Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Multimedia i ich niecne praktyki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 lusajfer

lusajfer

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 18 grudnia 2020 - 14:39

Witam. Chciałem zasięgnąć porady u was, może ktoś mi pomoże :)

 

Od 1 stycznia w multimedia nie będzie nadawać już kanałów Polsatu. Dla niektórych osób to możliwość ucieczki z mm.

 

Sam zastanawiam się nad rezygnacja z usług tej firmy po ostatnich wałach które zrobili.

 

Jednak  ....   Byłem w multimedi i osoby które zawarły umowę pierwszego września lub po pierwszym tego roku, nie mogą wypowiedzieć umowy na telewizje..

 

Sam zawierałem umowę telefonicznie 25 sierpnia i nie zostałem poinformowany o zmianach które nastąpiły 1 września. Osoba z obsługi klienta stwierdziła że mam umowę od 1 września to nie kwalifikuje się do rozwiązania.


  • 0

#2 vegeta

vegeta

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 104 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:internet

Napisano 22 grudnia 2020 - 20:52

Ja byłem w multimedii i miałem Internet+ telewizja+ karta sim i nigdy więcej tam nie przejdę bo ciągle awarie internetu były, z telewizją to wszystko w porządku było i przeszedłem do netii. Wziąłem sam net na światłowodzie do mieszkania w technologi pon i to jest bajka. Każdemu polecam bo na razie pół roku jestem u nich i żadnej awarii ale wiem że to krótko i nie robili problemu z podłączeniem swojego routera a nawet miałem dostęp do ich routera co jest podłączony światłowód. Jak potrzebujesz bardziej neta i jesteś w zasięgu netii w technologi pon to polecam a z telewizją u nich to nie wiem jak jest ale net bez zastrzeżeń. Ja telewizje ciągne z wp pilot ale wiem że nie za dobra jakość ale mi to starcza bo i tak wiadomo że telewizja pomału umiera.


  • 0

#3 lusajfer

lusajfer

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 24 grudnia 2020 - 19:23

Co do internetu to jestem zadowolony z mm. Rzadko się zdarzają się awarie. Ping w sam raz do gry po sieci.

 

Ostatnio prosiłem o kontakt z mm i do dziś nikt się nie skontaktował ze mną. ....


  • 0

#4 Gość_kom_*

Gość_kom_*
  • Gość

Napisano 13 kwietnia 2024 - 16:12

bo i tak wiadomo że telewizja pomału umiera.

Przecież telewizja umarła gdzieś tak na przełomie lub gdzieś w pobliżu lat 2003/2004, więc o czym ty piszesz? Chcesz mi wmówić że jesteś tam wstanie znaleźć od tego roku cokolwiek dla siebie? Jesteś chory i tyle ci napisze. W tv króluje od tamtych lat już tylko i wyłącznie pisowska propaganda i nie da się tego już w żadnym razie oglądać. Patologia.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com