Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Powrót do przyszłości : animowana seria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 24 września 2007 - 14:40

Posted Image

O serialu :

http://en.wikipedia.org/wiki/Back_to_the_Future:_The_Animated_Series


Co do samego serialu to kiedyś był nawet i dobry , jednakże z biegiem czasu niektóre żarty już nie bawią tak jak dawniej i po prostu ta bajeczka jest jakby całkowicie oderwana od fabuły filmu , niby przedłużenie tej genialnej trylogii ale jak wyjaśnić że Delorian który został
całkowicie zniszczony w części 3 tu w pełnej krasie jest używany , twórcy chyba widzieli trylogię "po łebkach" bądż cześci 3 nie obejrzeli do końca , niemniej niezły serial animowany z dosyć dobrym polskim dubbingiem ale jeżeli odbierać go jako przedłużenie trylogii to niestety zbyt dziecinny i pomijający pewne fakty z części 3 :/

Użytkownik Bajkofil edytował ten post 24 września 2007 - 14:42

  • 0

#2 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 24 września 2007 - 15:00

Sam go oglądałem wielokrotnie. Zastanawia mnie jedno; skoro był taki dobry, dlaczego tak mało osób go rippowało?
  • 0

#3 Kaczor Donald

Kaczor Donald

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano 14 grudnia 2012 - 13:21

Pamiętam ten serial, leciał na TVP kilka miesięcy temu. Na końcu Biff Tannen pojawiał się zawsze.
  • 0

#4 Arti0

Arti0

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Project Cadmus

Napisano 23 grudnia 2012 - 10:58

Jeden z fundamentalnych seriali mojego dzieciństwa, oglądałem go na RTL7.
  • 0

#5 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 23 grudnia 2012 - 13:35

i po prostu ta bajeczka jest jakby całkowicie oderwana od fabuły filmu , niby przedłużenie tej genialnej trylogii ale jak wyjaśnić że Delorian który został
całkowicie zniszczony w części 3 tu w pełnej krasie jest używany , twórcy chyba widzieli trylogię "po łebkach" bądż cześci 3 nie obejrzeli do końca , niemniej niezły serial animowany z dosyć dobrym polskim dubbingiem ale jeżeli odbierać go jako przedłużenie trylogii to niestety zbyt dziecinny i pomijający pewne fakty z części 3 :/

Widać ktoś tu nie ma za dużego pojęcia o prawidłach animowanych serii bazujących na popularnych filmach :P Tak samo można podważyć "chronologiczność" Maski, Beethovena i paru innych rzeczy, pytanie tylko po co. Animacje nie są żadnymi kontynuacjami, bardziej należy traktować je jako spin-offy.
Pomijam już zupełnie, że uwielbiałam ten serial i do dziś jest mi nieco bliższy niż filmy, więc prawdę powiedziawszy te "nieścisłości" wiszą mi luźnym kalafiorem :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com