Skocz do zawartości

 

REJESTRACJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • Topic Password
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Gumiś_*

Gość_Gumiś_*
  • Gość

Napisano 24 lipca 2007 - 09:57

Czy Was to bawi, że ja zamykam tematy, a Wy zakładacie nowe, ja piszę ogłoszenie i posty, a Wy ich nie czytacie?
Rejestracja była dłużej otwarta niż jeden dzień, o którym wspominasz. Dlaczego tyle osób zdążyło się zarejestrować a reszta nie? Ludzie był na to czas, a nawet sporo. Czekajcie cierpliwie, a nie ciągle jeden i ten sam tekst piszecie.


Nie, napewno Nas to nie bawi. Może Ciebie tak że niemożemy sie zarejestrować.

To wszystko swiadczy tylko o tym że powinna zostać wznowiona
  • 0

#2 Gość_iff3_*

Gość_iff3_*
  • Gość

Napisano 24 lipca 2007 - 12:16

:close:

Użytkownik iff3 edytował ten post 24 lipca 2007 - 12:17

  • 0

#3 karina

karina

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 24 lipca 2007 - 13:01

Nie, napewno Nas to nie bawi. Może Ciebie tak że niemożemy sie zarejestrować.

To wszystko swiadczy tylko o tym że powinna zostać wznowiona


Hmmm ... w żadnym wypadku mnie to nie bawi, bo uciążliwe jest to ciągłe czytanie jednakowych tematów, udzielanie tych samych odpowiedzi i zamykanie kolejnych tych samych tematów.
Decyzja o zamknięciu forum nie jest decyzją tylko jednej osoby, a ja również się z nią w pełni zgadzam. Nikt Nikomu nie bronił się rejestrować, nie była przeprowadzana żadna selekcja osób rejestrujących się - Kto chciał ten jest. I nie możecie mieć o to do nas pretensji, ale do samych siebie. Ogłoszenie o przenoszeniu się i konieczności ponownej rejestracji było umieszczone długi czas jeszcze na starym forum. Mało tego, nowe forum było otwarte od czasu powstania ponad miesiąc. Więc pytanie: co robiliście przez półtorej miesiąca, a może nawet więcej? Łatwo wygłaszać pretensje do Kogoś i wszystkich wokół krytykować. Jeszcze raz powtórzę się, że było baaaaaaardzooooooo dużo czasu tak, że każdy Kto zaglądał na forum przynajmniej raz w miesiącu mógł spokojnie sie zarejestrować.

Macie dostęp do kilku działów i jak to wykorzystujecie? Zanim pokazać się od najlepszej strony i cierpliwie czekając uczestniczyć w rozwoju forum - pokazać ile traci nie mając Was u siebie w bazie danych, to wolicie je zaśmiecać kolejnym identycznym tematem jak kilka poprzednich, pisząc te same posty po 5 razy. Poza tym krytykujecie decyzję administracji forum i nie stosujecie się do zaleceń moderatorów (o niezakładaniu takich tematów) mimo ich próśb. Ja rozumie Waszą sytuację, ale decyzja jest jaka jest, a ma ona na celu dobro forum. Poza tym Nikt z dnia na dzień forum nie zamknął. Sami jesteście sobie winni tej sytuacji w jakiej teraz tkwicie.

  • 0

#4 Arti

Arti

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 24 lipca 2007 - 13:30

Ja nie zeglądałem co dziennie na stare forum a mimo to widziałem informacje o przeniesieniu i nie od razu się zarejestrowałem na nowe forum a jednak zdąrzyłem i to nawet szybciej od kariny.

Użytkownik Arti edytował ten post 24 lipca 2007 - 13:33

  • 0

#5 AtoMan

AtoMan

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 168 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 lipca 2007 - 15:32

Ale to chyba nie tak miało być, skoro był pomysł zaproszeń... A gdyby to inaczej rozwiązać? Np. w PHPBB robiło się dział dostępny tylko dla członków grupy, przez innych nawet nie widziany... Rejestrować mógł się każdy, ale do działu miała dostęp tylko elita ;-) Oczywiście zasady dostępu do "elity" ustaliłaby adninistracja... Taka luźna propozycja.
  • 0

#6 Eire

Eire

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 24 lipca 2007 - 15:49

Ja byłabym przeciw- kto miałby być w tej elicie? Po co dzielić forum jeszcze raz? Może lepiej niech ludzi chcący sie zarejestrować piszą w dostępnych tematach mądre i sensowne posty, a admini nie będąc z kamienia zaproponują najwytrwalszym konto. (kiedyś sama tak zrobiłam) EDIT No proszę, już ktoś z ekipy dał taki pomysł.

Użytkownik Eire edytował ten post 24 lipca 2007 - 15:50

  • 0

#7 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 24 lipca 2007 - 17:56

Otwurzcie rejestracje choc na 1 dzień i problem znika

edit karina: ten sam użytkownik co dwa kolejne posty :)
  • 0

#8 Gość_Hugo_*

Gość_Hugo_*
  • Gość

Napisano 24 lipca 2007 - 17:59

Acha
To już jakaś elita się zaczyta tutaj tworzyć...
do przewidzenia to było

Niewiem czemu Ci admini tacy sa naprawde, jakby nie mogli choć na 1 dzień otworzyć rejestracje i problem znika

Po tych wszystkich postach widze że problem będzie się nasilał, ale to już nie mój orzech do zgryzienia

edit karina: ten sam użytkownik co jeden post wyżej i jeden niżej :)
  • 0

#9 Gość_Jano 27_*

Gość_Jano 27_*
  • Gość

Napisano 24 lipca 2007 - 18:10

Nie no, dramat!!!!!

Admini tego forum naprawde zaczynają być śmieszni

wWkółko jedno i to samo, a tu wystarczy otworzyć rejestracje i problem znika.
Ale nie!!!! nie otworzymy wam

Mówicie że mamy dostęp do pewnej częsci forum.
Owszem, ale to jest już selekcja.
Jedni są lepsi i mają dostęp do wszystkich częsi forum, My też chcemy być równi i mieć dostęp do wszystkiego

Ile się już prosimy?? Bo niemoge doliczyć

Może admini lubią to jak ktoś się ich prosi i myślą ze są równiejsi

Dramat

Zaraz pewnie znowu ktoś będzie się nabijał że mamy pecha i nasz problem...
no fajni jesteście naprawde...

DRAMAT


edit karina: Jak możesz to nie wypowiadaj się udając kilku różnych użytkowników i pisząc trzy podobne posty niby jako trzy różne osoby bo to śmieszne jest ;). A trzy posty własne pod rząd to już ban jest .
  • 0

#10 karina

karina

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 24 lipca 2007 - 18:59

Żadna elita się nie tworzy i proszę nie wyolbrzymiać jakiś pomysłów/wymysłów innych userów. Jak Ktoś walnie jakąś bzdurę to umiecie to przeczytać i podłapać temat, a jak ja się produkuje i piszę, żeby czekać cierpliwie to już tego nie czytacie.

Któryś raz już z rzędu piszę i powtórzę się kolejny, że forum przed Nikim nie było zamknięte! Było dużo czasu na zarejestrowanie się, a że tego nie zrobiliście w wyznaczonym czasie, no to do kogo macie pretensje? My jako forum czekaliśmy na użytkowników, ale z góry określając czas (jednego miesiąca), w jakim to dołączyć do nas można było.

Informacja o konieczności ponownej rejestracji była ogłaszana na starym forum, a wiązała się z przeniesieniem forum. Mało tego był jeszcze potem miesiąc czasu na to, by się tutaj zarejestrować. Ani to admin, ani moderatorzy, ani Nikt inny nie sprawdzał w tym czasie kont i nie wybierał sobie Kto będzie na forum, a Kto nie! Kto był w miarę na bieżąco (czytaj przynajmniej raz na miesiąc jeszcze na starym forum) to dobrze o tych zmianach wiedział i zdążył założyć sobie konto.

Otwarcie rejestracji na jeden dzień nic nie da prócz tego, że tylko ta osoba i kilka innych się zarejestruje. Problem nie zniknie, ponieważ na drugi dzień będą pisać kolejni. Czas był i trzeba było wtedy być tak aktywnymi jak teraz jesteście - wtedy nie było by siły żebyście dziś nie mieli kont.


Podsumowując: ten dramat zawdzięczacie sobie samym sobie. I proszę tutaj Nikogo nie obrażać, bo śmieszni to są kabareciarze.

  • 0

#11 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 24 lipca 2007 - 19:33

A ona wciąrz swoje to już jest nudne widze ze tak jesteście zadumani w sobie że nie dacie choć 1 dna rejestracji
  • 0

#12 Varium

Varium

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 lipca 2007 - 19:41

to już jest nudne

Nudne to jest to, że nie możecie się pogodzić z rzeczywistością.

Na miejscu administracji TERAZ leciałbym banami po IP bo widzę, że karina mówi i tłumaczy - zamknięte! A wy dalej swoje.
Zapewniam was nic nie zdziałacie jękami... wręcz sobie zaszkodzicie ;]
  • 0

#13 AtoMan

AtoMan

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 168 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 lipca 2007 - 20:38

Ja byłabym przeciw- kto miałby być w tej elicie? Po co dzielić forum jeszcze raz?
Może lepiej niech ludzi chcący sie zarejestrować piszą w dostępnych tematach mądre i sensowne posty, a admini nie będąc z kamienia zaproponują najwytrwalszym konto. (kiedyś sama tak zrobiłam)


A jak rozpoznasz, że ktoś się pod kogoś nie "podpina"? Dopiero co mieliśmy incydent z przejęciem konta...

Jak możesz to nie wypowiadaj się udając kilku różnych użytkowników i pisząc trzy podobne posty niby jako trzy różne osoby bo to śmieszne jest ;). A trzy posty własne pod rząd to już ban jest .


Takie "banowanie" sensu nie ma, warto to wytykać, ale Neostrada/Chello i tak mają IP zmienne, więc nie zablokujeie trolla, a skrzywdzicie niewinną osobę...
  • 0

#14 Gość_barts955_*

Gość_barts955_*
  • Gość

Napisano 24 lipca 2007 - 21:54

Dziwna decyzja, bo: Po pierwsze zakładając że jednego dnia zarejestruje sie 30 sępów ale oprócz nich każdego dnia jedna osoba porządna to mamy prosty wniosek sępy nie pomogą w rozwoju forum ale też go nie zahamują, a każda osoba pożyteczna będzie powodowała jego rozwój. Forum więc w takim przypadku będzie się rozwijać lepiej niż gdy znajduje się na ciągle jedna i ta sama grupa osób. Nikt nowy się nie rejestruje a co jakiś czas ktoś ubywa więc forum się nie rozwija w takim tempie w jakim by mogło. Po drugie powiedzmy że ja i wszyscy inni starzy użytkownicy jesteśmy sobie sami winni. Nie przeczytaliśmy ogłoszenia i nie zarejestrowaliśmy sie przez to na czas. Ale czym zawiniły osoby które wcześniej nie znały tego forum? Trafiają tu teraz po raz pierwszy i nie mogą sie zarejestrować. Czy wszyscy uploaderzy i najbardziej aktywni są tu od początku istnienia forum? Raczej wątpie. Pomyślcie ilu ludzi którzy nie znali tej strony wcześniej, a którzy mogli by tu dużo dobrego wnieść tracicie nie dając im nawet pierwszej szansy na którą zasługuje każdy. Przemyślcie to bo sępy których tak się boicie nie spowodują uwsteczniania forum a porządni użytkownicy mogą doprowadzić do jego rozwoju. A tak na marginesie to czytając te tematy dochodzę do wniosku że jak rejestracja nie zostanie otwarta będziecie mieć więcej antyfanów niż cdaction :P (taki żarcik na koniec by być choć trochę oryginalnym).
  • 0

#15 Gość_barts955_*

Gość_barts955_*
  • Gość

Napisano 24 lipca 2007 - 21:56

więc forum się nie rozwija w takim tempie w jakim by mogło.


Chodziło mi "rozwija się nie w takim tempie w jakim by mogło"
  • 0

#16 karina

karina

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 24 lipca 2007 - 22:09

A ona wciąrz swoje
to już jest nudne
widze ze tak jesteście zadumani w sobie że nie dacie choć 1 dna rejestracji


No ja swoje, bo i Ty swoje :D. I wypraszam sobie żeby ktokolwiek mnie oceniał i mówił, bo chyba raczej chodziło ci o słowo "zadufani" a nie "zadumani" - zadumana faktycznie bywam, szczególnie po przeczytaniu fajnej książki :D


Przemyślcie to bo sępy których tak się boicie nie spowodują uwsteczniania forum a porządni użytkownicy mogą doprowadzić do jego rozwoju.


Ludzie zrozumcie, że tutaj nie chodzi o sępy, bo jeśli by tak było faktycznie jak piszesz, że balibyśmy się ich, to rejestracja była by kontrolowana (a więc mógłby się zarejestrować tylko ten, kto brał udział w rozwoju jeszcze starego forum), a konta nieużywane bądź bez postów - usuwane. A tak nie jest. Każdy Kto chciał mógł założyć konto. To że się zgapiliście ... no to co ja mogę na to poradzić? Nic. Taka jest decyzja całej administracji i proszę się z tym pogodzić. I Nikt tutaj nie chce pokazać swojej wyższości nad resztą, bo nawet staram się odpisywać na Wasze wszystkie posty, mimo że muszę pisać ciągle to samo i w podobnych tematach.
  • 0

#17 Gość_Koń_*

Gość_Koń_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 10:05

A tak nie jest. Każdy Kto chciał mógł założyć konto.


Teraz już nie może

bardzo fajnie, naprawde
  • 0

#18 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 10:16

Tu chodzi o to, ze admin się boi policji - proste ;p
  • 0

#19 Gość_barts955_*

Gość_barts955_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 10:30

Jeśli rejestracja została zamknięta nie z powodu strachu przed sępami to po co? Proszę o odpowiedź bo bardzo mnie interesuje cóż to był za ważny powód, aby uniemożliwić rejestrację tylu osobom.
  • 0

#20 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 10:50

Patrz wyzej. Admin boi się 'nalotu' policji na jego dom i zamkniecia forum. A jak nie jest dostepna rejestracja to nic mu nie mogą zrobić . :]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com