka Neda
4. Owca w Wielkim Mieście
5. Chojrak
6. Kacze Opowieści
7. Batman TAS
8. Piotruś Pan i Piraci
9. Szalony Jack, Pirat
10. Dragon Ball

Wymieniłem bajki z dzieciństawa. Dalej mi się nie chce wymyślać.
  • 0

#4 Chevrolette

Chevrolette

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano 12 czerwca 2009 - 20:41

Toz super mario na stronce siedzi :) PS. tytul na kasecie vhs brzmial kartoflaczki, a kartofelkowe dzieci brzmi dla mnie jak obiad :) ziemniaczki z koperkiem aczkolwiek obie nazwy sa obrzydliwe :P

Użytkownik Chevrolette edytował ten post 12 czerwca 2009 - 20:42

  • 0

#5 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 12 czerwca 2009 - 21:27

Toz super mario na stronce siedz

Jednak to nie są te serie, o które mi chodzi. Jedna to Super Mario World, wspierająca sprzedaż gry o tym samym tytule na SNESa. Druga to Super Mario Bros 3 - miała ten sam cel, tyle że gra tym razem była na NESa.
SMBSS to zupełnie"insza inszość".
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com