Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Rambo / Chuck Norris : Karate Komandos


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 29 grudnia 2012 - 13:28

Postanowiłem połączyć te dwie animacje w jednym temacie. Dlaczego , zapytacie ? Otóż w obu wypadkach mieliśmy do czynienia z herosami kina akcji przeniesionymi do animacji. Nie wiem czy jakakolwiek stacja w Polsce nadawała te dwa seriale ale faktem jest że na VHS ukazało się po kilka odcinków z "Rambo" oraz "Chuck Norris:Karate Komandos" (tak oryginalnej nazwy daleko szukać, brzmi jak nazwa taniego wina co najmniej ;) ). Przejdźmy do rzeczy, czyli co to jest ?

Rambo

Posted Image

FABUŁA:

Siły Wolności (The Force of Freedom) to organizacji która walczy ze złem, a w jej szeregach poza Rambo i pułkownikiem Trautmanem służą m.in. Turbo oraz Kat. Ich głównym przeciwnikiem jest organizacja S.A.V.A.G.E. (co w dosłownym tłumaczeniu oznacza dzikus, brutal), której przewodzi Generał Warhawk. Jego prawą ręką jest Sierżant Havoc, który za wszelką cenę chce pokonać Rambo. Akcja zazwyczaj rozgrywa się w nieistniejących w rzeczywistości państwach, ale niektóre z wydarzeń są parodią prawdziwych wydarzeń. Mimo ostrej wymiany ognia i tysięcy wybuchów w bajce nikt nie ginie, a obrazy ukazujące przemoc nie istnieją.


Źródło: http://rambo.pl
Intro
Zabawki :D

Posted Image

pięcioodcinkowy serial animowany produkcji amerykańskiej wyprodukowany przez studio Hanna-Barbera i Ruby-Spears Productions.
Światowa premiera serialu odbyła się 15 września 1986 roku. W Polsce serial został wydany na VHS przez Hanna Barbera Poland w formie 98-minutego filmu.


www.wikipedia.pl
Trailer
  • 0

#2 Bantek

Bantek

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano 29 grudnia 2012 - 15:00

Jeśli chodzi o Rambo można na chomikach znaleść wszystkie odcinki z napisami o Chucku nie słyszałem , żeby był ...
  • 0

#3 borsuk99

borsuk99

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 02 stycznia 2013 - 22:03

Chuck Norris: Karate Komandos drogi kolego był również dziełem Hanny Barbery http://www.filmweb.p...ecy-1986-141849. W Polskiej TV nie pamiętam, by to leciało. Kto wie może kiedyś Boomerang TV to puści tymbardziej, że za granicą Warner wydał to w swojej "Archwialnej kolekcji" na DVD zobacz poniżej.


Chuck Norris: Karate Komandos

  • 0

#4 Snoop

Snoop

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 092 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 stycznia 2013 - 09:45

z tego co mi się wydaję jeden odcinek(lub dwa krążą po sieci) oraz z tego co wiem osoba z tego forum ma bodajże wszystkie odcinki jakie wyszły na VHS z tą bajką. Ja nie kojarzę żeby to leciało w TV
  • 0

#5 borsuk99

borsuk99

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 03 stycznia 2013 - 12:02

Jesli wiesz kto to może napisz do tej osoby, może to wrzuci na forum bo ta bajka to niezły unikat
  • 0

#6 Bantek

Bantek

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano 04 stycznia 2013 - 18:04

z tego co mi się wydaję jeden odcinek(lub dwa krążą po sieci) oraz z tego co wiem osoba z tego forum ma bodajże wszystkie odcinki jakie wyszły na VHS z tą bajką. Ja nie kojarzę żeby to leciało w TV



Dokładnie jak kolega powiedział . Jak wiesz kto ma to niech wstawi .
przyda się na forum :)
  • 0

#7 ceregra

ceregra

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 493 postów
  • Lokalizacja:153325

Napisano 04 stycznia 2013 - 19:37

Chucka Norrisa jest tylko 5 odcinków gdyby były napisy zrobił bym lektora


http://chomikuj.pl/djszymcius/Chuck+Norris+i+jego+karatecy+1986+VHSRip+-+oryginany+dubbing+pl(2)

  • 0

#8 Bantek

Bantek

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano 04 stycznia 2013 - 19:49

W napiproject nie ma napisów?
  • 0

#9 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 05 stycznia 2013 - 23:38

Na VHS w Polsce zrobiono kompilację z dubem, czy aby nie było tego na forum ? przekopcie swoje zbiory, później ktoś kto umi: dźwięk podrzuciłby do ściezki DVD i byłoby git :D
  • 0

#10 borsuk99

borsuk99

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 06 stycznia 2013 - 01:48

Na VHS w Polsce zrobiono kompilację z dubem, czy aby nie było tego na forum ? przekopcie swoje zbiory, później ktoś kto umi: dźwięk podrzuciłby do ściezki DVD i byłoby git :D


Skąd masz takie wiadomości, że to było z "dubem"? Gdzie to niby było?
  • 0

#11 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 06 stycznia 2013 - 19:03

Aby nie było że jestem gołosłowny, macie tu znalezioen z dubem. Marek Barbasiewicz (Skaza z "Króla lwa") - Chuck Norris:
:: znalezione na chomiku ::
  • 0

#12 DeathNote83

DeathNote83

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 409 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 października 2015 - 16:59

Osobiście posiadam wszystkie 5 odcinków Chuck Norris i jego karatecy w jakości DVDRip z polskim lektorem z VHS - jeżeli znajdą się chętni wstawię i udostęnię

http://www.filmweb.p...ecy-1986-141849


  • 0

#13 GumiSmerf

GumiSmerf

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 788 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 października 2015 - 06:09

kiedyś robiliśmy są na chomiku 

Chuck.Norris.i.Jego.Karatecy.PLDUB.AC3.DVDRip.XviD-sy5ka.&.N0B0DY
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com