Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Annette


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 07 grudnia 2007 - 19:04

Wspaniałe anime, emitowane na antenie TVP2 koło 1993 z polskim dubbingiem. Historia dziewczynki mieszkającej w Alpach z ojcem i młodszym bratem Dannym.
W oryginale serial nosił tytuł "Arupusu no Monogatari Watashi no Annette", we Włoszech (stamtąd mieliśmy tą produkcję) "Sui Monti Con Annette", we Francji "Dans les Alpes avec Annette", w Hiszpanii "Las Montanas Con Ana", zaś w Niemczech "Die Kinder von Bergoff".

Tutaj znajdziecie trochę obrazków, a tu piosenkę tytułową: po francusku, po włosku i w wersji instrumentalnej.

Ktoś może pamięta jeszcze ten serial? Ja wspominam go z wielkim rozrzewnieniem. Jako dziecko uwielbiałam tą bajkę. Nawet lalkę nazwałam imieniem głównej bohaterki, bo wydawały mi się strasznie do siebie podobne :D
  • 0

#2 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 22 kwietnia 2008 - 15:27

Tak, pamiętam to. Pamiętam także że nie przepadałem za tym bo tematyka wydawała się taka "babska".
  • 0

#3 netka

netka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 maja 2008 - 12:08

o kurcze szkoda ,ze ja tego nie kojarze...:( heh fajnie byłoby oglądać anime z tamtych lazt( uwielbiam takie) i to z gł. bohaterką ,która jest moją imienniczką ;d;d lol ..pierwszy raz się z tym spotkałam :);p po screenach w3idać ,ze musiało być fajne.. problem w tym ,ze takie stacjie jak tvp1 czy tvp 2 nie powtarzają anime ,które niegdyś puszczali a szkoda...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com