Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Ну, погоди! (No, poczekaj! vel. Ja Ci jeszcze pokażę!)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 18 września 2007 - 07:33

Posted Image

Odcinki do obejrzenia

Nie będęł się specjalnie rozpisywał na temat tej znakomitej radzieckiej animacji wszechczasów , po rpsotu podzielę się z wami moimi wspomnieniami.Odcinki Wilka i Zająca wyreżyserowane przez Wiaczesława Michaiłowicza Kotionoczkina są naprawdę znakomite
i gdy tylko mnie coś najdzie to cyk płytkę do czytnika i jedziem , kazdy jeden odcinek to naprawdę wspniała historia , muzyka do tej animacji chwyta za serce i ... ta bajeczka jest dla mnie nieśmiertelna.
  • 0

#2 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 września 2007 - 18:39

Oj, tak serial ma klimat :) Ileż wspomnień...no i najważniejsze :) nigdy się nie znudzi :)
  • 0

#3 eatbeansmrbean

eatbeansmrbean

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 915 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Gdzieś we Wszechświecie

Napisano 19 września 2007 - 00:56

Kiedys cos takiego ogladalem. Nawet dosc fajne bylo.
  • 0

#4 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 21 września 2007 - 16:34

Ja też się nie będę za dużo rozpisywałna temat tego: Obleśna podróba Tom'a & Jerry'ego
  • 0

#5 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 września 2007 - 18:48

Oj ile to chorób sie symulowało by zostać samemu w domu, bez mamy, taty i siostry. By móc samemu z oczami utkwionymi już w tych dwóch magicznych klawiszach: Power i Play podejść do pułki z elektroniką i włączyć seans na 3h. Słynne hasło Ну, погоди! to niemal tak samo jak Co jest doktorku - Królika Bugsa :) Jeszcze 2 oryginalne VHSy się ostały z tych błogich lat, bajkę bardzo miło wspominam, dobrze, że miała polskie tłumaczenie, bo pewnie jako mały brzdąc bym nic nie zrozumiał, ale liczyło się to co się ruszało, bez znaczenia na tekst :) Najbardziej podobały mi się odcinki: Plac budowy, a raczej muza z niego, którą wykorzystała Szalona Żaba w Popcorn. Jeszcze bardzo podobał mi się odcinek z naszymi bohaterami jako uczestnikami olimpiady 1980 (jeśli dobrze pamiętam :D ) A i odcinek w muzeum też jest niczego sobie :)
  • 0

#6 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 września 2007 - 10:20

Hmm, to raczej nie do końca było tak jak mówisz, W popcornie rzeczywiście muzyka przypomina tą z odcinka "Plac Budowy" ale to remix Hitu "Popcorn'" który początki miał juz w latach '60 :)
  • 0

#7 Gość_hail_*

Gość_hail_*
  • Gość

Napisano 22 września 2007 - 12:55

Troszkę informacji, ciekawostek znajdziecie na stronie w języku polskim -> http://www.nu-pogodi.net/ :)

Serial był lubiany nie tylko przez dzieci (kiedy ja nim byłam ;)), ale też przez dorosłych. Najbardziej spodobał mi się odcinek gdzie Wilk z Zajączkiem są w sali krzywych luster ;) (tytułu odcinka nie pamiętam -_- ).
  • 0

#8 johnlocke

johnlocke

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Bielsko - Biała

Napisano 22 września 2007 - 20:48

Najbardziej podobały mi się odcinki: Plac budowy, a raczej muza z niego, którą wykorzystała Szalona Żaba w Popcorn. Jeszcze bardzo podobał mi się odcinek z naszymi bohaterami jako uczestnikami olimpiady 1980 (jeśli dobrze pamiętam :D )
A i odcinek w muzeum też jest niczego sobie :)


Tez powinny gdzie u mnie te VHSy lezec z tymi odcinkami. Lubialem ogladac je czesto, wiec znam te uczucie.
  • 0

#9 Zielon-Granatowy

Zielon-Granatowy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 894 postów

Napisano 12 października 2007 - 15:11

Chyba jedyna radziecka bajka, którą doceniają wszyscy: i dorośli - mimo, że ze znienawidzonego ZSRR ;) - i dzieci - Mimo, że mają taaaaaki wybór innych pozycji ;) - i ja ;) - mimo, że nie lubię tego typu chumoru. Ktoś napisał, że to podróba Toma & Jerrego. Faktycznie, to miał być komunistyczny odpowiednik bajek tego typu, oraz Disneya. Tylko, że jak patrzę, że Toma czy innego Kaczora Donalda biją młotami, rozwałkowują walcem drogowym, czy też w inny okrutny sposób krzywdzą zarówno fizycznie, jak i psychicznie, to szlag mnie trafia :mad: . Nie ma w tym nic śmiesznego. A Ну, погоди! to co innego. Rubaszna, rosyjska interpretacja takich seriali jest świetna ^_^ !!! Deklasuje ten "oryginał", który i tak tylko na śmietnik się nadawał i tworzy własny, niepowtarzalny styl :D !! Cieszę się, że od zeszłego roku wznowili produkcję i będą nowe odcinki Ну, погоди!, bo naprawdę jest co oglądać!
  • 0

#10 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 22 kwietnia 2008 - 15:38

Taaa... Jedyna bajka z demoludów, która jest całkiem niedziecinna i z której się nie wyrasta... I pomyśleć, że wtedy nikt nie myślał o tym, że by bajki były "bez przemocy" ;) Chociaż powiem szczerze, że we względzie "bitek" wolałam obejrzeć zachodnie kreskówki ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com