Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Lista VHS by MattYoshinaka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 MattYoshinaka

MattYoshinaka

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 06 września 2011 - 14:43

Nie wiedziałem, gdzie założyć taki temat, więc postanowiłem zrobić to tutaj. Posiadam trochę kaset VHS z bajkami, wśród których powinny znaleźć się jakieś rarytasy. Problem w tym, że nie mam ich jak zgrać, a tylko leżą w szafie i się psują. Kasety są stare, były nagrywane jak miałem 4 - 5 lat (obecnie mam 22) i seriale na nich są właśnie w wersjach z tego okresu. Jeśli byłby ktoś chętny przy pomocy w zgraniu i wrzuceniu na forum, chętnie użyczę taśm. Najlepiej by było, gdyby ktoś taki mieszkał w Krakowie lub bliskich okolicach, wtedy mógłbym je dostarczyć i odebrać osobiście bez większych problemów. Dwie z nich - jedna z Wiewiórczymi Opowieściami, a druga z "zestawem bajek" (pojedyncze odcinki takich seriali jak Bouli, Domel, Ulysses 31, Lucky Luke, Wojownicze żółwie Ninja, Hercules i Piff i jeszcze inne) jak tylko znajdę chwilę idą pocztą do użytkownika cris3 celem zgrania. Listę pozostałych zamieszczam poniżej. Zaznaczam również, że nie mam pojęcia jak może być z ich odtwarzaniem, większość z nich obejrzałem po raz ostatni w 2009 roku, później mój magnetowid wyzionął ducha. Lista kaset (nagrywanych z TV): Kaseta 1: Gumisie Kaseta 2: Kacze Opowieści Kaseta 3: Kacper i przyjaciele Kaseta 4: Bolek i Lolek plus odcinki innych seriali, o ile dobrze pamiętam był tam chyba jakiś Scooby i Scrappy Doo. Kaseta 5: Smerfy Kaseta 8: Stare kreskówki od Hannah-Barbera (Scooby Doo, Where are you?, Wallygator i Kocia Ferajna) Kasety 6 i 7: Z nimi mam problem, ponieważ nie wiem, gdzie je wsadziłem: na jednej z nich był jeden odcinek Bionic Six i chyba Exo Squad i Trefnisia, na drugiej z dwa odcinki Kapitana Planety z czasów emisji na TVP2 (odcinek o narkotykach i szczurach w Wenecji) i jakiś stary Superman. Kasety "sklepowe": Alfred Jonatan Kwak - 4 i 5 Dragon Ball Z - Najsilniejszy wojownik na ziemi Pokemon Film drugi Troskliwe Misie kaseta 1 z dubbingiem od Eurocomu - Trzy odcinki z dziadkiem do orzechów - tutaj, o ile dobrze pamiętam został już sam dźwięk. Digimon The Movie Człowiek Pająk i jego niezwykli przyjaciele kasety 1, 2 i 4 - Zawierają odcinki wspomnianego serialu oraz Fantastyczna Czwórka z roku 1978, Hulk z 1982 , Spider-Woman z 1979 i RoboCop z 1988. To chyba wszystko, choć jeszcze kilka vhs o nieznanej mi treści wala się po szafach.
  • 0

#2 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 06 września 2011 - 14:53

Pamiętasz jaki odcinek mieści się na kasecie z Trefnisiem? Z tego co wiem Ceregra pomoże Ci to zgrać.
  • 0

#3 MattYoshinaka

MattYoshinaka

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 06 września 2011 - 15:00

Pamiętasz jaki odcinek mieści się na kasecie z Trefnisiem? Z tego co wiem Ceregra pomoże Ci to zgrać.


Szczerze, to pojęcia nie mam jaki to odcinek.
  • 0

#4 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 06 września 2011 - 15:02

To jak już znajdziesz tą kasetę to dorzuć ją do wysyłki może cris3. Na forum mamy tylko odcinki z oryginalnej kasety ode mnie. A odcinków z emisji telewizyjnej w ogóle.
  • 0

#5 kolon

kolon

    Przyjaciel

  • TEAM
  • 337 postów

Napisano 06 września 2011 - 15:21

genialnie że się zgłaszasz z kasetami:] myślę że ktoś z odpowiednim sprzętem zgłosi się do ciebie:] bo nawet kilka odcinków jakichś starych niedostępnych serii jest wartych wysiłku:]
  • 0

#6 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 700 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 września 2011 - 15:56

Jak coś też mogłabym pomóc, u siebie zgrywałam metodą nagrywarka dvd podłączona do magnetowidu i tv :)
  • 0

#7 ceregra

ceregra

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 493 postów
  • Lokalizacja:153325

Napisano 06 września 2011 - 16:03

Ostatnio jestem na etapie masowego zgrywania kaset VHS i jeśli chcesz to mogę Ci to wszystko zgrać od ręki ;) Jak coś to pisz na PW
  • 0

#8 Kondziu

Kondziu

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 września 2011 - 16:20

Jak znajdziesz kasetę z Bionic Six to będzie super :)
  • 0

#9 cris3

cris3

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:7Heaven

Napisano 07 września 2011 - 12:06

Ja również pomogę przy większej ilości poza Wiewiórczymi Opowieściami mogę zgrać jeszcze coś innego :)

Użytkownik cris3 edytował ten post 07 września 2011 - 12:07

  • 0

#10 Arti0

Arti0

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Project Cadmus

Napisano 07 września 2011 - 14:21

Mnie osobiście zainteresowały z tej listy następujące pozycje : stary Spider-man, Fantastyczna Czwórka, Hulk oraz RoboCop z 1988 :).
  • 0

#11 Zielon-Granatowy

Zielon-Granatowy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 894 postów

Napisano 07 września 2011 - 14:27

Myślę, że wszystkie kasety są godne zgrania, bo każda pozycja jak nie jednego, to drugiego na forum ucieszy. No, może oprócz Kaczych Opowieści i Gumisiów, bo te już są w komplecie. Tak więc dogadaj się z kimś i wysyłaj. Co mnie konkretnie zainteresowało, to obecność starych bajek z HB no i oczywiście pierwszej pozycji z mojej sygnatury. :)
  • 0

#12 Bantek

Bantek

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano 13 września 2011 - 09:50

A jakie odcinki Robocopa posiadasz ? Być może były by kolejne po za tymi 3 co ja znalazłem :)
  • 0

#13 cris3

cris3

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:7Heaven

Napisano 28 sierpnia 2012 - 13:37

Szkoda że ta sprawa utknęła tylko na pomyśle bo było tyle fajnych pozycji szczególnie Wiewiórcze opowieści. Ma ktoś może kontakt z MattYoshinaka?
  • 0

#14 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 28 sierpnia 2012 - 22:35

A czy czasem nie ma konta na YT? Dość regularnie się tam logował jeszcze do niedawna.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com