Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Moje vhs-y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mario

Mario

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 1 957 postów

Napisano 09 sierpnia 2007 - 10:35

Wielkie dzięki za ścieżki ps 11J TaleSpin robotopilot to jest =>01 Epokowy wynalazek innych raczej nie posiadam :) tylko szkoda że tylko jedna jest w całości :) ale i tak wielkie dzieki za stracony czas i upnięcie tego dla mnie
  • 0

#42 Gość_iff3_*

Gość_iff3_*
  • Gość

Napisano 09 sierpnia 2007 - 12:39

iff3 masz cos upatrzone ze spisow?


No i właśnie raz jeszcze przejrzałem sobie spis żeby wybrać ścieżki, ale dopiero po czasie kapnąłem się, że nagrane są w lp, więc... mam nadzieję że akcja zakończy się sukcesem ;) A jeśli chodzi o mnie to dostrzegłem dużo fajnych tytułów zwłaszcza kreskówek Disneya, jak choćby Szmergiel, czy brakujące na forum odcinki Alladyna i Brygady RR.
  • 0

#43 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 sierpnia 2007 - 17:33

Również byłbym zainteresowany owymi produkcjami Disney`a... ale przedewszystkim... Psotny Bill "Hej hej Psotny Bill nigdy nie oszczędza sił, zasadzi drzewa w parę chwil tylko Psotny Bill" Tak brzmiał refren w polskim przekładzie, co do zwrotek, no cóż :D Starość, nie radość - pamięć, nie wieczność ^_^
  • 0

#44 jasiu21

jasiu21

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 sierpnia 2007 - 00:23

Ja to pamietam tak:
Hej Hej Bystry Bill
przejdzie dla nas wiele mil
bo kto odwage ma i styl
tylko Bystry Bill.
Ujrzycie jak bohater nasz znow sobie rade da.
Od nowa nowy/młody stanie las a nawet lasy dwa.
Poznacie wielu przygód smak jak w kolorowym śnie
lecz nigdy nie zgadniecie ja wszystko skonczy sie.

Uwaga: pamietam to słowo klucz, poniewaz mimo iz mam ta bajke (ale chyba bez intro) to odtworzylem to na poczekaniu od razu:) Gumisie, Alladyna, RR tez pewnie by mi sie udalo:P
  • 0

#45 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 sierpnia 2007 - 21:29

O właśnie.. Jakoś tak to leciało... Dziękuję za przypomnienie... Apetyt na odcinki podsycony :)
  • 0

#46 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 sierpnia 2007 - 00:37

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?? interesuje się tym topickiem?? bo odnoszę wrażenie, że sam zostąłem i tylko mi na nim zależy. Owszem, nie ukrywam, że to prawda, ale myślę, że z drobną pomoca Was uda się spełnić Nasze zamianry... Napewno forum wiele przez to zyska, i wielu userów będzie zadowolonych z bajek, które się pojawią...
  • 0

#47 Mario

Mario

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 1 957 postów

Napisano 14 sierpnia 2007 - 12:53

Jeszcze ja tu od czasu do czasu zaglądam :) I zgadzam sie z tobą ze forum może zyskac wiele :)
  • 0

#48 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 sierpnia 2007 - 09:43

A ja będe zaglądał, pisał pod pod postem, może jakoś przekanam innych do tego by zainteresować się tą sprawą...
  • 0

#49 Mario

Mario

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 1 957 postów

Napisano 15 sierpnia 2007 - 10:10

Ja jestem zainteresowany tylko narazie czekam jak wyjdzie sprawa z tym magnetovidem :)
  • 0

#50 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 sierpnia 2007 - 13:09

Musi wyjść.. bo jak mi na czymś zależy to nie ma wyproś... musi się udać czego przykład jest nie jeden na forum :P , a na Billu mi bardzo zależy...
  • 0

#51 Sagan201

Sagan201

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 sierpnia 2007 - 11:16

Tes bym se obejrzal jakis odcinek psotnego Billa,pamietam jak na jedynce rano lecialo to przed pojsciem do szkoły oglądałem ,wysmienita bajeczka;)
  • 0

#52 Gość_dydek_*

Gość_dydek_*
  • Gość

Napisano 16 sierpnia 2007 - 11:50

ja mam magnetowid czytający lp o ile sie nie myle to jest ta podwojna prędkość nagrywania ? jeśli o to chodzi to śmiga bez bólu... tyle że mógłbym go udostępnić ale tylko na terenie łodzi :/ jeśli macie jakiegoś zaufanego ripera... to można by działać... a kwestia wysyłki kaset...to wcale nie będzie znowu tak strasznie drogo... najlepiej właściciel niech załatwi pudełko jakieś zapakuje je i wzuci na wage a potem spytać na poczcie ile koszt ;) jak ja kiedyś dostałem wszystkie odc x-men tas nie pamietam ile to vhs było... to wysyłka wyniosła kolege 15zł...a kaset sporo było...a co do magnetowidu...moge udostepnic tylko w łodzi bo to taki wiecie w sumie rodzicow ale nie kozystaja :D a chciałbym miec go spowrotem ;)
  • 0

#53 ala103

ala103

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 16 sierpnia 2007 - 17:13

Powtarzam się jestem chętna podjąć się (i ewentualnie mój brat to będzie 2 razy szybciej) o ripowanie i wrzucanie ich mogę nawet pokryć koszty
  • 0

#54 bubba

bubba

    Przyjaciel

  • TEAM
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 sierpnia 2007 - 18:50

ja mam magnetowid czytający lp o ile sie nie myle to jest ta podwojna prędkość nagrywania ? jeśli o to chodzi to śmiga bez bólu... tyle że mógłbym go udostępnić ale tylko na terenie łodzi :/ jeśli macie jakiegoś zaufanego ripera... to można by działać... a kwestia wysyłki kaset...to wcale nie będzie znowu tak strasznie drogo... najlepiej właściciel niech załatwi pudełko jakieś zapakuje je i wzuci na wage a potem spytać na poczcie ile koszt ;) jak ja kiedyś dostałem wszystkie odc x-men tas nie pamietam ile to vhs było... to wysyłka wyniosła kolege 15zł...a kaset sporo było...a co do magnetowidu...moge udostepnic tylko w łodzi bo to taki wiecie w sumie rodzicow ale nie kozystaja :D a chciałbym miec go spowrotem ;)


a to nie był przypadkiem x-men ewolucja nagrywane z Cartoon Network?
  • 0

#55 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 sierpnia 2007 - 20:34

Powtarzam się jestem chętna podjąć się (i ewentualnie mój brat to będzie 2 razy szybciej) o ripowanie i wrzucanie ich mogę nawet pokryć koszty

Mam pytanie.. czy twój brat potrafi coś "więcej wyciągnąć" z VHSu a niżeli to co np. w Troskliwych misiach??
  • 0

#56 ala103

ala103

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów

Napisano 17 sierpnia 2007 - 19:30

?? nie skumałam twojego pytania Ja mam swój magnetowid a on swój więc 2 magnetowidy. Troskliwych misiach to mój rip :) wiem że jest taki a nie inny ale dlatego że to moje pierwsze
  • 0

#57 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 sierpnia 2007 - 22:08

?? nie skumałam twojego pytania
Ja mam swój magnetowid a on swój więc 2 magnetowidy.
Troskliwych misiach to mój rip :) wiem że jest taki a nie inny ale dlatego że to moje pierwsze

Wcale nie mówię, że jest zły... Poprostu staram się jak jak najlepiej rozwiązać sprawę... Przepraszam, jeśli masz mi to za złe.
  • 0

#58 jasiu21

jasiu21

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpnia 2007 - 23:43

dydek i ala103, czekamy jeszcze na kilka wplat i kupujemy magnetowid dla forum. mozecie jeszcze sie przylaczyc.
Dziekuje wam za chec pomocy.
  • 0

#59 jasiu21

jasiu21

    Bajkowy Fan

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 107 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 sierpnia 2007 - 23:07

Uwaga
Proszę wszystkich zainteresowanych (ktorzy jeszcze tego nie zrobili) by okreslili co chcą z moich zbiorow aby znalazlo sie na forum. Sprawa zakupu magnetowidu wkrótce sie rozstrzygnie wiec zeby nie zwlekac... słucham
  • 0

#60 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 sierpnia 2007 - 21:52

Może przez to, że dopiero jeden dzień miną od dodania postu przez Jasiu21, nikt jeszcze nie zdążył odpowiedzieć (i obym nie był w błedzie ;) )
Wracając do tematu. Zgodnie z ostanią finalną publikacją listy wszystkich posiadanych taśm, przez jasiu21:
http://rapidshare.com/files/44986532/moje_vhsy_final_version25.07.07.rar
Ja jestem za odrzuceniem (nie przesyłaniem i nie zgrywaniem) tych oto numerów:
1K, 4K, 5K, 6K, 8K, 9K, 10K, 12K, 65, 66, police academy simpsons

A jakie są Wasze typy??
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com