Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie wiesz jak nazywała się jakaś bajka ? Pisz !

786 odpowiedzi w tym temacie

#781 Gość_Artur_*

Gość_Artur_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2019 - 19:25

To slugterra wiem ze to bylo kilka lat temu ale dopiero znalazlem i moze sie przyda!
  • 0

#782 Gość_Krycha_*

Gość_Krycha_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2019 - 19:31

hej hej poszukuje kreskowki z mojego dziecinstwa o chlopcu kt poznal sekret ojca kt bronil drugiego swiata byly tam dziwne zwierzeta cos w stylu pokemonow albo digimonow rowniez bardzo podobne do huntic łowcy tajemnic jakies pomysly ?

zdaje mi sie ze to lecialo na zig zap albo jetix nie jestem pewien

• 0

#783 Gość_Krystian_*

Gość_Krystian_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2019 - 19:31

Slugterra
  • 0

#784 Gość_Lya_*

Gość_Lya_*
  • Gość

Napisano 04 maj 2019 - 19:12

Poszukuje takiej bajki, gdzie akcja była w świecie takim nowoczesnym, była mała dziewczynka i chyba rozbiła się pod wodą, czy coś nie pamiętam i wciąż powtarzała coś o Królowie Muszl? Aah, nie pamiętam, ale pamiętam, że później obudziła się w jakimś miejscu i nie było żadnych ludzi, została tylko ona, no i oczywiście roboty czy coś w tym stylu i ogólnie to mogło jej jedno życzenie być spełnione. No i za życzyła sobie, żeby w jeden dzień była z nią mama. Ktoś, coś może kojarzy?

• 0

#785 Gość_Poke_*

Gość_Poke_*
  • Gość

Napisano 04 maj 2019 - 19:40

Poszukuje takiej bajki, gdzie akcja była w świecie takim nowoczesnym, była mała dziewczynka i chyba rozbiła się pod wodą, czy coś nie pamiętam i wciąż powtarzała coś o Królowie Muszl? Aah, nie pamiętam, ale pamiętam, że później obudziła się w jakimś miejscu i nie było żadnych ludzi, została tylko ona, no i oczywiście roboty czy coś w tym stylu i ogólnie to mogło jej jedno życzenie być spełnione. No i za życzyła sobie, żeby w jeden dzień była z nią mama. Ktoś, coś może kojarzy?

Jeżeli mówisz o filmie z aktorami, to wtedy to A.I. Sztuczna Inteligencja i to był chłopiec a nie dziewczynka :)

https://www.filmweb....encja-2001-3673

• 0

#786 Gość_Kuba_*

Gość_Kuba_*
  • Gość

Napisano 05 maj 2019 - 19:13

Cześć
Szukam bajki, w której był podział na dwa wymiary, coś jak nasz świat i komputerowy. W świecie komputerowym co jakiś czas pojawiały się wieże lub inne konstrukcje, które trzeba było zniszczyć (a może naprawić - nie pamiętam), bo źle wpływały na nasz świat. No i bohaterowie wkraczali wtedy do świata komputerowego, gdzie toczyli walki z osobami zwerbowanymi przez złe wieże. No i te złe wieże i ich "wojownicy" kojarzą mi się z kolorem czerwonym. Był też jakiś gościu przy komputerze, co jak klikał enter to czyścił pamięć tym, którzy nie powinni pamiętać o skutkach działalności tych wież. Tyle pamiętam.
  • 0

#787 Gość_L_*

Gość_L_*
  • Gość

Napisano 06 maj 2019 - 01:49

Bajka albo audiobook o dzieciach które wygrały bilety do stonehenge I tam się jakieś dziwne magiczne?? rzeczy działy. To chyba było do słuchania Ale na początku była animacja? I to chyba się wygrywało w płatkach. Jakieś pomysły co to mogło by być?
  • 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Google (1)
Copyright © 2019 logo forum bajki-tv.com