Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Najsłabsza "bajka" jaką widzieliście


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 03 listopada 2007 - 15:17

teletubisie ...


I znowu wracamy do czegoś, o czym tu była juz mowa.....

Przeciez bajki sa tak konstruowane, zeby byly interesujace dla konkretnego przedzialu wiekowego. Tak, jak Dragon Balla raczej nie pokazecie 4-letniemu dziecku, tak Wy dorosli fani bajek nie bedziecie zainteresowani Klubem Myszki Miki.


  • 0

#22 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 03 listopada 2007 - 16:02

Tak, tyle, że ja bym nie pokazał dwuletniemu dziecku Teletubisii. Wolałbym Bolka i Lolka. O wile inteligentniejsza i bardziej wartościowa. ;p
  • 0

#23 Eire

Eire

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 03 listopada 2007 - 16:22

Dred, nie przeceniaj możliwości umysłowych dwulatka.
  • 0

#24 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 03 listopada 2007 - 22:18

Właśnie. Zresztą nie nam, starym bykom oceniać, czy to dobre czy nie. Dzieciak sam zagłosuje nogami. Czyli albo obejrzy z uwagą albo pójdzie się bawić. Za moich czasów ja w wieku 2 lat oglądałam "Tajemnicze złote miasta", "Żukosoczka" i "Wojownicze żółwie ninja", bo typowych bajek dla tak małych dzieci nie było (ktoś powie, że "Bouli"... tak, tyle, że ten bałwanek też nie do końca dla zbytnich maluchów jest... ;]). Teraz przynajmniej dla każdej grupy wiekowej idzie coś wybrać wśród bajek. Dziękuję za uwagę.
  • 0

#25 Eire

Eire

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 04 listopada 2007 - 10:08

Jak ja miałam 2 lata to nie mieliśmy telewizora, w związku z czym odpadał problem bajek odpowiednich dla malucha.
  • 0

#26 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 697 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 listopada 2007 - 14:19

Dla mnie najgorszymi bajkami jakie powstały są te które teraz produkują :[ Robotboy, jakieś niedorobione podróbki anime, jakieś taki...większość szczególnie bajek które mnie drażnią są z Jetix'a. Jak to było kiedyś pięknie obejrzeć sobie połowa-koniec lat 90 Fox Kids, świetne bajki się trafiały, a to co się dzisiaj z Jetix czyli dawnego Fox Kids zrobiło, woła o pomstę do nieba :angry: :ph34r: :wacko:
  • 0

#27 Gość_Kazio_*

Gość_Kazio_*
  • Gość

Napisano 17 listopada 2007 - 14:46

Dokładnie tak jak napisał użytkownik powyżej. Co nowsza bajka, nowsze wydanie, to coraz gorsza. Choć wiadomo że wyjątki się zdarzają, ale bardzo rzadko. Można tylko wspomnieć te czasy w których włączało się TV a tutaj Motomyszy z Marsa, Diabelski Młyn, Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda, itd.
  • 0

#28 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 22 kwietnia 2008 - 15:29

Ah, zapomniałabym. "Król Maciuś Pierwszy". Coś na zasadzie "słabe, po (po części) polskie". Nie, żeby ta zasada sprawdzała się zawsze, ale nasi mają duże zdolności w partoleniu. Paskudne postaci, durna, moralizatorska do mdłości fabuła, a jedyne co to "coś" ma wspólnego z książką Janusza Korczaka, to tylko główny bohater o takim samym imieniu i zbliżonej sytuacji. Ogółem ZUO! I pomyśleć, że dzieciakom na dobranoc taki zakalec serwowali... :|

Użytkownik Daguchna edytował ten post 22 kwietnia 2008 - 15:29

  • 0

#29 Videl

Videl

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Tomaszów Lubelski

Napisano 02 maja 2008 - 22:53

ehh mnie dobijają produkcje typu Ying Yang Yo!, Robotboy, Team Galaxy czy Galakticfootball czy jakoś tak się to pisze :P ehh a najbardziej to ostatnie takie komputerowe, że się za przeproszeniem rzygać chce o_O
  • 0

#30 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 03 maja 2008 - 10:39

ehh mnie dobijają produkcje typu Ying Yang Yo!, Robotboy, Team Galaxy czy Galakticfootball czy jakoś tak się to pisze :P ehh a najbardziej to ostatnie takie komputerowe, że się za przeproszeniem rzygać chce o_O

Popieram w 100%
  • 0

#31 olek

olek

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 03 maja 2008 - 12:35

Nie nawidze tych nowyc bajek na CN :mellow:
  • 0

#32 AtoMan

AtoMan

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 165 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 maja 2008 - 13:46

YYY czy Robotboy są całkiem fajne... Team Galaxy nie takie złe w porównaniu z Agentkami, za to Galactic Football to już nieudolne udawanie, że to ma jakąś fabułę...
  • 0

#33 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 03 maja 2008 - 14:09

Nie nawidze tych nowyc bajek na CN :mellow:

Ja też, a tym bardziej z Jetix . Powinni zmienić nazwę stacji na Power Rangers TV! To już jest prawie jak CBeBeebies: Tam lecą 17x dziennie Teletubisie... Nie żebym miał coś do Power Rangers(w końcu do klasyka: wychowałem się na tym serialu), ale żeby puszczać kilka rodzajów jednocześnie? A przecież mogłyby w tym czasie polecieć inne fajne stare seriale(a jest ich kilka)
  • 0

#34 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 697 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 maja 2008 - 14:13

Większość tych dzisiejszych produkcji, nie ma ,,tego czegoś'' co miały dawniejsze seriale i bajki. Tak porównać sobie pięciominutówki na CN. Musze Opowieści bardzo mi się podobały, ale tak je porównać np. do Bernarda...
  • 0

#35 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 03 maja 2008 - 14:25

Większość tych dzisiejszych produkcji, nie ma ,,tego czegoś'' co miały dawniejsze seriale i bajki. Tak porównać sobie pięciominutówki na CN. Musze Opowieści bardzo mi się podobały, ale tak je porównać np. do Bernarda...

Może lepiej od razu skoczyć z Pałacu Kultury?
  • 0

#36 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 03 maja 2008 - 15:51

Berdnard to lipa, Baranek Shaun wymiata go 1000x. Ja tam CN nie oglądam...tylko i wyłącznie Boomerang (bo tyle programów mam). Z nowszych produkcji na CN to tylko Foster, Xiaolin, Klasa 3000 i Szpiegowska Rodzinka. I tak sukces jak obejrzę którąś z nich raz na miesiąc. Kiedyś nienawidziłem Hrabiego Kaczuli, ale jak puścili po polsku to się przekonałem. Nie nawidzę i to okropnie Odlotowych wyścigów.
  • 0

#37 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 04 maja 2008 - 08:51

Cartoon Network chyba jeszcze nie oglądałem w tym roku.

Z "nowych" produkcji ujdzie tylko Dom dla przyjaciół pani Foster. Reszta to tylko badziewie w którym wszyscy chcą uratować świat. Czasami jak Scooby Doo jedynie leci to obejrzę (chociaż też rzadko bo w kółko emitują tą samą serię, którą oglądałem setki razy). Dochodzi do tego świetny Baranek Shaun, ale oglądam go na TVP 1. :P

Gdybym miał Boomerang to ten kanał oglądałbym chyba 24 godziny na dobę. :)

Nie nawidzę i to okropnie Odlotowych wyścigów.

A ja powiem, że uwielbiam ten serial. :P
  • 0

#38 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 697 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 maja 2008 - 09:38

Może lepiej od razu skoczyć z Pałacu Kultury?



O co ci chodziło Kseroboy? ;)
  • 0

#39 Ashiren

Ashiren

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Adults only!

Napisano 04 maja 2008 - 11:13

Ja tam nie trawię u-3D-owionych wersji starych dobrych bajek :/. Np. moi przyjaciele Tygrys i Kubuś czy tam Myszka Miki. Dla mnie to ochydnie wygląda :x, no cóż ale ponoć taka moda dzisiaj...
  • 0

#40 Videl

Videl

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Tomaszów Lubelski

Napisano 04 maja 2008 - 11:22

hmm co CN to mogę powiedzieć, że kreskówki się zgorszyły ;/ chodzi mi o te najnowsze a co do Power Rangers na Jetixie, ehh nie podobają mi się te najnowsze coraz gorsze jest, klasyka była najlepsza ;]
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com