Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

BBC CBeebies


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 abcd

abcd

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 292 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 stycznia 2008 - 16:10

Dobrze by było gdyby Jetix stworzył jeszcze jedną stację z serialami i kreskówkami których już nie emituje :)
  • 0

#22 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 26 stycznia 2008 - 20:21

Dobrze by było gdyby Jetix stworzył jeszcze jedną stację z serialami i kreskówkami których już nie emituje :)

Może jeszcze 15,co? Macie dwie z czego narzekacie na obie. Trochę zrozumienia, Wam to nie da się dogodzić...

Wg. mnie to trzeba cieszyć się z tego co jest(na Jetix Play). Pinokia szkoda, ale tyle lat już leci, a nikt go nie kompletuje nawet :/
  • 0

#23 abcd

abcd

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 292 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 stycznia 2008 - 20:55

Może jeszcze 15,co?


No jasne czemu nie :lol: A tak naprawdę to nie narzekam na obie tylko na Jetix bo teraz jego program jest naprawdę ubogi teraz wszystko jest przynajmniej 3-4 razy na dzień puszczane :(
  • 0

#24 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 26 stycznia 2008 - 21:05

Dla mnie kiedyś Andy był jedyną alternatywną bajką w tej stacji. Jednak ja już nie mogę patrzeć na niego dlatego nic tam nie oglądam. No bo co mam oglądać? Same nieciekawe gnioty.
  • 0

#25 abcd

abcd

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 292 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 stycznia 2008 - 21:16

Zgadzam się ;) Teraz nie ma tam nic co można by było pooglądać :(

Użytkownik abcd edytował ten post 26 stycznia 2008 - 21:17

  • 0

#26 AtoMan

AtoMan

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 167 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 stycznia 2008 - 22:30

Oj jest jest, tylko nie tak dużo... bo fakt, puszczanie 3 odcinków Naruto pod rząd ma sens tylko taki, że jest to pewne "odwołanie" do DBZ i rzeczywiście oglądało się fajnie... dopóki po 2 tygodniach się nie skończyło :/ Ale i reszta jst puszczana zbyt wiele razy - względy komercyjne? Dział PR, można pisac listy, niech przywrócą Teknomana, Shin-Chana, Beyblade V-Force i Eskadrę Orła! ;-)
  • 0

#27 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 26 stycznia 2008 - 22:56

BeyBlade... średnio to lubiłm Teknomana w ogóle nie oglądałem Shin Chan pasował mi jak w nocy leciał Eskadra orła to nie leciało na RTL7? Mi zależy bardziej na przywróceniu starszych pozycji z archiwum Jetix a nie nowych "gówien"
  • 0

#28 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 26 stycznia 2008 - 22:56

Dział PR, można pisac listy, niech przywrócą Teknomana, Shin-Chana, Beyblade V-Force i Eskadrę Orła! ;-)

I myślisz, że to coś da? Oni olewają prośby wszystkie prośby, petycje, listy itp

PS: Nie chcę się czepiać, ale ten temat teraz powinien nazywać się Jetix, a nie BBC CBeebies, ponieważ teraz są tutaj cały czas rozmowy o Jetixie. ;)
  • 0

#29 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 26 stycznia 2008 - 23:28

I myślisz, że to coś da? Oni olewają prośby wszystkie prośby, petycje, listy itp

PS: Nie chcę się czepiać, ale ten temat teraz powinien nazywać się Jetix, a nie BBC CBeebies, ponieważ teraz są tutaj cały czas rozmowy o Jetixie. ;)

No bo w sumie o czym mamy rozmawiać? o CBB? No dobra:

Ej widzieliście ten odcinek Teletubisiów o 16? Bo ja się rano zawiesiłem podczas dziesiatego odcinka :E
  • 0

#30 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 26 stycznia 2008 - 23:45

No bo w sumie o czym mamy rozmawiać? o CBB? No dobra:

Faktycznie rozmowy na temat tego kanału się raczej nie da :D Można zrobić temat "Rozmowy o kanałach z bajkami" :P albo ten temat przerobić i po kłopocie :D Zresztą co mnie to obchodzi gdzie kto piszę :P

Ej widzieliście ten odcinek Teletubisiów o 16? Bo ja się rano zawiesiłem podczas dziesiatego odcinka :E

Kto oglądał ten odcinek teletubisiów, albo jakiekolwiek odcinki? No bo nie chcę się przyznawać :huh: - od premiery tego kanału opuściłem wszystkie odcinki tego wspaniałego anime z czerwonym kółeczkiem(18+), które emitują 17 razy dziennie ;) Jak ktoś wie co się przytrafiło tym misiom to proszę napisać, w nagrodę postawię flaszkę :lol: kseroboy znalazłem temat do tego kanału buahahaha :P
  • 0

#31 abcd

abcd

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 292 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 stycznia 2008 - 23:47

A oglądaliście wczoraj od rana Teletubisie? Fajne były szkoda że później powtarzali przez cały dzień :P

Użytkownik abcd edytował ten post 27 stycznia 2008 - 00:02

  • 0

#32 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 27 stycznia 2008 - 00:20

A oglądaliście wczoraj od rana Teletubisie? Fajne były szkoda że później powtarzali przez cały dzień :P

Oni liczą że masz zepsuty TV; to co nie zdąrzysz usłyszeć rano, usłyszysz wieczorem...


A tak na serio to od BBC spodziewałem się jakiś porządnych bajek przez nas oczekiwanych np Ulica Sezamkowa...

Użytkownik Kseroboy edytował ten post 27 stycznia 2008 - 00:24

  • 0

#33 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 27 stycznia 2008 - 00:47

A tak na serio to od BBC spodziewałem się jakiś porządnych bajek przez nas oczekiwanych np Ulica Sezamkowa...

Także się spodziewałem czegoś lepszego po BBC. Ciekawi mnie jakie mają bajki na BBC Kids(kanał dostępny tylko w kanadzie)
  • 0

#34 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 27 stycznia 2008 - 01:01

Żal! Oni mają Fraglesy a my nie!:
http://www.bbckids.ca/
  • 0

#35 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 27 stycznia 2008 - 01:20

Fraglesów niestety nie pamiętam, ale zauważyłem, że tam leci coś jeszcze wspanialszego:

Are You Afraid of the Dark?
Weekdays at 2pm ET and 5pm ET

Gdyby na tym naszym BBC wyemitowali coś takiego :rolleyes: U nas by mogli puścić chociaż wieczorem np. od 20 jakieś bajki, seriale dla starszych. Ciekawe po oni emitują bajki w godzinach 22-5. Ja nie znam żadnego dziecka do lat 7, które nie wie co ma w nocy robić i siedzi przed tv. By mogli wykorzystać te kilka godzin, w dodatku podnieśli by sobie oglądalność!
  • 0

#36 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 27 stycznia 2008 - 10:33

Fraglesów niestety nie pamiętam, ale zauważyłem, że tam leci coś jeszcze wspanialszego:Gdyby na tym naszym BBC wyemitowali coś takiego :rolleyes: U nas by mogli puścić chociaż wieczorem np. od 20 jakieś bajki, seriale dla starszych. Ciekawe po oni emitują bajki w godzinach 22-5. Ja nie znam żadnego dziecka do lat 7, które nie wie co ma w nocy robić i siedzi przed tv. By mogli wykorzystać te kilka godzin, w dodatku podnieśli by sobie oglądalność!


Dzień Dobry, Kseroboy jestem :)
  • 0

#37 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 700 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 stycznia 2008 - 11:55

Własnie za Pinokia ja chciałam się wziąć, póki nie zdejmą, ale niewiele czasu mi zostało, a kreskówki nic a nic nie widzę :( Ten Jetix to tylko sobie obniża oglądalność! Właśnie powinni robić jakieś ankiety, słuchać prośb, to by więcej osób oglądało ten kanał. A u nich tak jak chcą i puszczą jakiś shit i myslą sobie ,,o, to im się spodoba, bo to fajne, takie z kompa z flasha'' :wacko: Rozumiem, że to nie od nich zależy, że mają określony czas licencji, ale powinni trochę słuchać swoich fanów, żeby nie tracić oglądalności...
  • 0

#38 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 27 stycznia 2008 - 12:34

Dzień Dobry, Kseroboy jestem :)

A to co? :P

Własnie za Pinokia ja chciałam się wziąć, póki nie zdejmą, ale niewiele czasu mi zostało, a kreskówki nic a nic nie widzę :( Ten Jetix to tylko sobie obniża oglądalność! Właśnie powinni robić jakieś ankiety, słuchać prośb, to by więcej osób oglądało ten kanał. A u nich tak jak chcą i puszczą jakiś shit i myslą sobie ,,o, to im się spodoba, bo to fajne, takie z kompa z flasha'' :wacko: Rozumiem, że to nie od nich zależy, że mają określony czas licencji, ale powinni trochę słuchać swoich fanów, żeby nie tracić oglądalności...

Dobry pomysł z tą ankietą. By mogli zrobić jakąś reklamę z ankietą "jakie bajki mamy zacząć emitować" tak jak to było z wybieraniem chyba bajki miesiąca! Co do bajek to oni chcą chyba mieć wszystko we flashu :lol: tak jak ich strona www :P
  • 0

#39 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 700 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 27 stycznia 2008 - 19:02

Dla mnie ten cały flash to kicz ;/ wszystko obrzydliwie sztuczne, i dla kasy, robione na odwal, starsze bajki miały łagodniejszy wygląd i były robione z sercem.
  • 0

#40 abcd

abcd

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 292 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 stycznia 2008 - 19:31

Masz rację ale już nic na to nie poradzimy :( Teraz to już ich nie obchodzi jak wygląda kreskówka. Ważne aby było i żeby mieli z tego kasę a co się będą męczyć :rolleyes:

Użytkownik abcd edytował ten post 27 stycznia 2008 - 19:31

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com