Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Moje vhs-y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#61 jasiu21

jasiu21

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 sierpnia 2007 - 14:38

tasmy "police academy, simpsons", "zadziwiajaca ksiega walt disney" dopisalbym do listy ze wzgledu na akademie policyjna i zadziwiajaca ksiega". Nie widzialem nigdzie epkow tej bajki a moze ktos kiedys bedzie szukal. co do reszty to sie zgadzam, nawet do odrzucenia "65" i "66" pomimo ze sa tam rr, kacza paczka to wierze ze sprawdziles ze to odcinki nie sa potrzebne forum.

Użytkownik jasiu21 edytował ten post 23 sierpnia 2007 - 14:40

  • 0

#62 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 sierpnia 2007 - 20:54

Tak - przeglądałem i jeszcze nawet przeglądam co jakiś czas.
Kacza paczka jest juz zebrana. Są chyba wszystkie odcinki, ale sprawdźcie dla pewności.
RR - te tytuły są juz opublikowane, a pozostałe, porównałem z tym co już mam i pokrywają się.

Także jeśli rozchodzi się o te dwie 65 i 66, to jeśli one zaważyły by o powiedzmy większej wadze na tyle, że trzeba by wiecej dopałcić, to możemy je sobie darować, a jeśli jeszcze zmieści się w tej "niższej stawce" to możesz dodać. Taka jest moja skromna opinia.

Skoro uważasz, że taśmy "police academy, simpsons", "zadziwiajaca ksiega walt disney" podlegają ripowi to odrzuć je z tej mojej listy.

A co z pozostałymi, które wymieniłem jako "niechciane" ??
  • 0

#63 radikator

radikator

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 sierpnia 2007 - 21:14

walta disneya proponuje zostawic ale reszte mozna spokojnie wykluczyc. Ale to moje zdanie niech tez wypowiedzą sie inni.
  • 0

#64 jasiu21

jasiu21

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 sierpnia 2007 - 21:38

radikator a moglbys odniesc sie do tego co ja mam.
chodzi mi o te myszki miki, donaldy, pluto...
co z tego co ja mam na tasmach jest niepotrzebne?? czego nie brac pod uwage??
  • 0

#65 radikator

radikator

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 sierpnia 2007 - 09:49

Znaczy się mi chodziło, że te co wymienił Cornelius mozna odrzucić bo nie ma tam chyba bajek, a na tych 64 i 65 są te które sa juz na forum. Walta disneya chce zebys zostawil bo sam tam kortmetrazowki disneya, chyba ze wtedy koszty pójdą w gore to sie zrezygnuje.
  • 0

#66 daniello85

daniello85

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 sierpnia 2007 - 11:21

Pozostawiłbym przede wszystkim Walta Disneya w szczególności - RR, Aladyn, Timon i Pumba , Super Baloo (jeśli jest) i Gumisie jeżeli brakuje ścieżek w lepszej jakości a z pozostałych to może Czarodziejkę z Księżyca.
  • 0

#67 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 sierpnia 2007 - 15:05

Czyli ten mój spis jest poprawny?? Poza tymi 65 i 66 oraz tej jednej, którą jasiu21 wymienił jako "wartą zgrania"??
  • 0

#68 Mario

Mario

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 1 957 postów

Napisano 25 sierpnia 2007 - 15:35

gumisie praktycznie są wszystkie tylko są 2 odcinki niecałe ze starym dubbingiem a mianowicie Król Igtorn cz1(Brak 4 pierwszych minut) i Wielki Artysta(brak w środku dzwięku jakieś 30 sekund). Te 2 odcinki połączyłem nowy i stary dubbing
  • 0

#69 kamil689

kamil689

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów

Napisano 20 października 2007 - 16:47

Patrzyłem na spis chciałbym jeśli to możliwe zgrac bajke teenwolf

Użytkownik kamil689 edytował ten post 21 października 2007 - 15:01

  • 0

#70 Kseroboy

Kseroboy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 957 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:VWLKP

Napisano 21 października 2007 - 10:24

Paczyłem na spis chciałbym jeśli to możliwe zgrac bajke teenwolf

A co "paczowałeś" eng. patchowałeś?

Chyba że chodzi o patrzyłem... :P
  • 0

#71 kamil689

kamil689

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów

Napisano 21 października 2007 - 15:01

Juz się poprawiłem
  • 0

#72 Sagan201

Sagan201

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 października 2007 - 21:17

A ja bym prosił z tego spisu o jak najwiecej Animków ile tam jest uwielbiam ta bajke,sciagnalem juz te co sa na forum i cekam z niecierpliwoscia na wiecej,odwalacie chłopaki dobra robote nic tylko pogratulowac,wiekszosci bajek co sa na tych tasmach to juz w televizji ze starym dubingiem czy lektorem niepuszcza pozdro;)
  • 0

#73 Gość_Kazio_*

Gość_Kazio_*
  • Gość

Napisano 17 listopada 2007 - 14:54

Jak by ktoś chciał posiadam VHSy z odcinkami Koguta Leghorna. Razem około 180min tej bajeczki. Posiadam również jedna kasetę z odcinkami serii Looney Tunes.
  • 0

#74 Sagan201

Sagan201

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 listopada 2007 - 07:23

Na Kogucie Leghornie bardzo by mi zależało i mysle ze nie tylko mi,mógłbys zgrac albo wysłac jakiejs zaufanej osobie zeby zgrała...
  • 0

#75 Gość_Kazio_*

Gość_Kazio_*
  • Gość

Napisano 20 listopada 2007 - 18:38

No spoko, jakiejś zaufanej osobie chętnie pożyczyłbym aby zgrała, fajnie by było mieć tą bajeczkę na kompie. Sam za bardzo nie mam możliwości żeby zgrać. Ale jeszcze się popytam znajomych. A kto ewentualnie podjąłby się tego wyzwania, zgrania Koguta Leghorna? :)
  • 0

#76 Sagan201

Sagan201

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 listopada 2007 - 08:58

Mam nadzieje ze jakis riper sie zainteresuje bo to tez pewnie klasyka jest pewnie masz ze starym dubbingiem co lecialo kiedys na canal+
  • 0

#77 jasiu21

jasiu21

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 listopada 2007 - 17:07

moje tasmy ripuje cornelius. ale jest kilku osobnikow na tym forum ktore tez potrafia to robic. ala103, mario... popytajcie ich
  • 0

#78 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 listopada 2007 - 22:31

Słuchajcie. Praca dobiegła niemal końca. Zgrałem już 95% Teraz dogrywam ostatnie zamówienia. Ale już część taśm będę odsyłał do właściciela. W związku z tym publikuje listę z której dowiecie się co zostało zgrane, a co nie, żeby w razie czego powiedzieć co chcecie jeszcze. Interesują Was tylko oznaczenia TAK Przy tych pozycjach przy których znajduje się to słowo, oznacza, że zostały one przerobione na format cyfrowy i będą, wcześniej czy później, przeze mnie lub przez inne osoby, w formie ripu lub podkładu, wstawione na forum, lub dostarczone zamawiającemu.

To ważne bo po odesłaniu w/w taśm, już nie będzie możliwości ich zgrania tzn. trzeba je będzie ponownie komuś wysyłać. W ten sposób chcemy uniknąć takich zbędnych przesyłek. Także proszę poświęćcie tych 5 min by dokładnie przeglądnąć spis. LIstę umieszczam na kilku serwerach (dla wygody pobierania)

Jeśli do piątku nikt nie zgłosi żadnych uwag, te taśmy odsyłam i nie mam już do nich wglądu

A oto linki:
http://rapidshare.com/files/72727055/tasmy_zgrane_pack1.rar
http://www.megaupload.com/?d=L2JDS17W
http://www.sendspace.com/file/p3xjs0

Pozdrawiam.
  • 0

#79 Snoop

Snoop

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 092 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 listopada 2007 - 22:50

mam zasadnicze pytanie czemu nie zostały zgrane wszystkie bajki ktroych nie ma na forum ?? no chyba ze stało sie inaczej po co dawac innym wybór i robic to co inni chca przecierz warto kazda z tych unikalnych bajek ktora kiedys tworzyła historie z archiwizowac i uchronic ja przed całkowitym zniknieciem
  • 0

#80 alkatraz200

alkatraz200

    Zaawansowany użytkownik

  • TEAM
  • 55 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Cieszyn

Napisano 28 listopada 2007 - 07:50

Qashqai typowa z Ciebie pijawka , gdybys zapoznał się ze spisem bajek wiedziałbyś ,że jest ich sporooo a na zripowanie wszystkich potrzeba mase czasu . Nie wszyscy siedza w domu i nic poza ripowaniem nie maja do roboty . Zresztą niektóre bajki juz sa na forum i w lepszej jakosci wiec po co je dublowac .
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com