Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Golden Boy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 08 października 2007 - 13:06

Posted Image

Anime o złotym chłopcu z pewnością rozśmieszy każdego. Mimo że seria ma jedynie 6 odcinków to są one zgrane w odpowiedni sposób i przy większej ilości powstałby typowy tasiemiec, którego nikt by nie miał ochoty oglądać. O czym właściwie ta animacja jest? Chcąc powiedzieć jednym zdaniem opowiada ona o pędzie do nauki pewnego młodego człowieka...

Oglądało się z zapartym tchem na MTV Deutsch i widziałem po szwabsku wszystkie odcinki , normalnie fabuła kosmocznie zabawna , polecam , na długie jeisienne i zimowe wieczory jak znalazł , humor poprawi z miejsca :D

Komenty na imdb :
[code=auto:0]http://www.imdb.com/title/tt0159145/usercomments[/code

Swego czasu kombinowąłem jakiś fan fiction , znaczy się przygody Kintaro przed studiami niejako jedna z historii
która płynnie przechodziła do przygody wymyślonej jako kontynuacja serialu ale fabułka gdzieś się zawieruszyła.

Użytkownik Bajkofil edytował ten post 08 października 2007 - 13:13

  • 0

#2 AtoMan

AtoMan

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 174 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 października 2007 - 13:23

Fajne, choć zdecydowanie za krótkie. Mogliby zrobić pełną adaptację mangi, byłoby tego na minimum 40 odcinków ;-)
  • 0

#3 Master_Dragon

Master_Dragon

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 grudnia 2007 - 13:17

Popieram, Anime naprawdę niezłe. Główną i chyba jedyną wadą jest niewielka ilość odcinków. Ja również poznałem to Anime dzięki MTV :rolleyes: Polecam każdemu kto jest znudzony długimi seriami. :blush:

Użytkownik Master_Dragon edytował ten post 09 grudnia 2007 - 13:17

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com