Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Lista nagrań by Cecil the Turtle (DVD/CD)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cecil the Turtle

Cecil the Turtle

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 259 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:40 km od granicy z Ukrainą

Napisano 20 stycznia 2013 - 17:40

Z gazety miałem nagranie z Disney Channel (kilka odcinków jakieś dali w GW na gwiazdkę) było tam Cafe Myszka, itp..., na 3 tygodnie po starcie DC w Polsce. Dubbing Jeszcze do tego: Zwariowane Melodie (montaże) Dzwoneczek (fuuuuj, mój brat to ogląda) Harry Potter (kilka części, nie będę pisał jakie, bo mi się nie chce szukać) Jak wytresować smoka Sezon na misia Sezon na misia 2 Madagaskar Madagaskar 2 Pepe Le Pew: Zee Best of Zee Best (wersja NTSC) (właśnie 1,5 h zdobyłem i robię teraz do .avi) Kung fu Panda Planowane: Looney Tunes Platinum Collection vol. 2 (język angielski o ile zdobędę) A reszta u mnie to same lektorskie filmy z DVDRipów od sąsiada.

Użytkownik Cecil the Turtle edytował ten post 20 stycznia 2013 - 19:51

  • 0

#2 looneyfan93

looneyfan93

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 145 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 stycznia 2013 - 17:57

Spróbuj wymienić to co nie zostało przez ciebie poddane montażowi. Przy okazji, pamiętaj, że Złota Kolekcja 2 i 3 jest ode mnie.
  • 0

#3 Cecil the Turtle

Cecil the Turtle

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 259 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:40 km od granicy z Ukrainą

Napisano 20 stycznia 2013 - 17:59

Nie poddane montazowi w kilku przypadkach Złota Kolekcja 2 i 3 (głównie chodziło o dubbing z C+, w przypadku She was an acrobat's daughter, The coo coo nut grove, itp...) tak jak przedmówca wspomniał. A reszta to wszystko montaż, no chyba, że nie ma dubbingu to zostaje to co zostaje, czyli lektor. A nie poddane montażowi: Złota Kolekcja vol. 1 i vol. 2 (płyta druga ze Strusiem Pędziwiatrem) i te filmy o których wspomniałem Wspominając, miałem też nagrane od przedmówcy VHS-y Gwiazdy Space Jam, Carrotblancę, ale wiadomo do wersji DVD poprzerabiane odcinki. ps. Niektóre odcinki ze ZK 2 i 3 robiłem z dubbingu danego w TV Puls, tak więc połowa cierpienia za mną. A montuję pod dubbing dlatego, że nie lubię lektora, itp... Więc jestem przezwyczajony do dubbingu wyłącznie.

Użytkownik Cecil the Turtle edytował ten post 20 stycznia 2013 - 18:02

  • 0

#4 looneyfan93

looneyfan93

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 145 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 stycznia 2013 - 19:22

Zobacz moją listę i zostaw w swojej liście to co nie pochodzi ode mnie.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com