Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

[Klasyka polskiej animacji] Reksio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 29 września 2007 - 07:03

Posted Image

Reksio to bohater popularnego polskiego serialu animowanego. Pies wymyślony przez reżysera i scenarzystę Lechosława Marszałka.

Serial powstawał w latach 1967-1988 w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej liczy 65 odcinków. Każdy z nich opowiada o przygodach sympatycznego, łaciatego kundelka Reksia i jego przyjaciół - kur, kotów, innych psów oraz jego właścicieli.


Jedna z nalepszych polskich animacji dla dzieci i wypadałoby by kazde dziecko znało przygody tego psa z ... podbitym okiem ;)

Użytkownik Bajkofil edytował ten post 29 września 2007 - 07:04

  • 0

#2 Gość_Edyta2006_*

Gość_Edyta2006_*
  • Gość

Napisano 30 września 2007 - 09:17

wychowałam się na tej bajce i nie narzekam
  • 0

#3 Gość_hail_*

Gość_hail_*
  • Gość

Napisano 02 października 2007 - 11:21

Bajka o najmądrzejszym psie, który na wszystko miał radę, chętnie pomagał innym, ileż pomysłów miał. Najlepiej chyba zapamiętałam odcinek o Reksiu i ufo - zielone pieski, sposób mowy, ich podejście do Reksia i innych zwierząt, ubogo jakoś w telewizji bez takich prostych bajek...
  • 0

#4 kulfon

kulfon

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 października 2007 - 20:21

Reksio, Bolek i Lolek to są moje bajki na które jako dziecko niemogłem się doczekac teraz ogląda je ztakimi samymi wypiekami moja córka oby tych bajek nie zabrakło w wideotece każdych rodziców B)
  • 0

#5 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 07 października 2007 - 08:36

Jako dziecko wolałem ciekawsze pozycje(Kulfon i Monika np) dziś i w tedy mnie to nudzi...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com