Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Najlepsze anime, jakie widzieliście


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 malwa-larwa

malwa-larwa

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 104 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 30 sierpnia 2007 - 13:40

Jakie naime wam się najbardizej podobały z tego co oglądaliście i co byście polecili innym?
  • 0

#2 Gość_dydek_*

Gość_dydek_*
  • Gość

Napisano 30 sierpnia 2007 - 15:30

na start to z klasyki Hellsing Neon genesis evangelion Trigun GTO z aktualniejszych Elfen lied - najlepsze anime jakie widziałem Death note Hell girl Noin Get backers Paranoia agent Gantz Full metal alchemist Noir Devil may cry Tokko z innych to Dragon ball Sailor moon Bleach Naruto - ale to przereklamowane:P Slayers Saint seyia i to by było na tyle odemnie ;)
  • 0

#3 Videl

Videl

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Tomaszów Lubelski

Napisano 04 września 2007 - 17:55

jakie ja widziałam najlepsze jak dla mnie to: Hellsing Death Note Chobits Dragon Ball- najlepsza seria Z Chobits Slayers Nagasarete Airantou Kamikaze Kaitou Jeanne Love Hina Azumanga Daioh Bleach GTO!!!<-koniecznie trzeba to obejrzejć ;] i chyba tyle ;p a polecilabym dla fanów komedii Azumange Daioh lub Love Hina ;) a dla fanów horrorów to Hellsing i Death Note ;p Hellsing lepszy od DN jak dlamnie ;]

Użytkownik Videl edytował ten post 26 lipca 2008 - 09:50

  • 0

#4 basia88

basia88

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:zMc

Napisano 11 września 2007 - 15:49

najlepsza dla mnie jest sailor moon :rolleyes: , ale podoba mi sie także full metal alchemist i crescent love :)
  • 0

#5 Eire

Eire

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 11 września 2007 - 19:17

Ja oglądam tylko dobre anime. Inne odpadają po kilku odcinkach. Niestety nie mogę z czystym sumieniem polecić ich każdemu, zwłaszcza pierwsze trzy nadają sie dla starszej widowni. A więc
-Lady Oscar- za niebanalną historię i postacie podlane staranną grafiką
-Oniidama E- za pomysł, klimat i formę
-Revolutinary Girl Utena- za surrealizm, teatrzyk cieni, nienazwaną miłość i wszechobecne róże
-Genshinken- za autoironię i przestrogę dla Otaku wszelkiej maści
-Excel Saga- za powalający humor
I z gatunku dla każdego coś miłego
Oban Star Racers- bo po prostu mi sie podobało
  • 0

#6 malwa-larwa

malwa-larwa

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 104 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 12 września 2007 - 03:50

-->Sailor Moon - mam sentyment, bo jedno z pierwszych :) -->Oban Star Racers - baaaardzo fajne połączenie sił japońskich i francuzkich -->Zero No Tsukaima - takiej komedii nie widziałam :) -->Ouran High School Host Club - takiej też nie -->Lovely Complex - niby romantyczne, a żeby oglądać musiałam leżeć, bo spadałam z krzesła -->Romeo X Juliet - to jest poprostu pięęęęęęęękne!

Użytkownik malwa-larwa edytował ten post 18 października 2007 - 21:47

  • 0

#7 constantine

constantine

    Riper/Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano 15 września 2007 - 21:30

Nie będę numerował, ponieważ trudno jest mi określić które jest lepsze, a które gorsze. Tak czy inaczej te pozycje utkwiły mi najbardziej w pamięci :) - Bleach - Fate/Stay Night - Soul Hunter (Łowca Dusz) - Slayers + NEXT + TRY - Elfen Lied - Tsubasa Chronicle/2 - xxxHOLiC + Kei + The Movie - X Clamp - Death Note - Neon Genesis Evangelion - Basilisk - Ouran High School Host Club
  • 0

#8 Gość_mateuszzarychta_*

Gość_mateuszzarychta_*
  • Gość

Napisano 18 października 2007 - 16:00

Dragon ball - chyba nie musze komentowac ? elfien lied - szegolnie opening .... nyuu ? chobits - jak ja sie przy tym nasmialem ... Chii ? GTO love hina naruto - dawniej moje ulubione anime ... byloby nadal gdyby do akcji nie wkroczl dragon ball pokemon - ulubione anime z dziecinstwa ... juz z neigo wyroslem teknoman - jednyne normalne anime jakie szlo na jetixie yu-gi-oh - lubilem ... i gdyby nie przestali puszczac go w TV to nadal bym lubial green-green beyblade - tez anime z mojego dziecinstwa i wiele wiele innych (gdybym dokladnie pomyslal ile anime ja w zyciu ogladnelem to zliczyl bym ze 45)

Użytkownik mateuszzarychta edytował ten post 18 października 2007 - 16:01

  • 0

#9 Gość_Sismondi_*

Gość_Sismondi_*
  • Gość

Napisano 18 października 2007 - 17:30

Dragon ball ALL Rycerze Zodiaku Naruto Ergo Proxy Oban Star Racers Bleach Death Note Hellsing Neon genesis evangelion - to już trochę mniej ale też jest spoko. To chyba wszystko.
  • 0

#10 kolon

kolon

    Przyjaciel

  • TEAM
  • 337 postów

Napisano 02 grudnia 2007 - 23:56

wlasnie obejrzalem serie ktora mysle warta jest polecenia seria nosi tytul Irresponsible Captain Tylor i sklada sie z 26epkow i 10 epkow OAVki opowiada o 20latku ktory chce bezstresowo przezyc zycie wiec wstepuje do wojska w czasie gdy nadchodzi wojna seria lekka i przyjemna, ogladajac nienudzi sie i do kazdego epka chetnie mi sie przysiadalo wiec naprawde polecam:]
  • 0

#11 mati74

mati74

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 03 grudnia 2007 - 15:39

-Dragon Ball -GTO -Green Green - Yami to Boushi to Hon no Tabibito -Captain Tsubasa (szczególnie pierwsza seria)
  • 0

#12 tajniak

tajniak

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Bełchatów

Napisano 21 stycznia 2008 - 21:04

Major - najlepsze anime jakie oglądałem.
  • 0

#13 AtoMan

AtoMan

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 165 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 stycznia 2008 - 22:16

Z ostatnich ciekawostek - MegaMan Star Force. Wersja US jest uncut, ale zmiksowana - bo oryginalna wersja miała 10-minutowe odcinki. Powstało 13 odcinków wersji US (i pewnie więcej nie będzie - serii nie emitowano w TV, poza 2-godzinną kompilacją), w Japonii 1sza seria (Ryusei no Rockman) miała 55 odcinków (cała zsubowana), druga (Tribe) niedawno sie zaczęła.
  • 0

#14 Gość_Twister_*

Gość_Twister_*
  • Gość

Napisano 24 kwietnia 2008 - 14:24

Dragon Ball Rycerze Zodiaku Pokemon
  • 0

#15 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 24 kwietnia 2008 - 17:10

Na razie nie znalazłem anime, o którym by mógł powiedzieć, że to mistrzostwo świata. Jednakże anime, które moim zdaniem miałeo najciekawszą historię jest Gilgamesh. :) Polecam wszystkim. :D
  • 0

#16 mati74

mati74

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 24 kwietnia 2008 - 19:05

zdecydowanie najlepszym anime jakie oglądałem,był Death Note
  • 0

#17 Gość_Kaśka_*

Gość_Kaśka_*
  • Gość

Napisano 19 lipca 2008 - 00:52

1. Nodame Cantabile - wspaniałą komedia, nieco romansu też w tym jest (przy czym jest tu tsundere w wydaniu męskim :D ale romans ten bardziej podchodzi pod josei niż shoujo), ładna animacja, oryginalna kreska (wreszcie nie ma oczu na pół ryja.. jak się takie coś oglądało zaraz po Shanie to była miła odmiana), i cudowna muzyka. Wystawiłam temu anime z ręką na sercu 10/10 ^^ jako zwolenniczka komedii ofc. Moje ulubione anime 4eveh :D 2. Monster - coś dla fanów kryminałów, świetna fabuła, dobra kreska (nie trzeba było dawać postaciom szalonych kolorów włosów, żeby je odróżnić xD) i muzyka. Polecam bardzo ^^. 3. Death Note - chociaż moim zdaniem nieco przereklamowane, to pozostaje Must See (sama wystawiłam mu na anidb 9/10). Przynajmniej do tego 26 epa, potem mnie nudziło xDD (nie, nie jestem fanką L'a). 4. Seirei no Moribito - masterpiece. Polecam... wszystkim XD. 5. Mushishi - niektórym może przynudzać, ale jak dla mnie było wybitne. Tu trzeba spróbować ze dwa epy i zobaczyć, czy się spodoba, czy nie. 6. GTO - czy to naprawdę trzeba polecać? xD 7. Sayonara Zetsubou Sensei - zarąbiście śmieszna historia o nauczycielu, co jest pseudo-emo-filozofem, który jest wiecznie w rozpaczy XD bawi do łez. Fanom komedii. 8. Aria the Animation&Aria the Natural&Aria the Origination - powolna, wypełniająca pozytywnymi odczuciami seria dla kogoś, komu się już znudziło ratowanie świata przez młodych geniuszy xDD 9. Hagane no Renkinjutsushi - kanonową produkcję studia Bones polecam w szczególności fanom shounenów XD 10. Ouran Koukou Host Club - świetna komedia i dużo bishounenów, czego chcieć więcej? ^^ @dół Ja widziałam nieco ponad 100 anime, wśród nich było Bokurano... świetne anime, najbardziej podobały mi się postacie, ale... nienawidzę mechów -_-. Swoją drogą, niektórych najbardziej interesują tasiemce... z nich polecam Gintamę (w sumie wsadziłabym ją w pierwszej dziesiątce obok SZS, ale na, jak na razie, 116 epów widziałam tylko 68, więc nie jestem pewna co do całkowitej oceny) i Kateikyoushi Hitman Reborn (bardzo niedoceniane). NIE polecam Naruto i Bleach'a, obie serie wymagają dużo czasu i oferują niewiele (słaba animacja, kolorowanie wykluczając pierwsze 20 epów Bleacha, dłużąca się fabuła, filery...). Na dodatek przy tych słabych anime mangi są idealizowane na nie wiadomo co, chociaż też z czasem zaczynają przynudzać o_O.

Użytkownik Kaśka edytował ten post 27 lipca 2008 - 11:17

  • 0

#18 Dobos

Dobos

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2008 - 23:00

Bokurano, Evangelion, Clannad, Death Note, Haruhi Suzumiya, Welcome to NHK, Monster, Cowboy Bebop, Paranoia Agent, Gantz :)


Użytkownik Dobos edytował ten post 07 stycznia 2019 - 06:06

  • 0

#19 olek

olek

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 26 lipca 2008 - 07:40

Wczoraj oglądałem film anime ''Kuro''. Gorąco Polecam -_-
  • 0

#20 Videl

Videl

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 92 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Tomaszów Lubelski

Napisano 26 lipca 2008 - 09:50

oł jak mogłam zapomnieć, aby dopisać GTO T.T już edytuję :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com