Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Jestes tu nowy ... To juz czas sie Przywitac !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 06 stycznia 2013 - 19:47

Proponuję ten oto temat dla nowo przybyłych.
  • 0

#2 Andrzej

Andrzej

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 lutego 2013 - 20:41

Mam na imię Andrzej Mam 15 lat lubie anime Naruto i dragon ball
  • 0

#3 Ridziu

Ridziu

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 17 lipca 2013 - 17:59

Witam bardzo serdecznie prezesów. Mam nadzieję, ze współpraca między nami się ułoży i nie będzie żadnych problemów :D
  • 0

#4 AMERICAN

AMERICAN

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 17 lipca 2013 - 23:16

Witam i pozdrawiam Wszystkich.;]
  • 0

#5 tulipan

tulipan

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano 16 marca 2014 - 12:44

Hej, jestem Marcin. Rówież nowy na forum:) Witam wszystkich!


  • 0

#6 Cecil the Turtle

Cecil the Turtle

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 258 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:40 km od granicy z Ukrainą

Napisano 19 marca 2014 - 19:45

Witam, nazywam się Bogusław i mam 18 lat.


  • 0

#7 jacobs

jacobs

    Gaduła

  • Ripper
  • 427 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 maja 2014 - 07:43

Witajcie. Stawiam na jakość więc zaskocze was paroma wstawkami.

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco.

Użytkownik jacobs edytował ten post 06 stycznia 2016 - 09:51

  • 1

#8 Piotrek

Piotrek

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 stycznia 2016 - 14:04

Witam, jestem Piotr. Kreskówki w dzieciństwie oglądałem jak to dzieciak (nie było to zainteresowanie jako takie), było fajne to oglądałem ,ale w pewnym momencie jak miałem z 10 lat stwierdziłem że z nich wyrosłem (chciałem pozować na dorosłego, głupi byłem). W 2007 roku powróciłem do kreskówek, konkretnie Cartoon Network, potem jeszcze inne stacje ogarnąłem (Disney Channel dużo za późno przez to kiedy UPC dodało go do oferty, dziś UPC mam w naszym drugim domu gdzie mieszka rodzina). Zawsze wolałem starsze kreskówki, ale nowym ciągle planuję dawać szansę i kilka jest nawet ok.


  • 0

#9 Trello

Trello

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 stycznia 2016 - 19:27

Mam na imię Paweł i mam lat już nie "naście" :) Pozdrawiam pokolenie RTL7!


  • 1

#10 krzysiek

krzysiek

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn-Koźle

Napisano 14 stycznia 2016 - 21:39

Witam wszystkich, nazywam się Krzysiek. Jestem z rocznika 1996 i bardzo lubię oglądać kreskówki, anime. Za dziecka miałem okazję oglądać je nie tylko na polskich kanałach, ale również na kanałach zagranicznych(zazwyczaj niemieckie programy). Jeśli chodzi o zagraniczne to przesiadywałem na RTL II(podczas bloku Pokito), Nick, Super RTL i Tele 5. Poznałem tam wiele kreskówek, anime i serialów, bardzo miło wspominam czasy oglądania tych stacji. Polskie to Jetix i poprzedniki, CN, Zig Zap i w późniejszych czasach spoglądałem też czasami na DC oraz DXD. Jeśli miałbym wybierać to najbardziej lubię CN'a, kiedyś byłby na tej liście jeszcze Jetix, no ale wiadomo. Takim moim małym osiągnięciem jest obejrzenie całego DB, DB Z i GT w 3 językach - 2x polski,1x niemiecki, 1x angielski(z tym ostatnim miałem czasami problemy, bo niestety jeszcze nie opanowałem jakoś mocno, ale znałem już anime). Aktualnie trochę przystopowałem z kreskówkami, oglądam tylko CNa zazwyczaj i kilka anime. Od kilku lat jestem fanem wrestlingu, oglądam WWE, ROH, czasami jeszcze jakieś inne indy federacje. Interesuję się informatyką, najbardziej grafiką, czasami trenuję sobie htmla, cssa, php(tutaj troche bieda). Nie wiem czy mam jeszcze coś ciekawego do napisania, mam nadzieję, że spędzę tutaj sporo czasu :). Siemanko!


  • 0

#11 Son-Goku

Son-Goku

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 87 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 marca 2016 - 11:23

Witam wszystkich. Mam na imie Patryk, lat 23, znak zoodiaku Lew. Na tym forum przybywam juz duzo czasu, ale, jakos nie bylo, kiedy i gdzie sie przywitac. Wychowalem sie na anime i bajkach w latach 90 z czego jestem ogromnie wdzieczny moim rodzicom, ze urodzilem sie w tych latach. Dragon Ball jest moim ulubionym anime(wiem, ze sa lepsze, ale to taki sentyment :D) RTL7, Polonia1, Polsat, TVN, TV4, FoxKids, Cartoon Network z tymi kanalami dorastalem, jak i ksztaltowaly one moja osobowosc. Ogladalem tez na zagranicznych stacjach anime Tj: RTL2, ZDF, Mangas i pewnie cos by sie jeszcze znalazlo ^^ Teraz aktualnie pracuje w ochronie 24H na dobe, ogladam seriale,anime i wszystko co dusza zapragnie. Jestem tez zapalonym graczem w Lige Retardow czyt. Lige Legend (Legaue Of Legends). No to by bylo na tyle z mojej strony :)


Użytkownik Son-Goku edytował ten post 01 marca 2016 - 11:24

  • 0

#12 Gość_Sheiraoz "Kinga"_*

Gość_Sheiraoz "Kinga"_*
  • Gość

Napisano 23 kwietnia 2021 - 18:28

Hej
Mam na imię Kinga moje nick to SheiraOz, Kohifael i Donfael, Wiekowo powiedzmy ze wychowana bajkami lata 90.

Moje ulubione bajki to TMNT, Motomyszy z marsa, Świat według Ludwiczka, The Mask, Gumisie, Reksio, Krecik, Transformers, Wybraniec Smoka jeśli ktoś ma tą bajkę po polsku nawet z napisami lub czy ktoś tutaj tłumaczy bajki ?? bym przygarnęła nie wiem czy można dać kontakt??, Kod Lyoko, My pet Monster.

Anime to Dragon ball, Digimony, Stara wersja pokemonów, Król Shamanów, Naruto, Polecam obejrzeć Pui pui :D

Moje zainteresowania to fotografowanie, Granie w gry, Muzyka, Czytanie książek polecam Pana lodowego ogrodu, kiedyś pisałam bloga o recenzjach/przemyślenia moje...., lubię pisać w zeszycie o zielarstwu :) kocham zwierzęta, ale nie lubię insektów mam fobie co do niektórych :(

Sport to jazda rowerem, uczę się na deskorolce, koszykówka, spacery.

Lubię zbierać Figurki, pluszaki, 


  • 0

#13 Gość_nowy_*

Gość_nowy_*
  • Gość

Napisano 02 marca 2024 - 20:16

Witam wszystkich. Jestem fanem bajek (w tym anime), i nie wiem co mam dalej z tym zrobić. Jak mam funkcjonować na tym forum? Jako gość? Da się wszystko zrobić na stronie jako gość? Rejestracja na stronie została całkowicie zbanowana? Przez kogo? Przez policję? Jestem w kropce.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com