Skocz do zawartości

 

REJESTRACJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
  • Topic Password
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 golan

golan

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2007 - 11:11

wciąrz

jesteście zadumani w sobie że nie dacie choć 1 dna rejestracji


Dobra, powiedzmy im prawdę...Jesteśmy elitarnym forum :lol:
A ty jak chcesz należeć do elity, jak błędy ortograficzne i słowne robisz?! :lol:

A tak poważnie :mellow:
Przez cały czas to samo jęczenie o otwarcie rejestracji i tak już przez dłuższy czas -_-
Kilka tych samych tematów, a w nich to samo marudzenie o 1 dzień rejestracji.
To już dawno przestało być zabawne i stało się nudne, a wręcz żałosne <_<
Podziwiam Karinę, że ma jeszcze siłę i ochotę, aby wam tłumaczyć to wszystko od podstaw i to nie raz, a kilkakrotnie.
Przez miesiąc jak już było napisane była otwarta rejestracja do nowego forum, później z tego co pamiętam był jeszcze dzień lub dwa otwartej rejestracji już na nowej wersji forum.
I proszę was nie tłumaczcie się, że przez przeprowadzki, remonty w domu i itp. :huh: nie mieliście dostępu do kompa via forum Bajek. Ja sam podczas zmian na forum miałem ponad miesięczny remont w domu i co ... jakoś zdążyłem. Słyszeliście zapewne o kafejkach internetowych...Przychodzisz do takiej, siadasz przed monitorem i korzystasz (zakładasz konto, zapisujesz sobie na kartce login i hasło i masz przynajmniej dodatkowe 40 dni możliwości nieaktywności na forum, jeśli ten termin ci nie wystarcza idziesz do kafejki ponownie i wypowiadasz się chociaż w jednym temacie - jeden post to chyba nie jest aż tak duży wysiłek i masz kolejne 40 dni dopóki nie odzyskasz dostępu do swojego PC. Proste jak drut. Więc nie mówcie, że nie mieliście możliwości rejestracji, bo takowe były tylko trzeba było chcieć. Mówicie jakby rejestracja była czymś niemożliwym...Dla ludzi którym na czymś zależy nie ma słowa niemożliwe...Tak jak wspomniała Karina to wy przeoczyliście rejestrację, więc nie wińcie innych za własne niedbalstwo.
Pisanie bezsensownych tematów nic wam nie da, wykażcie się cierpliwością...Możliwe, że pewnego dnia będzie ona nagrodzona.

Użytkownik golan edytował ten post 25 lipca 2007 - 12:08

  • 0

#22 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 12:40

Po co się produkujecie w taki sposób, nie lepiej inaczej spożytkować tyle energii? Jest tyle for, na które się dostać graniczy z cudem, ale jeśli potraficie zainteresować swoją osobą (umiejętnościami, zainteresowaniami, tym co możecie zrobić dla strony/forum) admina to nie powinno to nikomu sprawić większego problemu. To tak jak z szukaniem dobrej pracy (albo w ogóle pracy) - dlaczego pracodawca ma właśnie Ciebie wybrać? nie ma nic za darmo... czas najwyższy się tego nauczyć :)
  • 0

#23 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 12:47

Jedyne co wam pozostało, to prosić admina o włączenie skryptu zaproszeń. Ja mam 2, ale skrypt jest off :]
  • 0

#24 Gość_barts955_*

Gość_barts955_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 12:49

Błagam o włączenie zaproszeń BŁAGAM! Zaproszenia przecież wam nic nie zaszkodzą.
  • 0

#25 karina

karina

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 25 lipca 2007 - 13:22

Zaproszeń nie będzie. Ktoś tu fajnie napisał, zresztą wcześniej też pisałam, że zanim jęczeć to jakoś udzielalibyście się sensowanie w działach, do których macie dostęp, bo zachowując sie jak do tej pory, to tylko spamujecie. Sami sobie zawiniliście a szukacie winy w nas.
  • 0

#26 Gość_Nika_*

Gość_Nika_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 14:27

Jeśli rejestracja została zamknięta nie z powodu strachu przed sępami to po co? Proszę o odpowiedź bo bardzo mnie interesuje cóż to był za ważny powód, aby uniemożliwić rejestrację tylu osobom.



Patrz wyzej. Admin boi się 'nalotu' policji na jego dom i zamkniecia forum. A jak nie jest dostepna rejestracja to nic mu nie mogą zrobić . :]



Też bym bardzo chciał poznać ten powód dla którego rejestracja jest zamknięta jak i zaproszenia. Jak już wymyślacie jakieś mity o policji to wymyslcie coś lepszego.

Może mistrz ortografi 'golan' wam coś wymysli, tak się naprodukował wcześniej, wiadomo jest zarejestrowany jest elitą. Wolno mu.

A niby czemu policja miałaby komuś zrobić nalot na hate za otwarcie rejestracji na forum, choć na 1 dzień.
W kodeksie karnym raczej nie ma takiego paragrafu.
A jak jest to niech mi ktoś da screana
  • 0

#27 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 14:32

ja wiem, ze policja nic z forum nie moze zrobic. @Karina ja tylko nasuwalem mysl, ale to wasza sprawa ;]
  • 0

#28 Gość_Parapapa_*

Gość_Parapapa_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 14:36

Mówisz 'karina' że jęczymy. Ciesz się że Ty nie musisz jęczeć bo jesteś tu na tym forum. Chyba faktycznie admini jak już ktoś wcześniej wspomniał lubią się wywyższać nad innymi. Pozwolę sobie stwierdzić że są jak "Świnie" w Folwarku Zwierzęcym. Uważają się za równiejszych Bawią się tą sytuacją No i tak samo ciekawi mnie ta rejestracja jak i zaproszenia. Dlaczego ich nie ma. Ale pewnie znowu będzie odpowiedź 'bo tak' lub coś w tym rodzaju. Hehe 'Spice' to fajne myśli nasuwasz. Nie tłumasz się, Tylko winni się tłumaczą
  • 0

#29 Gość_barts955_*

Gość_barts955_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 14:49

To może zróbcie taki bajer że rejestracja będzie otwarta przez 1 dzień każdego miesiąca.
  • 0

#30 Gość_barts955_*

Gość_barts955_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 14:50

Ups zapomniałem dodać proszę a że edytować swego posta nie mogą to teraz pięknie PROSZĘ ;)
  • 0

#31 golan

golan

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2007 - 15:01

Też bym bardzo chciał poznać ten powód dla którego rejestracja jest zamknięta jak i zaproszenia. Jak już wymyślacie jakieś mity o policji to wymyslcie coś lepszego.

Może mistrz ortografi 'golan' wam coś wymysli, tak się naprodukował wcześniej, wiadomo jest zarejestrowany jest elitą. Wolno mu.

A niby czemu policja miałaby komuś zrobić nalot na hate za otwarcie rejestracji na forum, choć na 1 dzień.
W kodeksie karnym raczej nie ma takiego paragrafu.
A jak jest to niech mi ktoś da screana

I dalej to samo <_<
Czepianie się tego co mało ważne :huh:
Po pierwsze nie ortografi, a ortografii się pisze i nie hate, a chatę (Joke of course :lol: żeby nie było, że poważnie)
Po drugie wiecie co to są żarty (z tą ortografią, a należeniem do forum i o tym że jest ono elitarne to był dowcip jakbyś nie wiedział, co tłumaczy zwrot na dole - dopiero dalej mówię poważnie)

Dobra, powiedzmy im prawdę...Jesteśmy elitarnym forum :lol:
A ty jak chcesz należeć do elity, jak błędy ortograficzne i słowne robisz?! :lol:

A tak poważnie :mellow:

Nie mam na celu wszczynania jakichkolwiek kłótni żeby nie było, chciałem wam tylko pokazać że mieliście nie jedną szansę aby się zarejestrować.
Rejestracja jest niestety zamknięta i nikt z nas nie ma na to wpływu. Sam posiadam 2 zaproszenia i z wielką chęcią bym je komuś podarował, ale nie mam tej możliwości.

Pozdro B)

Użytkownik golan edytował ten post 25 lipca 2007 - 15:07

  • 0

#32 Gość_Boss_*

Gość_Boss_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 15:08

Nie mędrkuj tak już! Denerwujesz ludzi swoim gadaniem ( człowieku elity ), nie znasz problemu, nie z Tobą negocjujemy więc bądź cicho i nie obrażaj innych Ja też chce znac powód rejestracji i zaproszeń. Policja?? śmieszni jesteście!
  • 0

#33 golan

golan

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2007 - 15:17

Nie mędrkuj tak już!

Denerwujesz ludzi swoim gadaniem ( człowieku elity ), nie znasz problemu, nie z Tobą negocjujemy więc bądź cicho i nie obrażaj innych

Ja też chce znac powód rejestracji i zaproszeń.
Policja?? śmieszni jesteście!


lol

Słuchaj... Czytaj ze zrozumieniem i nie denerwuj ludzi, allbo zamknij się i nie odzywaj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia :angry:
Pokaż mi w którym miejscu kogoś obraziłem mądralo :huh:
  • 0

#34 Billcow

Billcow

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 lipca 2007 - 15:28

DRODZY UŻYTKOWNICY, skoro jesteśmy śmieszni - śmiejcie się z nas, skoro jesteśmy głupi - nie rozmawiajcie z nami, skoro jesteśmy wredni - odwróćcie się od nas, ALE dajcie już spokój tym pomówieniom, docinkom i awanturom. Nie jestem w administracji, nie mam nic wspólnego z samym działaniem forum, ale widząc, co tu się odbywa - TO JUŻ PARANOJA - pozwalam wtrącić swoje trzy grosze i powiedzieć - zostawcie tych ludzi w spokoju i USZANUJCIE ich decyzję jak i ICH SAMYM ZA TO, ŻE STWORZYLI TO FORUM! Przestańcie w końcu zachowywać się jak małe dzieci, które niczego nie rozumieją. Tłumaczcie sobie jak chcecie decyzję zamknięcia forum - nikt nie ma obowiązku się tłumaczyć przez Wami, jeśli w taki sposób reprezentujecie siebie! Co innego, gdyby miała miejsce konstruktywna, mądra i grzeczna dyskusja! Wtedy może ktoś mógłby z Wami porozmawiać, coś ustalić, ale w takiej atmosferze się nie da. Tak to i ja zaczynam dla Was tracić jakikolwiek szacunek... i bardzo mnie to boli. :( Ktoś tu wspomniał o jakiejś negocjacji... Człowieku, LUDZIE, czy Wy wiecie, co oznacza słowo negocjacja?! To co tu się odbywa, na pewno nie mieści się w definicji tego słowa!!!

Użytkownik Billcow edytował ten post 25 lipca 2007 - 15:30

  • 0

#35 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 15:50

Powiedział mądry człowiek z elity Billcow Jeśli nie jesteś w administracji to się nie wtrącaj bo nie z tobą rozmawiamy. Za mądry i za bardzo wygadany człowieku. a ADMINÓW PROOOOOOSIMY O WIELCY!!! O ELITO!!! PROSIMY WAS!!! POWIEDZCIE CZEMU, DLACZEGO, NIE MA REJESTRACJI W TYM MOMĘCIE ORAZ ZAPROSZEŃ ?? ?? ?? Tak naprawde i nie chowajcie się za policją
  • 0

#36 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 25 lipca 2007 - 16:10

A ten znowu to samo :P Nie możecie w swoje wypowiedzi włożyć trochę więcej kultury? To, aż tak boli? :lol:

POWIEDZCIE CZEMU, DLACZEGO, NIE MA REJESTRACJI W TYM MOMĘCIE ORAZ ZAPROSZEŃ ?? ?? ??
Tak naprawde i nie chowajcie się za policją


Wątpię, że po tych waszych wszystkich postach Administratorzy otworzą rejestrację. Jeśli miała by być otwarta to napewno nie prędko, a to wszystko za wasze zachowanie, a co do zaproszeń to zacytuję admina

Zasada dzialania tego komponentu zaproszen jest dziwna, wiec z niego zrezygowalem


Spójrzcie na innych nie zarejestrowanych jak potrafią się zachować. Bierzcie z nich przykład to może niedługo administratorzy zrobią dzień otwarty i będziecie mogli się zarejestrować i w pełni korzystać z tego forum.
  • 0

#37 Gość_cloud_*

Gość_cloud_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 16:14

W TYM MOMĘCIE

to mi ręce i uszy opadły... :huh:

Skoro rejestracja zamknięta to takie tematy powinny być z założenia (niejako automatem") zamykane i nie ma co dyskutować

Jeśli ktokolwiek z Was (niezarejestrowanych, bo nie zdążył, nie miał prądu, komputera, itd.) ma trochę szacunku do siebie to przestanie tu pisać i napisze do admina (mail dostępny wszem i wobec) z uzasadnieniem (konstruktywnym) prośbę o rejestrację, admin może zarejestrować takiego użytkownika albo i nie - takie ma prawo, to jest jego forum

Jakoś nikt się nikogo nie pytał czy chce jeździć cały rok z włączonymi światłami czy nie, wszyscy mają się do tego dostosować i koniec, a jak się ktoś nie stosuje to dostaje nagrodę w postaci mandatu

Administracja forum nie ma obowiązku się tłumaczyć dlaczego tak sobie postanowiła i wcale się nie zdziwię jak przez te Wasze wzniosłe modły zamknie te działy, które są jeszcze dostępne bez rejestracji.
  • 0

#38 Billcow

Billcow

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 lipca 2007 - 18:09

Powiedział mądry człowiek z elity Billcow

Nie uważam się za człowieka z elity.

Jeśli nie jesteś w administracji to się nie wtrącaj bo nie z tobą rozmawiamy.

A może więcej kultury? Może to Ty nie wtrącaj się w decyzje Administracji? To jest forum, i jak widzisz, każdy ma prawo tu pisać, ale i tego nawet nie potrafisz uszanować.

Za mądry i za bardzo wygadany człowieku.

A dziękuję, poza słówkiem "za", gdyż życzyłbym i Tobie zmądrzeć.

a ADMINÓW PROOOOOOSIMY O WIELCY!!! O ELITO!!! PROSIMY WAS!!!

Nie umiesz prosić, tylko sobie kpisz, więc czego Ty chcesz?

cloud, brawo za zdrowy rozsądek! Naprawdę serdeczne gratulacje!

Użytkownik Billcow edytował ten post 25 lipca 2007 - 18:12

  • 0

#39 Gość_barts955_*

Gość_barts955_*
  • Gość

Napisano 25 lipca 2007 - 18:12

Macie zarejestrowanych 1,821 osób to może by tak otworzyć rejestrację aż będą 2000 zarejestrowanych i wszyscy będą happy wiem że argument do bani ale lepsze już mi do głowy nie przychodzą więc po prostu BŁAGAMY WAS otwórzcie rejestrację lub chociaż przywróćcie zaproszenia BŁAGAM.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com