Skocz do zawartości

 

Zamknięta rejestracja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 14:54

Zrozum to, ze tego konta NIE MA JUZ. Wszystko zostalo skasowane, oprocz postow, wszystkie konta zostały SKASOWANE, i Twoje konto NIE ISTNIEJE. (Post napisany bez nerwów, tylko dokladnie wytłumaczyłem wszystko :P) Moje forum: 750 000 uniq dziennie. Ponad 150 000 uzytkownikow. Online w dniu srednio 112 userów. Mało ?

Użytkownik Spice edytował ten post 16 lipca 2007 - 14:56

  • 0

#42 Gość_Guest_Piotrekkkk_*_*

Gość_Guest_Piotrekkkk_*_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 15:08

no i tu jest problem, ze ktos mnie nie zrozumial... ja MAM tu konto.. ono ISTNIEJE ... tylko ZAPOMNIALEM HASLA i NIE MOGE go przypomniec, bo w momencie wylaczenia rejestracji, wywalili najprawdopodobniej plik odpowiadajacy rowniez za przypominanie hasel! A teraz NIKT nie reaguje na moje prosby o zresetowanie hasla do mojego ISTNIEJACEGO tu konta !:/
  • 0

#43 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 15:26

No to masz pecha - musisz napisac do admina ;)
  • 0

#44 Gość_aksz_*

Gość_aksz_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 15:26

Przepraszam Spice, po nicku myślałem że jesteś kobietą. Nie chciałem nikogo urazić, ale podkreślić iż tak spraw się nie załatwia. Moderatorem się jest lub można nie być. Moderator to zaszczytna funkcja i wymaga cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości do gości i do użytkowników forum. To admin może się wściekać, moderator nie powinien. Jeśli forum nie przewiduje rejestracji, temat winien być zamknięty zaraz po słowach admina (tych na czerwono). Co więcej, pod linkiem rejestracja można dać podstronę w html że rejestracja zamkniętam, ale można wstawić też sam napis na czerwono zaraz na stronie głównej. REJESTRACJA ZAMKNIĘTA. Pozbędziecie się zbędnych pytań i nerwów, każdy potrafiący czytać i myśleć człowiek zrozumie to, co jest napisane. Gorzej z tymi starymi bywalcami, miesiąc otwartej rejsetracji to mało, a do tego okres wakacji, który również nie tylko częstuje nas słońcem, tropikalnym żarem ale i wyjazdami, a przez to mniejszą częstotliwością "bywania on-line". pozdrawiam serdecznie!
  • 0

#45 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 15:28

Na zadnym forum nie jestem modem, na wszystkich adminem ;). Musicie poczekac cierpiliwie - kiedys rejestracja bedzie otwarta.
  • 0

#46 Gość_AS_*

Gość_AS_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 11:27

Dostałam zaproszenie tylko jak mam sie zarejestrować?? Pokazuje sie jakiś błąd..:(
  • 0

#47 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 13:58

W tym momęcie nie ma już żadnej możliwości żeby się zarejestrować. Czy będzie jeszcze kiedyś taka możliwość żeby się zarejestrować?? Pilne
  • 0

#48 Gość_AS_*

Gość_AS_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 14:01

No ale skoro dostało sie zaproszenie i możliwość zarejestrowania sie to czemu nie można? Już nie wiem o co chodzi w zaproszeniach ? o.O Niech mi ktos wytlumaczy co mam zrobic jak juz klikne na nie;P
  • 0

#49 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 14:07

Co za głupota z tym zamykaniem rejestracji... ja 1 razy weszłem tu od 3 miesiecy. Niezłe zmiany... wcześniej nie miałem czasu niestety... zalezało mi na sciagnieciu dalszej cześci kiepskich bo mam juz odcinki od 1 do 251 wszystkie... Dałem pare upów w tych kiepskich nawet... no i odcinki Anime... Jak by ktoś był taki uprzejmy to niech mi zapoda zaproszenie . Nick na starym forum : Djadriano , mail : forcebasser@tlen.pl P.S. Pewnie 80% ludzi co sie zarejestrowała to zwykli leechery co nawet 1 upa nie dali... i nie maja żadnego posta... jak już zamykać forum to dla takich ludzi...
  • 0

#50 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 14:15

Skrypt zaproszeń jest WYŁĄCZONY! ;]
  • 0

#51 Gość_AS_*

Gość_AS_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 17:12

Ależ dlaczego, oo Spice!
  • 0

#52 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 17:14

Zależy mi na odcinkach Anime, WinX xD i tam jeszcze innych.. bardzo mi potrzebne musze zrobić mnóstwo kaderkow i w ogole..a TAK?? nie mam jak.
  • 0

#53 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 17:16

Forum sępów nie potrzebuje ^^, nic od siebie nie dajecie - tylko bierzecie.
  • 0

#54 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 17:22

Nie daje bo nie mam... hmm..moge dać odcinki Jesteś moim zyciem xD Ale od takiej dziewczyny, bo mi sie nie chcą wgrywac na serwer.. A chyba po to jest forum żeby brać. Pełno tu ludzi sępów.
  • 0

#55 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2007 - 18:21

Ale lepiej by było mniej. Nic nie dajesz - nie powinenes byc na forum, proste.
  • 0

#56 Eire

Eire

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 17 lipca 2007 - 20:11

Spice szanowny, proszę, nie unoś sie, złość piękności szkodzi. :P Co do ludzi, którzy zarejestrować sie nie zdążyli- rozumiem Wasz żal, ale patrząc po tym co działo sie na starych Bajkach rozumiem decyzje administracji. Rejestracja została zamknięta, nic nie zmienicie. Pozostaje niestety czekać na dzień otwarty forum (mam nadzieję, że news ukaże sie wcześniej niż ostatnio:))
  • 0

#57 Gość_krystse_*

Gość_krystse_*
  • Gość

Napisano 18 lipca 2007 - 03:21

A ja mam pytanie, czy jakiś szczęśłiwy posiadaćż konta, może mi napisać swój login i hasło na email? Obiecuję ze nie będe go wykorzyostywał do złych celów. Swoją drogo dużo nawet uploadowałem mój nick ze starego forum to krystse email krystse@gmail.com Pozdrawiam
  • 0

#58 Matis2

Matis2

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 lipca 2007 - 09:27

hm nie sądzę aby ktoś podał ci login i hasło, wtedy wystarczyłoby abyś zmienił hasło, ktoś chciałby wejść i lipa hehe, ale to tylko moje zdanie.
  • 0

#59 karina

karina

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 18 lipca 2007 - 10:28

Rejestracja jest zamknięta. Ci, którzy z jakiś powodów nie zdążyli się zarejestrować muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać aż może kiedyś będą dni otwarte. Temat zostaje zamknięty

Ta osoba, która jest zarejestrowana, ale zapomniała hasła, proszę o kontakt ze mną poprzez maila (XXXXXXXXXXXXX) - czekam do końca tygodnia.
  • 0

#60 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 20 lipca 2007 - 10:36

Wznówcie rejestrację. To wg. mnie jest nie sprawiedliwe. Większość osób nie miała czasu by korzystać z komputera i jak miała się zarejestrować? Wznówcie rejestrację chociażby od godziny 13 do 14! Proszę! Mogę przeszukać płytki z odcinkami.. nie wiem czy się coś znajdzie, nie mam DVD nie mogę nagrywać z telewizora.A forum jest po to by z niego korzystać! Głupi pomysł z zamknięciem rejestracji!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com