Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Elfen Lied


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 constantine

constantine

    Riper/Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano 19 czerwca 2008 - 11:23

Miałem tą przyjemność oglądać anime "Elfia pieśń". Nie ma co ukrywać ta seria wywarła na mnie olbrzymie wrażenie i mogę śmiało powiedzieć ze jest to moim zdaniem najlepsze anime które oglądałem ostatnimi czasy. Na pewno każdy kto ma już za sobą tą serię zastanawiał się jaki mógłby być koniec. Ja sam myślałem nad tym sporo czasu.... co takiego przytrafiło się Lucy na moście w końcowej scenie, czy jednak rozprawiła się do końca z ludźmi z tej organizacji czy zginęła... Wolę myśleć jednak że wróciła do zajazdu, do Kouty. Na końcu przecież widać ze za tą bramą była jednak sylwetka Lucy i jak by nie było zegar nad którym trudziła się tyle czasu zaczął działać. Yuka gdy nakrywała do stołu mówiła, ze ona na pewno też będzie chciała jeść no i chyba najważniejsze to szkatułka, tak ważna dla Nyuu (Lucy) grała tą smutną melodię. Te wszystkie znaki jednak przekonują mnie że ta seria nie skończyła się tak źle... W sumie to nie jestem przyzwyczajony do takim "otwartych" kompozycji, nie powiem wolę gdy na końcu wszystko się wyjaśnia i jest jakby "podane na tacy", ale ta końcówka pozostawiła we mnie pewien "niedosyt". no to ja napisałem co myślałem, ale nie zakładałem tego tematu aby pisać jakąś recenzję albo podobne temu, ale po to abyście Wy którzy (jak pisałem powyżej ) oglądali tą serię podzielili się swoimi "myślami". Nie chodzi mi tutaj o mangę, która jak wiadomo znaczenie odbiega od anime.
  • 0

#2 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 23 lipca 2008 - 20:15

Od razu powiem, że nie oglądałem do końca Elfen Lied i tego zakończenia także. Ale wiesz co?? Uwielbiam tego typu zakończenia. ;] Wiesz, ile potem czasu zajmuje spojlerowanie w "swojej łepetynie" i jaką to sprawia radochę?? ;]
Ale są gusta i guściki ;p

Użytkownik dred edytował ten post 23 lipca 2008 - 20:16

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com