Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Batman i Superman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 01 października 2007 - 06:29

Posted Image

Batman, Superman, Joker i Lex Luthor spotykają się w najbardziej akcyjnym filmie przygodowym wszech czasów! Kiedy Jokerowi udaje się wciągnąć w swój diabelski plan Lexa Luthora, tylko połaczone siły Batmana i Supermana są w stanie uratować miasto Metropolis przed zagładą.


Jeden z tcyh filmów animowanych które warto zobaczyć mimo że ( jak to ktoś stwierdził ) to zlepek kilku odcinków z serialu animowanego Superman z roku 1996. Do tego dochodzi naprawdę znakomity polski dubbing , wreszcie zamaist denego i znudzonego R.Pazury mozna usłyszeć prawdziwy Polski głos Batmana , tego z roku 1991 , obecnie zastąpionego przez R.Pazurę , to Andrzej Ferenc znany z telewizji TVN jako człowiek od zapowiadania programów.Głosem Supermana zaopiekował się rewelacyjnie Jacek Rozenek a Marcin Troński użyczył głosu Lexowi Luthorowi , jak wiec czytacie wstyd nie znać , wyapda obejrzeć. Jak dla mnie : 8/10
  • 0

#2 eatbeansmrbean

eatbeansmrbean

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 915 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Gdzieś we Wszechświecie

Napisano 01 października 2007 - 22:00

Ta bajka bardzo mi sie podobala. Dubbing wspanialy. 9/10
  • 0

#3 Punisher2000

Punisher2000

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów

Napisano 23 marca 2008 - 23:11

Dobra bajka. Podobało mi się jak obaj działali razem. Ich przeciwne charaktery wspaniale się uzupełniały. Dobra fabuła.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com