Skocz do zawartości

 

Zamknięta rejestracja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 20 lipca 2007 - 11:12

Popieram powyższą wypowiedź :angry:
  • 0

#62 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 20 lipca 2007 - 11:28

A ja proponuje ban dla osoby tworzącej temat. @Karina zamknęła poprzedni temat i napisała by cierpliwie czekać na otwarcie rejestracji. Nie zarejestrowałeś się? - Masz pecha!
  • 0

#63 karina

karina

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 20 lipca 2007 - 13:11

A właśnie dzięki takim jak Wy rejestracja będzie zamknięta - zaśmiecacie forum! Temat o rejestracji już jest i jest w nim wyjaśnione, że przynajmniej w najbliższym czasie administracja forum nie przewiduje żadnych dni otwartych. Mieliście na to kilka tygodni więc teraz nie tłumaczcie się, że nie było czasu. Widocznie byliście takimi pożytecznymi użytkownikami skoro nawet nie wiedzieliście, że forum jest przenoszone.

Temat zamykam ponownie i nie chcę tutaj podobnych widzieć
  • 0

#64 Gość_Kari_*

Gość_Kari_*
  • Gość

Napisano 23 lipca 2007 - 14:09

Witam

Trzeba koniecznie wznowić rejestracje gdyż wiele osób jest już naprawde zdesperowanych aby miec konto i dochodzi tutaj do tajich rzeczy jak w tym temacie --> http://bajki-tv.com/...view=getnewpost
"kpijna w biały dzień!!!!!"
  • 0

#65 Gość_Hektor_*

Gość_Hektor_*
  • Gość

Napisano 23 lipca 2007 - 14:37

No faktycznie jak do takich rzeczy dochodzi to coś w tym musi być
  • 0

#66 Gość_Piotrekkkk_*

Gość_Piotrekkkk_*
  • Gość

Napisano 23 lipca 2007 - 15:37

to dowodzi temu, ze konto na tym forum staje sie czyms elitarnym... pewnie niedlugo bedzie mozna kupic takie na allegro.. a moze juz mozna !?:)
  • 0

#67 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 23 lipca 2007 - 16:01

Kurde, moze sprzedam swoje :D? Czemu niby koniecznie? Nie wszyscy muszą byc zarejestrowani.

Użytkownik Spice edytował ten post 23 lipca 2007 - 16:02

  • 0

#68 Gość_Hektor_*

Gość_Hektor_*
  • Gość

Napisano 23 lipca 2007 - 16:07

to dowodzi temu, ze konto na tym forum staje sie czyms elitarnym... pewnie niedlugo bedzie mozna kupic takie na allegro.. a moze juz mozna !?:)


jest wiele powodów dla których rejestracja powinna zostać wznowiona. A Piotrekkkk ma Świętą racje, zaniedługo będą na allegro.

uważam że równierz statzy forumowicze z poprzedniego forum powinni odzyskac swoje konta jeśli ich teraz nie mają
  • 0

#69 Gość_biały_*

Gość_biały_*
  • Gość

Napisano 23 lipca 2007 - 16:35

Ja też miałem tutaj konto, wszystko było fajnie, dobrze. Pare razy coś wrzuciłem. Udzielałem się. Miałem awarie kompa i nie mogłem się zarejestrowac bo z tego co wiem rejestracja była 1 lipca. Ktos może powiedzieć złośliwe "to masz pecha" Miałem konto teraz nie mam :| Ale niech ktoś postawi się za mnie, za taką osobe która miała konto.... ... już nie jest tak przyjemnie ADMINI: Prosba, przemyślcie jeszcze na spokojnie sprawe z rejestracją, lub te osoby które miały tutaj kąto na poprzednim forum. Z tego co widze jest to problem dal wielu. I takich tematów jak ten powstaje troche i dyskusji na ten temat. JUż nie wspomne o tym incydencie z osoba o loginie: Piotrekkkk Pozdrawiam
  • 0

#70 karina

karina

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 23 lipca 2007 - 18:07

Czy Was to bawi, że ja zamykam tematy, a Wy zakładacie nowe, ja piszę ogłoszenie i posty, a Wy ich nie czytacie? Rejestracja była dłużej otwarta niż jeden dzień, o którym wspominasz. Dlaczego tyle osób zdążyło się zarejestrować a reszta nie? Ludzie był na to czas, a nawet sporo. Czekajcie cierpliwie, a nie ciągle jeden i ten sam tekst piszecie.
  • 0

#71 gego

gego

    Helpful Man

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 478 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 lipca 2007 - 18:18

Trzeba się bylo rejestrować, jak trwalo przenoszenie na inny serwer, byl na to ponad miesiąc. Oglosilismy komunikat i jakoś wiekszosc zdazyla sie zarejestrować <_< Jak by Wam tak bardzo zależalo, to wykorzystalibyscie tą szanse. I przestancie ciagle wypominac Karince sytuacje z kontem Piotrekk. To nie byla Jej wina, że ktos sie podszyl pod jego konto. Kazdy zrobilby to samo, jakby ktoś sie zglosil, ze chcialby odzyskać konto. Nie piszcie juz wiecej bezsensownych postów z pretensjami, są inne metody :angry:
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com