Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Zakochany Świat Walta Disneya


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamil88

kamil88

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 września 2007 - 23:25

Witam W Wigilie w 1990 lub 1991 roku TVP1[Wtedy TP 1}Wyemitowało dwuczęściowy film Animowany pt Zakochany Świat Walta Disneya z lektorem.Prosze,Błagam,jeśli ktoś ma ten film to niech wyśle taśme do któregoś z forumowiczów{Najlepiej Corneliusa}który go zripuje.Bardzo mi zależy na tym filmie.Dziękuje z góry ^_^
  • 0

#2 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 14 września 2007 - 04:52

A skąd ta pewność że Cornelius ma czas i ochotę na ripping ? Pytałeś go ?
  • 0

#3 barts955

barts955

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kraków NG

Napisano 19 września 2007 - 22:15

Nigdy nie słyszałem o tym filmie. Nie mogę znaleźć o nim żadnych informacji. W sumie chętnie bym go oglądnął.

Użytkownik barts955 edytował ten post 19 września 2007 - 22:16

  • 0

#4 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 września 2007 - 23:41

To może i oglądniesz, bo ponoć kamil88 dogadał się z kilkoma osobami w sprawie filmu i jego dygitalizacji :D
  • 0

#5 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 30 grudnia 2012 - 18:27

Postanowiłem wziąść łopatę i skopać cały dział w celu znalezienia ciekawego tematu i oto jest ... jeden z nich :D "Zakochany świat Walta Disneya" to udana kompilacja krótkometrażówek i fragmentów filmów pełnometrażowych o tematyce miłosnej. Tak, jest wyjątkowo słitaśnie, ale żeby było jeszcze bardziej to na te fragmenty z filmów nałożono piosenkę, idzie to mniej więcej tak: "From Disney Boys to Disney Girls ..." a dalej to moja pamięć nie sięga :P W latach 80-tych, generalnie studio Disneya jakoś nie mogło się odnaleźć na rynku i stąd takie jak ta kompilacje. Rezultat ? zero ryzyka finansowego i pewna oglądalność, chociaż nie do końca, świat animacji lat 80-tych był wówczas bardzo drapieżny a to co prezentowało studio Disneya uznać można by było za udany ale folder reklamowy. Rok emisji ! Na to warto zwrócić szczególną uwagę ! 1984. Coś Wam dzwoni ? Nie ? Powinno ! Rok 1984 i 1987 to, myślę że najważniejsze lata z dekady 80's To w 1984 ukazuje się album Van Halen 1984 , w telewizji wyemitowano: Policjantów z Miami Vice a kina pokazywały: Powrót do przyszłości, Footloose czy Karate Kid i teraz gdzie w tym wszystkim byście studio Walta Disneya umieścili ? W muzeum , dooobra odpowiedź ;) Byli muzeum wspomnień. Tron się nie do końca udał. Bujali się na rubieżach popkultury a pomyśleć że dawniej to Oni nadawali ton! Sprawa odwróci się dopiero za sprawą seriali animowanych i już nawet nie groteskowych Wuzzli , w końcu 13 odcinków w TV to co to jest ?! o czym świadczy ? Tylko "Gumisi". I obie animacje były z roku 1985. Wystarczył rok aby studio Disneya ogarnęło się i ponownie zwróciło na siebie uwagę.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com