Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

The Flintstones


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 08 czerwca 2007 - 11:14

Posted Image

Flintstonowie to bardzo popularny serial animowany w wytwórni Hanna-Barbera. Opowiada o dwóch zaprzyjaźnionych rodzinach Flintstonów i Rubblesów, które żyją w erze kamienia. Każdego dnia ich życie dostarcza im wielu przygód i zabawnych sytuacji. Głowy rodzin: Fred i Barney to najwięksi przyjaciele. Mieszkają po sąsiedzku, w domach z kamienia. Mimo, że nie żyją w 20 wieku to poruszają się samochodami napędzanymi siłą stóp i posługują się innymi gadżetami ułatwiającymi życie. Powstało 166 odcinków tej zabawnej serii.
Jak wam się podoba ten serial?

Użytkownik LukasZiom edytował ten post 08 czerwca 2007 - 11:51

  • 0

#2 olek

olek

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 postów

Napisano 12 czerwca 2007 - 19:14

Moja mama mająca XX lat lubi to oglądać, bo bardzo jej to przypomina serial Miodowe Lata :D
  • 0

#3 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 czerwca 2007 - 13:49

Bajki Hanny Barbery są najlepsze!! Co do Flinstonów, to napewno bede ich oglądać ze swoimi dziećmi;)!Trzeba wspomnieć że są różne pokrewne serie tej bajki , np. "Peebles and Bamm Bamm Show", "Flintstone Kids", czy "Bedrock Cops". Szkoda że ich tez niema nikt na forum, tak jak równiez innych bajek HB np. Wally Gatora, Lippy The Lion czy Help Its The Hair Bear Bunch. I mam nadzieje że cos sie kiedys pojawi;D pozdro
  • 0

#4 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 15 czerwca 2007 - 16:18

Bajki te są najlepsze, ale co do twojej nadzieji, że się coś pojawi to wątpię bo te bajki odeszły w zapomnienie(tzn. nikt już ich nie posiada) Chyba, że ktoś ma jeszcze stare kasety VHS, ale to jest mało prawdopodobne :mellow:

Użytkownik LukasZiom edytował ten post 15 czerwca 2007 - 16:19

  • 0

#5 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 czerwca 2007 - 16:40

Co do vhs-ów to nadzieje mam bo juz niejedna osoba obiecała co nieco że je ma i postara sie wrzucić! Mam nadzieje ze to nastapi juz niedługo!! Stare vhs-y sa najlepsze tak jak cała HANNA BARBERA!!!!!!!
  • 0

#6 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 16 czerwca 2007 - 12:41

Ile razy czytałem wiadomości, że mam ale muszę znależć bądź inną wymówkę, ale trzymam za słowo te osoby, które obiecały, że postarają się je wrzucić. Hanna Barbera the best! A tak z innej beczki: to był chyba film pełnometrażowy, w którym fred flintstone ma odziedziczyć spadek po zmarłym wuju. Jeśli ktoś ma po niech wrzuci. Warty polecenia jest ten film.
  • 0

#7 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 czerwca 2007 - 14:00

Lukas Ziom trzeba w dzialeposzukuje jako prosbe podać te vhs-y może ktos sie dołączy i nasz prosba poskutkuje! bo narzaie na forum jest tylko jeden odcinek z vhs-ów Pixie i Dixie!! Może damy rade ;)
  • 0

#8 Gość_Sophia_*

Gość_Sophia_*
  • Gość

Napisano 20 czerwca 2007 - 09:57

Flintstone'owie sa super!!! Teraz niestety coraz rzadziej zdarza mi sie ich ogladac, ale swego czasu naprawde regularnie zasiadalam przed telewizorem jak byli :D Jak uporam sie ze Scooby'm to chcialabym sobie sciagnac jakies odcinki i poprzypominac :)
  • 0

#9 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 20 czerwca 2007 - 15:21

Flintstonowie są super! Ciągle lecą odcinki na Boomerangu i Cartoon network.

Lukas Ziom trzeba w dzialeposzukuje jako prosbe podać te vhs-y może ktos sie dołączy i nasz prosba poskutkuje! bo narzaie na forum jest tylko jeden odcinek z vhs-ów Pixie i Dixie!! Może damy rade ;)

eka - Nie musisz mnie uczyć gdzie składa się prośby.
PS: Niechcę być wścipski, ale popraw błędy :P
  • 0

#10 Matis2

Matis2

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 czerwca 2007 - 15:24

Bajka super w dzieciństwie oglądałem prawie wszystkie odcinki ^_^
  • 0

#11 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 czerwca 2007 - 10:19

Flintstonowie są super! Ciągle lecą odcinki na Boomerangu i Cartoon network.

eka - Nie musisz mnie uczyć gdzie składa się prośby.
PS: Niechcę być wścipski, ale popraw błędy :P

Wcale Cie nieucze, tylko skumaj o co mi chodzi! przecież każdy wie gdzie mozna prosbe napisać! juz nieraz pisałem ta prosbe i jakos nikt sie niedołanczał;P;//!! HANNA BARBERA
  • 0

#12 kars

kars

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 czerwca 2007 - 14:16

Słuchajcie. W dzieciństwie miałem 3 kasety Hanna Barbera (te numerowane) z 1989r. W zeszłym roku uzupełniłem kolekcje o kilka kaset. Mam nr 1,2,4,6,7,8,9,10,11,12,13+14. Wiem, że ukazały się też dalsze części. Jeśli zdołam się uporać z problemami technicznymi to postaram się przez wakacje wrzucić tutaj te bajki. Uważam, że to był najlepszy dubbing HB w Polsce. Mam juz coś nie coś na kompie, ale w kiepskiej jakości. W każdym razie wrzucę to co mam i spróbuje zgrać resztę.:)
  • 0

#13 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 27 czerwca 2007 - 15:45

kars te twoje odcinki są zripowane z jakiegoś kanału?

Z tego co ostatnio patrzałem można kupić wszystkie 6 sezonów po polsku :) Ale jest w tym też duży minus - CENA! Można kupić cały sezon za 200 zł, albo pojedyńczo po 40 zł. Razem za wszystkie sezony (166 odcinków) trzeba zapłacić 1200zł.
  • 0

#14 kars

kars

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 czerwca 2007 - 16:41

kars te twoje odcinki są zripowane z jakiegoś kanału?

Z tego co ostatnio patrzałem można kupić wszystkie 6 sezonów po polsku :) Ale jest w tym też duży minus - CENA! Można kupić cały sezon za 200 zł, albo pojedyńczo po 40 zł. Razem za wszystkie sezony (166 odcinków) trzeba zapłacić 1200zł.


Nie leciały w żadnym kanale. Pod koniec lat 80 wydawane były kasety HB. Na jednej kasecie byli Flinstonowie, Kot Tip Top, Jetsonowie, Goryl Magilla, yogi itp. Są to kasety z polskim dubbingiem. Akurat w Flinstonach w rolę Freda wcielił się Mariusz Leszczyński, a w Barneya Lech Ordon. Dzisiaj wrzuce jeden odcinek Flinstonów

OK. Plik do pobrania w dziale Download w zakładce Flinstonowie:)

Użytkownik kars edytował ten post 27 czerwca 2007 - 18:01

  • 0

#15 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 czerwca 2007 - 18:37

BRAWO dla kars!!! Wreszcie ktos miły sie wziął i zaczął wrzucać stara KLASYKE bajek ktorej juz nikt nowej niekupi (chyba że na allegro)!! Tez uważam że stary dubbing był lepszy!! Kars- może by zrobic nowy temat np . "HANNA BARBERA VHS" zainteresowani będą wiedzieć o co chodzi i tam poprostu wrzucac przeróżne baje nie dzieląc je;)!! Co mysliś?? Czekam najbardziej na Wallego, Incha i Lippiego;)! pozdrówka
  • 0

#16 kars

kars

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 czerwca 2007 - 20:20

Tez nad tym myślałem i chyba tak zrobie. Z tym, ze nie liczcie na końcowy efekt w postaci plików dobrej jakości. Jak sie dowiadywałem mam troszkę przestarzałe video, ale przez wakacje siadam i dzialam
  • 0

#17 eka

eka

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 czerwca 2007 - 10:02

kars Juz pobrałem Flinstonów! jakością sie nieprzejmuj, bo wiadomo że nic rewelacyjnego byc niemoże z kaset ktore maja prawie 20lat;), ale i tak niejest zła! Jak usłyszałem ten stary dubbing i zobaczyłem w prawym górnym rogu tą nutke , a czasami jest tez kwadrat HB to o drazu banan na twarzy mi sie pojawił! To było całe moje dziecinstwo i nic dla mnie już tego niepobije! DZIĘKI WIELKIE BRACHUI! Dzieki tego bede mógł puszczać w przyszłości swoim dzieciom to co ja ogladałem ^_^ !! Mam prosbe jeszcze raz kars- czy niemógłbys w pierwszej kolejności zgrywać tych bajek , ktorych na forum jest mało lub wogole niema(juz pisałem wyżej o ktore mi chodzi;)! , bo Flinstonów, Scooby , Top cata czy Jetsonow sa pełne sezony na forum ;) ! CZEKAM NA WIĘCEJ :D :D :D :D :D :D :D !! pozdrówka HANNA BARBERA THE BEST
  • 0

#18 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 28 czerwca 2007 - 11:10

The Flinstones to chyba najmilej wspominana przeze mnie krecha ze stajni HB, po prostu cudeńko ;)
  • 0

#19 kars

kars

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 czerwca 2007 - 23:36

Zgodnie z zyczeniem Prywatny detektyw Pchełka - w dziale download :) :)
  • 0

#20 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 700 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 października 2007 - 12:35

Uwielbiam ta bajkę, przypomina mi się dzieciństwo ^_^
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com