Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Rycerz Blaszka. Pogromca smoków - Ritter Rost - Eisenhart & voll verbeult (2013)


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Snoop

Snoop

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 092 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 lutego 2014 - 01:23

pic_1701021.jpg

 

 
produkcja: Niemcy
 
premiera: 6 września 2013 (Polska) 10 stycznia 2013 (świat)
 
reżyseria: Thomas Bodenstein
 
scenariusz: Mark Slater, Gabriele Walther
 
gatunek: Animacja, Familijny
 
 
 
OPIS:
 
 
 
Blaszka, najsympatyczniejszy rycerz Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Oskarżony niesłusznie o kradzież, pozbawiony zamku i tytułu rycerskiego, zostaje wygnany z królestwa. Jedynym sposobem na odzyskanie dobrego imienia jest pokonanie groźnego cybersmoka. A nie będzie to łatwa misja, bo ziejąca ogniem dwugłowa poczwara zamieszkuje ciemną pieczarę na dnie starej kopalni. Na szczęście Blaszka może liczyć na pomoc przyjaciół - oswojonego smoka i wiernego mechanicznego wierzchowca. Razem przyjdzie im stanąć do walki ze smokiem, ocalić piękną księżniczkę i powstrzymać księcia, który uwięził dobrego króla Zardzezii.
 

Do pobrania tu : http://forum.bajki-t...showtopic=23764

 

----------

 

Ktoś się z tym zderzył i miał okazje doglądać do końca? Jak dla mnie hmm Pierwsze minuty myślę sobie że kurcze w końcu inne kształty niż u Disneya więc i kopiuj wklej mniej było. Jednak po dłużej chwili bajka mnie szybko wynudziła, wymęczyła. Nie doglądałem do końca. Jak dla mnie strata czasu. Jak dla mnie animacja rodem wyrwana ze starszych gier. Reasumując ogólnie słabe tam jest chyba wszystko. Nie polecam 


Użytkownik Snoop edytował ten post 19 lutego 2014 - 11:51

  • 0



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com