Skocz do zawartości

 

Zamknięta rejestracja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 10 lipca 2007 - 11:33

Umiesz czytać?

Zasada dzialania tego komponentu zaproszen jest dziwna, wiec z niego zrezygowalem


  • 0

#22 Gość_Chr. Kasia_*

Gość_Chr. Kasia_*
  • Gość

Napisano 10 lipca 2007 - 12:13

Czy mogę prosić o zaproszenie? mmmnnniii@wp.pl
  • 0

#23 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 10 lipca 2007 - 13:32

Następna tępa, która nie umie czytać, -.-
  • 0

#24 Gość_vasshyffko_*

Gość_vasshyffko_*
  • Gość

Napisano 11 lipca 2007 - 12:20

może ktoś mi wysłac zaproszenie na unnamed1233@gmail.com ?? z góry dzięki
  • 0

#25 karina

karina

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 11 lipca 2007 - 13:06

Następna tępa, która nie umie czytać, -.-


Spice hamuj się Słonko troszeczkę :P
  • 0

#26 LukasZiom

LukasZiom

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 320 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Hollywood

Napisano 11 lipca 2007 - 15:34

Spice możesz trochę wyluzować! Nie wszyscy potrafią dokładnie czytać :lol: :D A teraz do rzeczy, informację poniżej kieruję do tzw. gości, którzy mają ochotę na zaproszenie:
Zaproszenia nie istnieją! Ta opcja została usunięta więc nie piszcie więcej postów typu: ja chcę też zaproszenie


  • 0

#27 Gość_vashyffko_*

Gość_vashyffko_*
  • Gość

Napisano 11 lipca 2007 - 16:29

mysłałem że zrezygnowano z zaproszeń tylko na jakiś czas. przepraszam za niezrozumienie :P czyli nie można się już w żaden sposób dostac na tą stronę ??
  • 0

#28 Gość_Gośćvashyffko_*

Gość_Gośćvashyffko_*
  • Gość

Napisano 11 lipca 2007 - 16:30

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: register in /home/mati5000/domains/bajki-tv.com/public_html/index.php on line 551 jeżeli prubuję się zarejestrowac to wyskakuje mi ten komunikat :(
  • 0

#29 Gość_Guest_Piotrekkkk_*_*

Gość_Guest_Piotrekkkk_*_*
  • Gość

Napisano 14 lipca 2007 - 21:38

Witam, mam powazny problem...
rejestracja zostala zamknieta... ale razem z nia przestal dzialac system przypomiannia hasla...
tak jakos wyszlo, ze zapomnialem swojego i mam teraz problem.. nie moge dac przypomnienia hasla
poniewaz wystepuje blad podobny do rejestracji czyli

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: register in /home/mati5000/domains/bajki-tv.com/public_html/index.php on line 551
No i przez to od jakichs 2 tygodni nie moge zalogowac sie na konto :/
Moze mi ktos podac poprzednie haslo, badz zresetowac obecne i podac nowe?
Moj login to Piotrekkkk, a mail piotrusik@gmail.com

:/
  • 0

#30 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 lipca 2007 - 21:57

obecnego nie podamy. bo jest ono przechowywane w postaci zakodowanej... ale zresetować i ustawić jakieś domyślne nie powinno być problemu.. pisz do odmina
  • 0

#31 Gość_Guest_Piotrekkkk_*_*

Gość_Guest_Piotrekkkk_*_*
  • Gość

Napisano 15 lipca 2007 - 12:59

tak.. wszystko fajnie, tylko, ze na calej stronie nie ma zadnego adresu do admina :/ a jako niezarejestrownay uzytkownik nie mam jak napisac komukolwiek PW.. :/ Znalazlem jakis adres ( mati.matias65@gmail.com ), wyslalem maila.. ale od dlugiego czasu jest cisza.. zapewne tez zaden tu nie zaglada.. :/
  • 0

#32 Gość_edvart_*

Gość_edvart_*
  • Gość

Napisano 15 lipca 2007 - 14:37

Czesc ja mam ten sam problem co poprzednicy bylem zarejestrowany na tym forum a teraz lipa moj nick to edvart a mail to langege@home.nl czy w najblizszym czasie jest szansa na to zeby rejestracja zostala otwarta czy raczej mozna juz zapomniec o tym forum chociaz jest bardzo dobre i szkoda ze tylko jest dostepne dla elity ktora w jednym miesiacu miala czas na zarejestrowanie sie pozdrawiam edvart
  • 0

#33 Gość_william05_*

Gość_william05_*
  • Gość

Napisano 15 lipca 2007 - 16:43

czy ktoś moze mi powiedziec dlaczego moje konto zostało usunięte?mysle ze to troche bez sensu jezeli ktos cie kasuje bez zadnej informacji.a teraz nic nie mozna zrobic.ponowna rejestracja wogóle odpada.uwazam ze jak juz ktos miał konto to je powinien miec cały czas.prosze o jakaś pomoc. :(
  • 0

#34 Gość_william05_*

Gość_william05_*
  • Gość

Napisano 15 lipca 2007 - 16:45

czy ktoś moze mi powiedziec dlaczego moje konto zostało usunięte?mysle ze to troche bez sensu jezeli ktos cie kasuje bez zadnej informacji.a teraz nic nie mozna zrobic.ponowna rejestracja wogóle odpada.uwazam ze jak juz ktos miał konto to je powinien miec cały czas.prosze o jakaś pomoc. :(


mój nick to william05 mail william05@wp.pl pomóżcie prosze. gg1765310 :(
  • 0

#35 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 15 lipca 2007 - 16:56

Naucz sie czytać.
  • 0

#36 Gość_aksz_*

Gość_aksz_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 13:50

Naucz sie czytać.


Jesteś strasznie zarozumiała i nieuprzejma dla starych, wiernych użytkowników forum, należy Ci się poważne ostrzeżenie.
Ja również byłem na tym forum, również nie mogę się zarejestrować, również nie ma kontaktu ani odpowiedzi od admina (jakiegokolwiek).
I co mam zrobić?

Ciesz się, że jesteś na tym forum, bo przecież wiecznie na nim nie będziesz.

Proszę o wyjaśnienie admina lub wice-admina, dlaczego Spice jest taka niegrzeczna w stosunku do starych bywalców i sympatyków, dlaczego admin nie odpisuje na maile oraz dlaczego starzy forumowicze, tacy np. jak ja, nie mogą być znów na forum?

Sam adminem jestem na jednym forum, na kilku moderatorem, ale takie potraktowanie starych bywalców i sympatyków jest trochę niegrzeczne.

aksz
akszugor@alpha.net.pl
  • 0

#37 Gość_iff3_*

Gość_iff3_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 14:23

No i jakoś nie mogę się powstrzymać, żeby nie wsadzić tu swoich trzech groszy ;) Ktoś się spóznił, ktoś niezdążył, ktoś zapomniał albo był czymś innym zajęty. Ja to wszystko rozumiem, tylko nie rozumiem niektórych odpowiedzi, w moim odczuciu zwyczajnie chamskich i świadczących o elementarnym braku kultury. Przecież to forum z założenia ma się opierać na koleżeńskich, przyjacielskich relacjach, a tymczasem teksty w stylu "Naucz się czytać", sprawiają że po prostu ręce opadają. I nie ma to znaczenia, że skierowany jest niejako do osoby obcej, gościa nie z naszego forum - bo takie podziały do niczego dobrego nie prowadzą. Co niektórzy powinni to chyba przemyśleć... z samym sobą ;)
  • 0

#38 Gość_Spice_*

Gość_Spice_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 14:32

Jesteś strasznie zarozumiała i nieuprzejma dla starych, wiernych użytkowników forum, należy Ci się poważne ostrzeżenie.

Po pierwsze jestem płcią męską. Po drugie, jestem uczulony na takie osoby, ktore nie przeczytają całego tematu i od razu piszą ' CZEMU NIE MOGE SIE ZAREJESTROWAC?? PROSZE O ZAPROSZENIE '. Kilkanaście postów wczesniej admin napisał, ze wyłączył skrypt zaproszeń. Na tym forum są za bardzo pobłażliwi modowie, by ukarać uzytkownikow, a pozniej się wszyscy dziwią 'czemu taki syf na forum' . Ja tam moge dostac ostrzezenie, mi to jest obojetne, na te forum mogę nieuczęszczać, jest wiele takich for, na których mogę przebywać. Tez mam swoje forum, i wiem troszke lepiej jak powinno byc na forach, ale cóż, jak admini tego nie dostrzegają, ze chce pomóc to trudno, plakac nie bede ^^
  • 0

#39 Gość_iff3_*

Gość_iff3_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 14:42

No ok, w takim razie Wasz nowy mod - iff3 - temat uważa za zamknięty ;) Zaproszeń nie było, nie ma i nie będzie. Koniec, kropka.
  • 0

#40 Gość_Guest_Piotrekkkk_*_*

Gość_Guest_Piotrekkkk_*_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2007 - 14:44

Watpie zebys komus pomogl tekstem w stylu "naucz sie czytac", ktory nie tylko nic do dyskusji nie wnosi, ale dodatkowo obraza przedmowce. Twoje forum jest zapewne niezbyt wielkie, a przynajmniej nie az tak bardzo uczeszczane... I dalszy ciag mojej sprawy, ktory widac kazdy ma gdzies ......... :/ CZY KTOS MOZE ZRESETOWAC HASLO NA KONCIE I WYSLAC JE NA MAILA !? ( nick Piotrekkkk, mail piotrusik@gmail.com ) :/ !!!!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com