Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

The Flintstones


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Sismondi_*

Gość_Sismondi_*
  • Gość

Napisano 15 października 2007 - 15:10

Z tej bajki zawsze można było się pośmiać, :lol: stare wspomnienia. P.S. Nie wie ktoś czy to jeszcze emituje jakiś kanał???
  • 0

#22 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 26 października 2007 - 20:54

P.S. Nie wie ktoś czy to jeszcze emituje jakiś kanał???

Bajka ta leci na kanałach Boomerang i Cartoon Network. Tylko sprawdź w programie o której dokładnie leci bo nie pamiętam, ale na CN chyba o 21:00
  • 0

#23 First Snow

First Snow

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 97 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 października 2007 - 17:45

Na CN w tygodniu leci o 10:55, 21:30 i 21:55 (w tych godzinach późniejszych to chyba tylko na platformach cyfra + i polsat cyfrowy), a w weekendy tylko o 21:30 i 21:55. ;) . Na Boomerangu chyba jakoś tak 3 razy w ciągu dnia. A jeśli sie nie myle to CN ciągle pokazuje te same odcinki w kółko . Albo się myle...
  • 0

#24 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 27 października 2007 - 18:27

w tych godzinach późniejszych to chyba tylko na platformach cyfra + i polsat cyfrowy

W podstawowych listach kanałów CN jest do 21:00, a potem jest TCM, a jeśli chcesz mieć 24-godzinny CN to musisz wyszukać go w spisie wszystkich kanałów(ja tak zrobiłem na Cyfrowym Polsacie)

A jeśli sie nie myle to CN ciągle pokazuje te same odcinki w kółko . Albo się myle...

Niestety, ale się nie mylisz bo oni pokazują ciągle te same odcinki. :mad: :mad: :mad:
  • 0

#25 Fantomas

Fantomas

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 listopada 2007 - 21:30

We bajce tej było najlepsze to, że były przedstawione najnowsze zdobycze techniki komputery, samochody, AGD, RTV w sposób ludzi z epoki kamienia łupanego:)
  • 0

#26 marcin1479

marcin1479

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 354 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Lipno

Napisano 07 grudnia 2007 - 16:43

Flinstonowie to fajna bajka, można się przy niej pośmiać, choć już dawno jej nie oglądałem
  • 0

#27 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 marca 2008 - 16:25

A tak z innej beczki: to był chyba film pełnometrażowy, w którym fred flintstone ma odziedziczyć spadek po zmarłym wuju. Jeśli ktoś ma po niech wrzuci. Warty polecenia jest ten film.


Nie wiem czy pytanie jest jeszcze aktualnie, być może powstał taki film, ale z dzieciństwa pamiętam odcinek z właśnie taką fabułą jak opisałeś (tzn. spadek po wuju). Epizod był wydany na kasecie "Między nami jaskiniowcami" oczywiście ze starym dubbingiem (prawdopodobnie wersja z lat '80)

Użytkownik Crockett edytował ten post 12 marca 2008 - 16:25

  • 0

#28 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 12 marca 2008 - 18:12

Czy chodzi wam o odcinek z Zeekem Flintstonem? Polski tytuł to wendeta, emitowany z 1000 razy na CN i Boom.
  • 0

#29 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 12 marca 2008 - 20:17

Nie wiem czy pytanie jest jeszcze aktualnie

Jest cały czas aktualne :P

Czy chodzi wam o odcinek z Zeekem Flintstonem? Polski tytuł to wendeta, emitowany z 1000 razy na CN i Boom.

Czy on nazywał się Zeek to nie wiem, w starej wersji chyba nie. Tak jak pisałem nie jestem pewien czy to był odcinek czy film pełnometrażowy, ale dodam kilka informacji:
fred dostaje list, w którym piszę, że został zapisany spadek na freda następnie wszyscy(barney, fred, wilma i betty) udali się do tego domu, który był upiorny. Żeby dostać spadek fred musiał spędzić 1 dzień w tym domu razem z trzema lokajami(1-szy - z tasakiem, 2-gi z nożycami do krzaków i 3-ci z szablą), którzy chcieli pozbyć się freda, aby zdobyć spadek. Jeśli to ten odcinek to pytanie: czy ktoś go posiada?
Pozdrawiam
  • 0

#30 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 13 marca 2008 - 10:18

Aaaa....to nie ten odcinek. Ale coś mi tu śmierdzi że ten odcinek pochodzi z Figlów z Flintstonami.
  • 0

#31 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 marca 2008 - 15:40

Jest cały czas aktualne :P

Czy on nazywał się Zeek to nie wiem, w starej wersji chyba nie. Tak jak pisałem nie jestem pewien czy to był odcinek czy film pełnometrażowy, ale dodam kilka informacji:
fred dostaje list, w którym piszę, że został zapisany spadek na freda następnie wszyscy(barney, fred, wilma i betty) udali się do tego domu, który był upiorny. Żeby dostać spadek fred musiał spędzić 1 dzień w tym domu razem z trzema lokajami(1-szy - z tasakiem, 2-gi z nożycami do krzaków i 3-ci z szablą), którzy chcieli pozbyć się freda, aby zdobyć spadek. Jeśli to ten odcinek to pytanie: czy ktoś go posiada?
Pozdrawiam


Tego odcinka w ogóle nie kojarzę :huh:...choć możliwe, że to film, może znajdzie się tu jakiś "Flinstonolog" ;)
  • 0

#32 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 13 marca 2008 - 17:07

Aaaa....to nie ten odcinek.
Ale coś mi tu śmierdzi że ten odcinek pochodzi z Figlów z Flintstonami.

Mi się wydaje, że opening był jak jadą do kina. Nie wiem czy nie mylę tego z jakimś odcinkiem, ale na początku Wilma robiła ciastka przy pomocy formy z ptaka, Betty była u niej. Przyszedł listonosz i przyniósł list(o nieżyjącym wuju i spadku) i Betty z Wilmą były ciekawe co jest w tym liście i go otworzyły. Wilma następnie zemdlała jak przeczytała go, gdy fred wrócił do domu Wilma pokazała mu list i także zemdlał. Wydaje mi się, że Bambam, Pebbles, Dino i ten zwierzać Barneyów już byli. No i jeszcze pamiętam(to pewna informacja), gdy Fred został z Barneyem i służbą. Kiedy przyszła pora obiadu mieli śmieszną zupę(pływały w niej literki), a gdy kładli się spać to roleta im przeszkadzała(ciągle się podnosiła)i nie mogli zasnąć.
Przeglądałem spis odcinków na wikipedii i zastanawiam się nad dwoma tytułami: 121.A Haunted House is Not a Home i 148.Rip Van Flintstone Więcej nie pamiętam. Mam nadzieję, że się znajdzie osoba znająca ten odcinek/film, a także dzięki za zainteresowanie się moim problemem ;)
  • 0

#33 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 13 marca 2008 - 18:51

Nie znam tego odcinka, szkoda że nie puszczają 5 i 6 serii, chodź kilka odcinków z 5 serii puszczali jakiś czas... 6 seria, Gazoo.... Ja nie pomogę niestety. Ale lubię Flintstonów, zwłaszcza nowsze odcinki.
  • 0

#34 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 13 marca 2008 - 19:41

Zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji Hanna-Barbera. Goryczy przyniosło dodanie do kreskówki małego kosmity.
  • 0

#35 Ashiren

Ashiren

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Adults only!

Napisano 13 marca 2008 - 20:30

Bardzo dobra baja, szkoda. że na CN już nie leci. A ten odcinek, o którym panowie mówią... Jestem prawie pewien, że to był zwykły odcinek Flinstonów, pamiętam jak gościu z tasakiem przepołowił łóżko na którym spali Fred i Barney oraz że wujek na końcu jednak żyje.
  • 0

#36 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 marca 2008 - 21:36

Łukaszu odcinek którego szukasz to : A Haunted House is Not a Home z 5 sezonu.

In order to collect an inheritance from is uncle, J. Giggles Flintstone, Fred must spend on night at his uncle's spooky mansion. He and Barney make it through the night (no thanks to the creepy servants), only to find that Giggles is very much alive, and merely testing Fred's worth as an heir. Fred blows any chance of an inheritance by chasing his uncle through the house in a maniacal rage.


  • 0

#37 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 13 marca 2008 - 21:37

Bardzo dobra baja, szkoda. że na CN już nie leci.
A ten odcinek, o którym panowie mówią... Jestem prawie pewien, że to był zwykły odcinek Flinstonów, pamiętam jak gościu z tasakiem przepołowił łóżko na którym spali Fred i Barney oraz że wujek na końcu jednak żyje.

Czyli ktoś oprócz mnie oglądał to :rolleyes: Ja końca nigdy nie miałem okazji obejrzeć bo kiedyś jak to posiadałem, to odcinek był urwany w momencie zabawy barniego i freda z roletą/zasłoną :rolleyes: Ten z tasakiem pokroił także chleb fredowi przy obiedzie :lol: Świetny odcinek
Crockett czyli miałem dobre przypuszczenia w moim poprzednim poście :D , ale i tak dzięki za wszystko. Jeszcze przydała by się polska wersja do pobrania, bo z angielską raczej problemów nie będzie.

Użytkownik LukasZiom edytował ten post 13 marca 2008 - 21:47

  • 0

#38 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 marca 2008 - 17:57

Na forum mamy braki w sezonie 5 (w tym od odc. 20 do 22) Obecnie na CN emitowany jest chyba jeszcze 5 sezon, więc jakaś szansa na odcinek(ki) jest :)
  • 0

#39 Cyril Sneer

Cyril Sneer

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacja:Evergreen Forest

Napisano 14 marca 2008 - 18:04

Na CN chyba już nie ma Flintstonów.
  • 0

#40 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 marca 2008 - 18:36

No to feler :( Nie wiem jak sytuacja ma się z Boomerangiem, ale wychodzi na to, że trzeba poczekać na kolejną emisję :( Ps. Tak mnie zastanawia czy za czasów dubbingu z lat '80 spolonizowano wszystkie odcinki Flinstonów, czy tylko te wydane na składankach HB ?

Użytkownik Crockett edytował ten post 16 marca 2008 - 19:25

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com