Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Moje vhs-y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#81 Snoop

Snoop

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 092 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 listopada 2007 - 00:15

@alkatraz200 nie szarzuj tak z okresleniem pijawka bo mnie nie znasz ,z tymi kasetami chodziło mi o to zeby sie nie zmarnowały poprstu zeby zadan bajka nie zostala pominieta a skoro juz nikture sa no to luz to bardzo dobrze sam troche uploaduje i jzu pojawiły sie na forum moje uploady wiec chyba twoje steirdzenie nie jest adekwatne do stanu rzeczywistego,uploaduje i staram sie pomogac pozdrawiam
  • 0

#82 mungo

mungo

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 29 listopada 2007 - 10:08

@alkatraz200 nie szarzuj tak z okresleniem pijawka bo mnie nie znasz ,z tymi kasetami chodziło mi o to zeby sie nie zmarnowały poprstu zeby zadan bajka nie zostala pominieta a skoro juz nikture sa no to luz to bardzo dobrze
sam troche uploaduje i jzu pojawiły sie na forum moje uploady wiec chyba twoje steirdzenie nie jest adekwatne do stanu rzeczywistego,uploaduje i staram sie pomogac
pozdrawiam


Chyba właśnie w tym celu Cornelius podaje listę, by każdy mógł powiedzieć co jeszcze chce. Więcej ludzi ma szersze pojęcie o bajkach którymi jedna osoba może się nie interesować. Bynajmniej ja tak zrozumiałem. Osobiście przeglądnąłem spis i nie mam dodatkowych oczekiwań, to co ewentualnie wzbudziło by moje zainteresowanie zostało objęte programem "odzysku" ;)

Czekam teraz z niecierpliwością na pojawienie się w/w pozycji na łamach forum.

Użytkownik mungo edytował ten post 29 listopada 2007 - 10:09

  • 0

#83 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudnia 2007 - 15:56

UWAGA!!!
Nie wiem czy ktoś jeszcze śledzi rozwój akcji której razem z jasiu21 byliśmy prekursorami, ale dla wszsytkich piszę. Taśmy, które zostąły mi przesłane w pierwszym packu, którego lista jest podana w temcie (niewtajemniczeni - niech szukają) zostały zgrane. Wszystkie rzeczy, które oceniliśmy na wartościowe oraz te, o które indywidualni userzy prosili - też. Zliczając wszystko, pozyskaliśmy około 50GB (gróbo ponad 72h) materiału filmowego. Taśmy już są przy spakowane i nie przyjmuję więcej zamówień.

Dziękuję za zaufanie osób, które zgodziły się wspomóc akcję, dziękuję za wkład, dzięki któremu zakupiliśmy potrzebny sprzęt oraz pokryliśmy wszelkie koszta zwiazane z akcją (przesyłki, płyty itp.). Mam nadzieję, że dzięki temu forum wzbogaciło się (lub wzbogaci w niedługim czasie - bo do uploadu jest sporo) o unikatowe materiały. Osobiście dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście powierzając to zadanie.

Pozdrawiam.

Mam nadzieję, że pozostanie wam w pamięci to co zrobiliśmy dla forum, ja o Was nie zapomnę :)

  • 0

#84 kamilek

kamilek

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 stycznia 2008 - 23:22

Jesteście super!! Prawdziwi melomani!! To co robicie będzie zapamiętane przez młodsze pokolenie !! :D
  • 0

#85 Gość_Sophia_*

Gość_Sophia_*
  • Gość

Napisano 03 stycznia 2008 - 00:43

Dolaczam sie do podziekowan i zachwytow!! :) Swietnie, ze sa ludzie ktorzy poswiecaja wiele swojego cennego czasu, zeby inni mieli radoche :D Naprawde jestescie fantastyczni i mam nadzieje, ze to wiecie :D
  • 0

#86 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 700 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 stycznia 2008 - 16:33

Popieram Sophię, wielkie podziękowania, za poświęcony wolny czas i zapał jesteście super! :blush:
  • 0

#87 jasiu21

jasiu21

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 lutego 2008 - 14:04

UWAGA

Oto kolejny i raczej ostatni spis moich taśm.
Piszcie co chcecie zeby pojawiło się na forum.
W sprawie poprzednich odcinków poszę o cierpliwość, na pewno wszystko się tu pojawi.
http://rapidshare.com/files/88313849/kasety_paczka2.rar
ps. paczka powiekszona o plik mp3 by przekroczyć 1mb
  • 0

#88 radikator

radikator

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 lutego 2008 - 14:14

nowe38 batman sp harley i ivy 1.28.50 1.48.35 Ja chcialbym tylko to ale byloby fajnie jakbys podal eng tytuł

Użytkownik radikator edytował ten post 01 lutego 2008 - 14:15

  • 0

#89 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 01 lutego 2008 - 16:17

Ja przede wszystkim poproszę o brakujące odcinki Muminków + Brakujące odcinki Simpsonow + Goofy Trop + Małą Syrenkę
  • 0

#90 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 01 lutego 2008 - 19:35

Może piszmy czego nie chcemy. Będzie szybciej ;)
  • 0

#91 Daguchna

Daguchna

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Hirszberg

Napisano 01 lutego 2008 - 20:20

Optuję za Animkami i Kacprem ;)
  • 0

#92 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 01 lutego 2008 - 20:42

Ja jeszcze dorzucę Flinstonów oraz Pixie i Dixie (Zależy mi dosłownie na każdej produkcji ze stajni Hanna-Barbera.
  • 0

#93 Mufat90

Mufat90

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 01 lutego 2008 - 21:05

Ja chciałbym Policyjną Akademię.
  • 0

#94 funky shadow

funky shadow

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 lutego 2008 - 22:12

Ja przede wszystkim poproszę o brakujące odcinki Muminków + Brakujące odcinki Simpsonow + Goofy Trop + Małą Syrenkę


Popieram ale tylko w sprawie muminków :P
  • 0

#95 Snoop

Snoop

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 092 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 lutego 2008 - 11:26

nie zebym był monotematyczny ale zalerzy to od riperów i uploaderow ale moze warto zgrac i wrzucic wszytsko co nie ma na forum i nikt inny tego nie ma ,boteraz moze sie wydac ze cos jest nie potrzebne a za pare lat?! miesiecy ?! wszyscy beda szukac ,wiec moze warto sie nad tym zastanowic
  • 0

#96 gawex

gawex

    Gaduła

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 453 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Studio H-B ;)

Napisano 04 lutego 2008 - 20:11

Zgadzam się. ;]
  • 0

#97 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 lutego 2008 - 18:09

nie zebym był monotematyczny ale zalerzy to od riperów i uploaderow ale moze warto zgrac i wrzucic wszytsko co nie ma na forum i nikt inny tego nie ma ,boteraz moze sie wydac ze cos jest nie potrzebne a za pare lat?! miesiecy ?! wszyscy beda szukac ,wiec moze warto sie nad tym zastanowic

Zwróć proszę uwagę, że cześć tego co jest na VHS jest bierząco nagrywane przez inne osoby z TV lub jakiejkolwiek platformy cyfrowej. Większość bo ponad 98% ludzi zechce pobrać to NOWE zamiast ripów z VHSu. W takim wypadku szkoda czasu, prądu i zachodu. Dlatego dobrze jest wybrać to, czego nie ma :) Bo niektóre rzeczy już nawet teraz by się dublowały :) Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz i nie będziesz krzyczał, bo jak narazie wszsytkie moje wypowiedzi spotykają się z wielką opozycją w stosunku co do treści i motywów jakie nią kierują.
  • 0

#98 bubba

bubba

    Przyjaciel

  • TEAM
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 lutego 2008 - 18:48

Racja krzychu ;) mnie trudno ocenić co jest a czego nie ma, ale mnie interesowały by serie Disneya (począwszy od Małej syrenki, goofy'iego - w tym i Troop, donalda, pluto,chip,dale, mickey) po pixie i dixie z HB :D
  • 0

#99 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 lutego 2008 - 12:07

Racja krzychu ;) mnie trudno ocenić co jest a czego nie ma, ale mnie interesowały by serie Disneya (począwszy od Małej syrenki, goofy'iego - w tym i Troop, donalda, pluto,chip,dale, mickey) po pixie i dixie z HB :D

Jak narazie staramy się wybierać te najistotniejsze rzeczy... problem jest bardziej w tym, że schodzi długo z konwersją tego do avi i z uploadem, bo nie sztuką jest pchnąć w sieć grubo ponad 50GB.
  • 0

#100 Snoop

Snoop

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 092 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 lutego 2008 - 21:59

Krzysku(Corneliusie) masz calkowita reacje nie ma sensu wrzucac czegos co juz jest albo leci na bierzaco bo rip z vhs-u napewno mało osub pobierze w mojej wypowiedzi chodzilo mi o to zeby zgrac wszystko czego nie ma na forum i nie zapowiada sie zeby było :) Ja na ciebie nie mam zamiary krzycec bo robisz kawał dobrej roboty :)Tak trzymaj
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com