Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Ruff i Reddy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 07 marca 2008 - 19:57

Pamiętacie może kreskówkę Ruff i Reddy . Była to pierwsza produkcja studia Hanna-Barbera. Szkoda jedynie, że nigdy nie była emitowana w naszym kraju. Pamiętam jak czasami oglądałem ją u sąsiadów po angielsku. Miejmy nadzieję, że pojawi się ona z polskim dubbingiem na Boomerangu. :)
  • 0

#2 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 07 marca 2008 - 20:15

Bie rozumiem, po co stworzono ten temat? Nabicie postów? Zwiększenie rangi?? Nie wiem. ;) I to pytanie retoryczne w podtytule. ;) Jasne, że prawie nikt jej nie zna, bo przecież nikt jej nie enitował po polsku i na polskich kanałach... <_<
Czy ty, gawex. oduczysz się nabijania postów?? Ja piszę posty tylko wtedy, kiedy jest to konieczne, albo, gdy temat mnie interesuje.
  • 0

#3 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 08 marca 2008 - 00:09

Temat został specjalnie stworzony, by powspominać owy serial. Gdybym napisał opinię w dziale download to zaraz napisałbyś, że robię off-top. Postów nigdy nie nabijałem i nie zamierzam nabić. I chyba sam powinieneś siebie pouczyć bo pisząc tego post sam nabiłeś posta.
  • 0

#4 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 08 marca 2008 - 00:59

Nie zwracaj uwagi na malkotentów ;] Bajkę pamiętam jak przez mgłę z anglojęzycznego jeszcze Cartoon Network. Była dosyć pocieszna, w sam raz dla 3-4-latka ;)
  • 0

#5 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 08 marca 2008 - 01:11

Starszy widz też będzie miał z niej radochę ;)
  • 0

#6 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 08 marca 2008 - 08:14

Hehe, widziałem ją, postacie było można oglądać w Arce Yogiego. Co do Boomerangu, to zapomnijcie....nie puszczą.... teraz inwestują w nowe produkcje.
  • 0

#7 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 08 marca 2008 - 18:12

Mam nadzieję, że nie będę naśladować brytyjskiego Boomerangu w którym nie ma niemalże wcale starych kreskówek. :(
  • 0

#8 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 08 marca 2008 - 19:10

Starszy widz też będzie miał z niej radochę ;)

Z pewnością, ale mi chodziło o to, że była idealna pod mój ówczesny wiek ;)
  • 0

#9 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 08 marca 2008 - 19:55

Powiem tak: bajka niczy szczególnym się nie wyróżnia, moim zdaniem. Mi się średnio podobała. Choć z drugiej strony dla fanów bajek jest to nie lada gratka, ponieważ jest to pierwsza produkcja ze stajni HB. W dodaktu odcinki są trudno dostępne. Kawał historii kreskówek. Chociażby z tego powodu warto ją obczaić. ;)
  • 0

#10 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 09 marca 2008 - 09:43

Mam nadzieję, że nie będę naśladować brytyjskiego Boomerangu w którym nie ma niemalże wcale starych kreskówek. :(


Będą. Inne Boomerangi też puszczają nowe produkcje. Na Boomerang Italy jest Hello Kitty, George prosto z drzewa, na Boomerang Germany Co nowego u Scoobiego, Owca, pies Krypto.
Nasz też to spotka. Teraz już nie będzie żadnych starych produkcji poza kilkuletnimi produkcjami CN
  • 0

#11 dred

dred

    Gaduła

  • TEAM
  • 612 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:to ja wszystko wiem? ;p

Napisano 09 marca 2008 - 10:10

Sh*t... <_< A ja na prawdę chętnie bym zobaczył z polskim dubbem Secret Squirrel i Harlem Globetrotters. :( Albo porządnie zrobioną wersję Super Przyjaciół <przypomina sobie wersję z Polonii 1>. ;) A nie mogliby zrobić tak jak na Boomerangu amerykańskim? Trochę tego, trochę tamtegi i wszystko pyka. ;) Ba ja bym na przykład chętnie zobaczył z ramówki BOOM ENG Garfielda i przyjaciół. ;)
  • 0

#12 Ashiren

Ashiren

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Adults only!

Napisano 09 marca 2008 - 10:40

Ruff & Reddy... kojarzę tylko z Arki Yogiego, screenów w necie i intr na youtubie. Zapewne zaliczana do klasyki, ale ja nie mam za bardzo z nią wspomnień, więc pewnie wydałaby m się nudna. Swoją drogą styl rysowania gestów przypomina Toma & Jerrego :?
  • 0

#13 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 09 marca 2008 - 13:29

Sh*t... <_< A ja na prawdę chętnie bym zobaczył z polskim dubbem Secret Squirrel i Harlem Globetrotters. :( Albo porządnie zrobioną wersję Super Przyjaciół <przypomina sobie wersję z Polonii 1>. ;)
A nie mogliby zrobić tak jak na Boomerangu amerykańskim? Trochę tego, trochę tamtegi i wszystko pyka. ;) Ba ja bym na przykład chętnie zobaczył z ramówki BOOM ENG Garfielda i przyjaciół. ;)

Już od dawna Gardfielda nie ma. Secret Squirley mogliby puścić wersję w której występuje Atomrówek.
No amerykański Boomerang jest idealny, ale wszystko kiedyś się skończy.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com