Skocz do zawartości

 

Aktualizacje statusów


Zdjęcie

dred → Szczurek_xDD

Czy ty jesteś tym samym szczurkiem, kórego znam z Mr.Car?? ;]
maj 31 2008 13:18
Zdjęcie

kolon →

postów nadal masa;p
maj 11 2008 22:39
Zdjęcie

dred → Lo_Oki

Hmmmm.... Troszkę Cię znam. ;] Przede wszystkim z wypowiedzi na Mr. Car gdzie byłeś legendą. xD I z nich wynikało, że jesteś nawet spoko ziomalem. ;] W zeszłe wakacje troszkę więcej się udzielałeś na forum (tym). Chyba nie masz już za dużo czasu. :( Buuuu.... A tak było miło. :) I jeszcze miałeś ten zajebiaszczy avek z Ponurym. xD
maj 03 2008 18:12
Zdjęcie

dred → Tochers

Spoko ziomal, doprawdy. ;] Wykapany fan anime i bajek; basiarz genialny. ;] Po prostu spoko ziomal. :D
maj 02 2008 17:24
Zdjęcie

Daguchna → Kseroboy

Heh, będę wredna i oddam komentarz (albo komentarzem). Ogólnie, parafrazując Tomasza Jachimka, "najmniejszych zastrzeżeń nie mam do zachowania pana Kseroboya". I do reszty też nie :) Miły, uczynny, nie wywyższający się jako ripper i uploader facet :)
kwi 22 2008 20:54
Zdjęcie

Kseroboy → Daguchna

Nig Dagmarze(mam nadzieję, że mogę tak napisać?) nie zostawił żadnego komenarza? To będę pierwszy :) Daguchna jest bardzo uprzejmą, miłą i sympatyczną osóbką. Widać że bajki są jej fascynacją :) No i jest jedyną kobietą na forum w moim wieku (rocznikowo)
kwi 22 2008 20:15
Zdjęcie

tajniak → Decker

Wielkie dzięki za serial On, Ona i Dzieciaki :)
mar 28 2008 23:33
Zdjęcie

Cornelius → leosimba

Cóż powiedzieć, miła kulturalna osoba, która lubi sobie czasem przypomnieć stare dobre bajki. Cieszę się, że wkońcu postanowiłeś "zacząć działać" Jeszcze nie znamy się może dobrze, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by to zmienić. Życzę Ci wielu miłych chwil spędzonych na tym forum, między Nami - Jaskiniowacami :D
mar 17 2008 20:27
Zdjęcie

A_N_G_I_E → leosimba

Heeej..zauwazylam, ze masz tyle samo lat, co ja...^_^...Tak mi sie to rzucilo w oczy, wiec napisalam...:))
mar 14 2008 00:10
Zdjęcie

Kseroboy → Skipek

Miły i bardzo solidny człowiek. Zawdzięczam mu bardzo wiele, i nigdy mu tego nie zapomnę :)
mar 12 2008 20:16
Zdjęcie

Kseroboy → AtoMan

AtoMan to człowiek dzięki możemy sobie przypomnieć wiele bajek i anime. Bardzo miły, cierpliwy a a co najważniejsze słowny!
mar 12 2008 20:14
Zdjęcie

Crockett → Kseroboy

Zgadzam się w całej rozciągłości z Krzysiem. Kuba to świetny gość, częsty bywalec SB, miły, kulturalny, skrupulatny w przedsięwzięciach. 5 gwiazdek to za mało :)
mar 11 2008 17:15
Zdjęcie

Kseroboy → Cornelius

Bardzo dobry kolega, można z nim porozmawiać na każdy temat. Zawsze pomocny, miły i uprzejmy.
mar 08 2008 14:39
Zdjęcie

Kseroboy → Crockett

Maciek to bardzo dobry kolega. Zawsze można na niego polegać w każdej sprawie i o każdej porze.
mar 08 2008 14:37
Zdjęcie

Cornelius → Kseroboy

A ja tak nie uważam, wręcz przeciwnie, jesteś miłym i uczynnym człowiekiem, a żebyś nie miał kompleksów, że nikt nie pisze CI komentarzy, to pozwolisz, że ja będę tym pierwszym. Mam nadzieję, że teraz posypie sie masa kolejnych.
DALEJ LUDZIE WPISUJCIE SIĘ DO PAMIĘTNIKA KUBUSIA :)
lut 29 2008 23:31
Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com