Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie wiesz jak nazywała się jakaś bajka ? Pisz !

923 odpowiedzi w tym temacie

#921 pshq

pshq

Dobry Qmpel

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 27 październik 2020 - 00:00

Bajki pana Bałagana https://youtu.be/fiRNjXbH21M

• 0

#922 Gość_TNT_*

Gość_TNT_*
  • Gość

Napisano 28 październik 2020 - 21:13

Witam,

Poszukuje bajki , ktora ogladalem chyba po 2000 roku. Jedyne co kojaże to chłopca ktory mial siedziec w swoim pokoju. Ale przylecial do niego jakis znajomy , ktory byl mniejszy, wygladal jak czlowiek  mial czarne ubrania. Zabral go ze soba na przygode. Razem odlecieli ale nie na latajazym dywanie, tylko na jakims urzadzeniu z kablem takim jak zelazko albo odkurzacz.

Szukam tego od dawna ale nie moge sobie przypomniec co to bylo.

Jest jakas szansza ,ze ktos kojarzy cos podobnego? Powoli zaczynam myslec , czy mi sie to nie przysnilo.

Mnie kojarzy się to z "Mały Nemo w krainie snów", podaj czy to kaseta czy płyta była. Tv może. Po 2000 mogło lecieć ale stare też to mogło być. Motyw kojarzę z tym żelazkiem bądź odkurzaczem. Jakieś inne szczegóły pamiętasz?
  • 0

#923 Gość_Marcin_*

Gość_Marcin_*
  • Gość

Napisano 21 listopad 2020 - 22:00

Szukam bajki gdzie glowne postacie to chlopak i elfka I ida na wyprawa z krolowom elfka I czarodziejami I w tell druzynie die osoby zamieniaja siw s smoki pray koncu jak walcza z wielkim mrocznym smokiem przed tym tea walcza z mrocznymi elfami proszed dance naze blagam
  • 0

#924 Gość_Magda_*

Gość_Magda_*
  • Gość

Napisano 25 listopad 2020 - 11:28

Witam szukam bajki którą oglądałam w latach 90-tych. Na pewno nie jest to serial animowany.
Bohaterami były dwa niedźwiadki, które miały zapaść w sen zimowy. Cały czas jednak uciekały z jaskini do domku leśniczego, a on opowiadał im o Mikołaju. Częstował je łakociami. Za drugim razem przyszła po nie ich mama i była zła na leśniczego, że opowiada im o kimś kto nie istnieje. Pod koniec bajki niedźwiedzica usłyszała dzwonki. Okazało się że to Mikołaj przyszedł do niedźwiadków.
  • 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2020 logo forum bajki-tv.com