Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Myszka Miki i Kaczor Donald zapraszają na film


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 30 października 2010 - 15:55

Jak dotąd nikt nie pisał o tym programie telewizyjnym. Niewiele jest zresztą informacji na jego temat , nawet na zagranicznych portalach jest problem z ustaleniem daty. Jedne źródła podają 1981 , inne podają datę 1 stycznia 1983 a jeszcze inne 1988. Wiadome jest to że był u nas emitowany na krótko przed rokiem 1990 w TVP1 . Lektorem , który czytał był Zdzisław Szczotkowski. Problem jest też z ustaleniem ile odcinków tego serialu wyemitowała TVP.
Poniżej czołówka programu udostępniona przez metalcoola:
KLIK
  • 0

#2 bubba

bubba

    Przyjaciel

  • TEAM
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 stycznia 2013 - 12:53

Świetny serial!!!!!!!!! :) Bardzo go lubiłem oglądać, zresztą co tu dużo mówić Disney to Disney :) Dzięki bardzo za opening, bo od razu przypomniały mi się stare dobre czasy :) I mimo że jest tu lektor wcale mi to nie przeszkadza... Powiem więcej człowiek przywiązuje się do tego co było, co przeżył i nie wiem czy dzisiaj bym był zachwycowy z dubbingu w tej serii. Szkoda że TVP nie zrobiło reemisji, choć ostatnimi czasy produkcje Disneya wróciły do polskiej telewizji, więc kto wie może i doczekamy się "Myszka Miki i Kaczor Donald zapraszają na film"
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com