Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Poszukiwacz Skarbów Yogi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 04 stycznia 2008 - 17:02

Skoro Boomerang od lutego ma być całkowicie spolszczony to pomyślałem, że Yogi też. W TVP i na Polsacie serial ten był niestety emitowany z lektorem.

Pod warunkiem że nie wywalą kilka kreskówek na "czas reklamowy". :P
  • 0

#22 nizinek

nizinek

    Bajkowy Nałogowiec

  • VIP
  • 1 042 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 stycznia 2008 - 17:02

Ja czekam z utesknieniem na polski Boomerang m.in. wlasnie ze wzgledu na Yogiego. Jakby trzeba bylo to bym sobie budzik nastawial, zeby tylko zripowac ;) A co do planow, ze moga go zdjac(ktos tak wspominal) to mam nadzieje, ze na poczatek zajeli sie dubbem calej niespolszczonej ramowki i zobacza, jakie beda wyniki ogladalnosci(choc w przypadku Yogiego, ze wzgledu na pore moze byc kiepsko). A propos pory...nie wydaje Wam sie, ze spolszczony Boomerang moze nadawac w innych godzinach, jak Jetix, DC itp?
  • 0

#23 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 04 stycznia 2008 - 17:11

Boomerang nadaje całodobowo. Mogą zdjąć, ale wątpię...teoretycznie istnieje obawa dania oryginalnego czasu emisji kreskówek. Np. oryginalna strefa czasowa w której nadaje Boomerang to GMT, jeśli przeniosą godziny z GMT do CET to Yogi będzie o 4:00.
  • 0

#24 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 stycznia 2008 - 18:22

Z tym, że Cet rożni się o +1 h od czasu uniwersalnego. (czyli gdyby Yogi w czasie Środkowo Europejskim był emitowany dajmy na to o 10 rano w GMT byłaby 9 ;) ) Ponadto zawsze można jakoś wykombinować emisje po południu lub w innej bardziej odpowiadającej porze ;)
  • 0

#25 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 04 stycznia 2008 - 18:37

I właśnie Yogi jest o 5:00 CET, a 6:00 czasu letniego. Jak zmienią porę to będzie o 4:00 CET. (obecnie jest o 4:00GMT). No mogliby zmienić emisję. Nawet bym się ucieszył...ale no na razie jest jak jest. Boomerang ma problem bo nagromadzili kreskówek o różnych porach, wymieszali ramówkę i teraz same problemy. Mogą zdjąć Yogiego tak samo jak mogli bez żadnej premiery i zapowiedzi wstawić Atom Ant o 5:20 (naszego czasu)
  • 0

#26 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 04 stycznia 2008 - 20:57

Boomerang ma problem bo nagromadzili kreskówek o różnych porach, wymieszali ramówkę i teraz same problemy.
Mogą zdjąć Yogiego tak samo jak mogli bez żadnej premiery i zapowiedzi wstawić Atom Ant o 5:20 (naszego czasu)

Jak mają problemy to niech je załatwią ;) Może jak będzie Boomerang w całości po polsku to może zaszaleją i wykupią licencję na jakąś starą dobrą bajkę, no i MA BYĆ EMITOWANY yogi dubbing pl. Najlepiej o dwóch porach tzn. rano i popołudniu(powtórka), aby wszystkim pasowało. Tak powinno być.
  • 0

#27 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 stycznia 2008 - 21:08

Nie jestem pewien ale chyba Cartoon Network PL i ENG są osobno, nie można by bylo tak samo zrobić z Boomerangiem ? Oddzielny niezależny polski kanał :)
  • 0

#28 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 04 stycznia 2008 - 21:21

CN jest dzielony z Węgrami i Rumunią, a nasz Boomerang to pan Europejski. Osobne wersje Boomy mają: UK, Hiszpania, Francja, Niemcy, Włochy. Nasza idzie do egier rumunia, rosji, afryki...ale jest oddzielna od UK. Od 1 Lutego B Poland tylko dla nas.

Użytkownik Cyril Sneer edytował ten post 04 stycznia 2008 - 21:22

  • 0

#29 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 stycznia 2008 - 21:29

Czyli nic tylko się cieszyć nasz własny Polski Boomerang i oby z Yogim ;) a poźniej tylko Kaczula, Szopy i inne kultowe pozycje :)
  • 0

#30 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 04 stycznia 2008 - 21:37

Mam nadzieję że jakaś sensowna pora. W rozmowie na forum Sat Kuriera pojawiła się mowa że mogą pojawić się reklamy... żeby wcisnąć reklamy muszą wywalić kilka produkcji. Aż mnie gęsią skórka bierze.
  • 0

#31 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 04 stycznia 2008 - 21:58

Mam nadzieję że jakaś sensowna pora.
W rozmowie na forum Sat Kuriera pojawiła się mowa że mogą pojawić się reklamy... żeby wcisnąć reklamy muszą wywalić kilka produkcji. Aż mnie gęsią skórka bierze.

Jeśli chcą wstawić reklamy to, żeby nie emitowali ich w trakcie jakiejś bajki, bo są w Polsce takie kanały, gdzie jeszcze wtryniają (w trakcie jakiegoś serialu/bajki, która leci 20-25 minut) te swoje reklamy. Na pewno każdy się z czymś takim spotkał i denerwował, że muszą wstawić jeszcze kilka reklam 5 minut przed końcem. Nie dość, że reklamy są pomiędzy programami to jeszcze muszą być w trakcie. To jest po prostu bezsens! Jakby mogli to niech nie wstawiają tych durnych reklam w trakcie jakiejś bajki. ;)
  • 0

#32 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 05 stycznia 2008 - 08:45

Na CN reklamy lecą tylko jak jest emitowany film...i tak są krótkie. Chyba żadna dziecięca stacja nie emituje reklam w czasie kreskówek. Szczerze mówiąc to wątpie czy jakieś reklamy w ogóle będa.
  • 0

#33 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 05 stycznia 2008 - 10:25

Na CN reklamy lecą tylko jak jest emitowany film...i tak są krótkie. Chyba żadna dziecięca stacja nie emituje reklam w czasie kreskówek. Szczerze mówiąc to wątpie czy jakieś reklamy w ogóle będa.

Na pewno będą reklamy, ponieważ oni na tym też zarabiają; a wiadomo ilu w Polsce jest ludzi, którzy chcieliby najlepiej zarobić i najlepiej za darmo. Choć bym się nie zdziwił, jakby były zamiast zwykłych reklam byłyby wstawione "boomerang'owe reklamy" tak jak jest na dotychczasowym boomerang'u. Oby to były takie reklamy to będzie super :rolleyes:

Użytkownik LukasZiom edytował ten post 05 stycznia 2008 - 10:26

  • 0

#34 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 05 stycznia 2008 - 11:08

Z tego co wiem to ponąć na Francuskim i Niemieckim Boomerangu nie ma reklam komercyjnych. Są tylko reklamy stacji. Myślę że zostanie tak jak dotychczas, z różnicą osobnej polskiej wersji.
  • 0

#35 nizinek

nizinek

    Bajkowy Nałogowiec

  • VIP
  • 1 042 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 lutego 2008 - 07:01

Doczekaliśmy się wreszcie zdubbingowanego po polsku Yogiego, lowcy skarbow :D Yogi mowi tym samym glosem, co w Togi Bear Show, Boo-Boo ma chyba inny glos, ale glowy nie dam. Calosc prezentuje sie calkiem niezle. Jedyny minus to ta godzina, około piątej nad ranem :/ Chyba, ze w ciagu dnia tez jest tylko mnie nie wszedl w oczy...
  • 0

#36 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 lutego 2008 - 07:36

Świetnie, czyli Yogim nadal jest niezastąpiony Zbigniew Konopka :) Bubu rownież jest chyba ten sam ;) czyli dubbinguje go Piotr Pręgowski..czy pozostałe postacie mają te same świetne głosy ? Tzn. Pies Huckleberry, Top Cat, Quick Draw ?
  • 0

#37 nizinek

nizinek

    Bajkowy Nałogowiec

  • VIP
  • 1 042 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 lutego 2008 - 07:43

Sciagniesz to sie dowiesz :P Ja sie slabo orientuje, ale chyba sa te same.
  • 0

#38 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 lutego 2008 - 08:02

Czyżbyś ripował odcinki ? ;)
  • 0

#39 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 02 lutego 2008 - 10:22

Oglądałem dzisiaj ale pod koniec. Dastardly i Muttley też mieli te głosy co zawsze.
  • 0

#40 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 lutego 2008 - 10:34

Świetna wiadomość, nic tylko się cieszyć i czekać na pl ripy ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com