Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Najlepsze anime, jakie widzieliście


49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Draconis

Draconis

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 584 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 grudnia 2012 - 18:46

Ja za to darze dużym sentymentem Piłkę w grze (Aoki Densetsu Shoot!). Głownie za postać Yoshiharu Kubo. Niezapomniany odcinek, w którym Kubo przebiega całą długość boiska mijając po drodze wszystkich przeciwników, strzela bramkę z najbliższej odległości, po czym mdleje i niedługo po tym umiera...
  • 0

#42 bubba

bubba

    Przyjaciel

  • TEAM
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudnia 2012 - 11:28

Zdecydowanie Piłka w Grze, jak mój poprzednik ;) Do tego pewnie znalazła by się długa lista serii, które z sentymentem wspominam z czasów dzieniństwa i w tym okresie upatruje swoich faworytów:) Często lubię siegać także po serię Slayers
  • 0

#43 Edward Gerlich

Edward Gerlich

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 21 stycznia 2013 - 15:56

Zdecydowanie full metal alchemist
  • 0

#44 Magik

Magik

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 27 stycznia 2013 - 19:49

Jak dla mnie najlepszą animą z dzieciństwa był Dragon Ball :)
  • 0

#45 ceregra

ceregra

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 493 postów
  • Lokalizacja:153325

Napisano 29 stycznia 2013 - 20:17

Dla mnie na pewno będą to anime z Polonii 1 to była moja pierwsza styczność z anime i zawsze będą przypominać mi dzieciństwo. tytułów nie podam bo wszystkie były super
  • 0

#46 Son-Goku

Son-Goku

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 87 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 lutego 2013 - 21:34

Dla mnie chodz istnieja lepsze anime pozostanie, jak pewnie wielu z was Dragon Ball <3
  • 0

#47 jejek32

jejek32

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 maja 2013 - 17:14

Dragon Ball
  • 0

#48 AMERICAN

AMERICAN

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 17 lipca 2013 - 23:13

Dragon ball Rycerze Zodiaku Naruto Yaiba - Legendarny Samuraj Death Note
  • 0

#49 lowca_dusz

lowca_dusz

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 grudnia 2013 - 13:36

Witam, forum wydaje sie martwe..
Moje ulubione to Steins Gate oraz Evangelion. O ile steins gate jest o podrózach w czasie a sie tym interesuje o tyle evangelion to psychologia ktora mozna zinterpretowac na wiele sposobów. Polecam

Steins gate
http://www.filmweb.p...11-597724/descs
Anime opowiada o grupce przyjaciół, Rintarou Okabe, Mayuri Shiina, Hashida Itaru. Udało się im przerobić kuchenkę mikrofalową w urządzenie umożliwiające wysyłanie wiadomości do przeszłości. Ich eksperyment nie przeszedł bez echa. Organizacja SERN, zamieszana w podróże w czasie, zaczyna się nimi interesować.

Evangelion
http://www.filmweb.p...95-100434/descs
"Anno Domini 2000 - w Antarktydę uderza meteoryt o wielkiej masie. Tę największą w historii katastrofę nazwano "Drugim uderzeniem"...
Podnosi się poziom wód, świat nękają klęski żywiołowe, upada gospodarka, konflikty narodowościowe wywołują wojny domowe... Nagle populacja zmniejsza się o połowę.
Po 15 latach, gdy widoczne są już pierwsze oznaki odrodzenia, ludzkość staje w obliczu nowego kryzysu... "Anioły" - olbrzymie, niezwyciężone maszyny bojowe o nieznanym pochodzeniu atakują jeden po drugim, wymordowując większość już i tak nielicznej populacji...
Ludzkość przewidując kolejne ataki, tworzy broń wielozadaniową, która jako jedyna jest w stanie podjąć równą walkę z obcym najeźdźcą. Są to biomechaniczne roboty o kodowej nazwie "Eva"... Ich pilotami mogą być jednak tylko osoby urodzone po "Drugim Uderzeniu".
Organizacja NERV, odpowiedzialna za pracę nad Evangelionami wybiera "Trójkę Dzieci". To w nich dorośli pokładają swoje nadzieje, to w nich świat widzi swoją jedyną szansę przetrwania... Ich ogromnie odpowiedzialna walka o być albo nie być ludzkiego gatunku właśnie się rozpoczyna..."
  • 0

#50 kinichi

kinichi

    Bajkowy Pomagacz

  • Moderator
  • 1 939 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 16 grudnia 2013 - 14:11

witam na forum :) które martwe może nie jest, bo sporo się czasem dzieje na SB. Gorzej trochę z postami na forum :D zapraszam do pisania postów, może razem je trochę rozruszamy :D Tak przy okazji, sporo anime z RTL7 w dobrej jakości znajdziesz w dziale download. Pozdrawiam ____ i żeby nie był to całkowity offtoc, dodaję do swojej listy Ergo Proxy, jedno z anime które mnie zaskoczyło i zachęciło do ponownego obejrzenia :)
  • 0



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com