Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Kreskówka o kocim detektywie.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 lutego 2008 - 13:31

Serial był emitowany na Polsacie, roku nie jestem pewien, ale był to mniej więcej przedział (1998-2001) Kreskówka opowiadała o Kocie Detektywie walczącym z kocim gangiem (pamiętam, że na czele szajki stał dość gruby, niski kot w kapeluszu) Detektyw ten miał brata bliźiaka (gangstera) Posterunek policji składał się z Psa, dość "postawnej" kocicy i tytułowego bohatera (możliwe, że się mylę i występowało tam więcej postaci) pozycja była emitowana z lektorem ok. godz 15 (pamiętam, że po tej kreskówce, było jakieś anime (na pewno nie Czarodziejki z księżyca) Przepraszam, za ten skąpy opis ale tylko tyle pamiętam :( Z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Użytkownik Crockett edytował ten post 24 lutego 2008 - 13:33

  • 0

#2 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 lutego 2008 - 14:32

Jedynie moge dopowiedzieć, że bajka sprzed 2000 roku, bo wtedy jeszcze chodziłem do podstawówki jak to oglądałem. Tytułu nie jestem sobie w stanie przypomnieć, ale może coś a`la Kocie miasto, Koci detektyw, Miasto kotów? Może coś z tego CIę nakieruje na właściwy trop?
  • 0

#3 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 24 lutego 2008 - 16:16

Czy ten serial czasem w oryginale nie nazywał się "Comic Strip"? Bo coś mi świta.
  • 0

#4 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 lutego 2008 - 18:22

Dziękuję zaszybki odzew :) Niestety Krzyśku szukałem i nic nie znalazłem :( Rzeczywiście jest taka bajka "Miasto Kotów" ale to zupełnie co innego :( Edit :) Tak Daguchno to to! :) poznałem po openingu kreskówka nazywa się "Karate Kat" :) Dziękuję z całego serca za pomoc :)

Użytkownik Crockett edytował ten post 24 lutego 2008 - 18:25

  • 0

#5 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 24 lutego 2008 - 20:24

Zawsze do usług ^_^ Swego czasu lubiłam oglądać tą kreskówkę... Potem jakoś o niej zapomniałam, ale cóż, bywa ;)
  • 0

#6 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 lutego 2008 - 07:07

O tak świetna kreskówka :) Najlepszy właśnie był ten kot karateka ;) Na YT znalazłem Intro i Outro Comic Strip, muzyczka z openingu jest miła dla ucha :) ;)

Użytkownik Crockett edytował ten post 27 lutego 2008 - 07:08

  • 0

#7 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 03 marca 2008 - 17:31

Zajrzałem sobie na angielską wikipedię i po zdjęciu poznałem kreskówkę. Leciało to na Polsacie gdzieś na przełomie 98/99, jeśli dobrze pamiętam.
  • 0

#8 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 marca 2008 - 11:30

Czy ktoś orientuje się może, gdzie można znaleźć jakiekolwiek odcinki Karate Kat'a do pobrania ? (język nie gra znaczenia) Z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek pomoc :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com