Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

Holly e Benji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 nainka

nainka

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 marca 2009 - 23:33

Lepsze napisy niż nasz polski dubbing. Takie jest przynajmniej moje zdanie i nikogo nie mam zamiaru do tego przekonywac. Dzięki za wrzut, biorę się za pobieranie

Użytkownik nainka edytował ten post 02 marca 2009 - 23:46

  • 0

#22 AtoMan

AtoMan

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 169 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 marca 2009 - 23:41

Lepsze napisy niż nasz polski dubbing.


Nie lepsze.

Zresztą to nie miejsce na dyskusje o tym ;-)
  • 0

#23 Malerei

Malerei

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 03 marca 2009 - 14:23

Nie lepsze.

Zresztą to nie miejsce na dyskusje o tym ;-)


Twoje zdanie
  • 0

#24 kamil689

kamil689

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów

Napisano 03 marca 2009 - 14:46

AXN mnie zawiodło, byłem pewien z e bedzie lektor przynajmiej, moze jakby do nich napisac to by dali tego lektora.Kase przecierz maja to na goscia który czyta powinno im wystarczyc. Pozatym jest to moje ulubione anime, pozdro.

//Pulpet
macie temat o Tsubasie do rozmów, możecie założyć temat "co lepsze - dubbing czy lektor" i nie zaśmiecajcie tego tematu! Przy odświeżeniu tematu wywalę wszystkie posty...

//Przeniesione z downloadu...

  • 0

#25 KermitTheFrog

KermitTheFrog

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 kwietnia 2009 - 15:47

Świetne anime! 6/6 troszkę może z sentymentu ale co tam... Szkoda, że w Polsce manga nie wyszła. Jak komuś się podobał Tsubasa to niech koniecznie zapozna się z Hajime no Ippo o boksie dla mnie jeszcze lepsze :P
  • 0

#26 wojtix90

wojtix90

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 kwietnia 2009 - 21:02

Tsubasa to klasyka a w szczególności z polonii 1. Ten wspaniały lektor ahhh ;). Piękne czasy lata 90.
  • 0

#27 kyo

kyo

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 kwietnia 2009 - 22:18

Anime proste, aż do bólu, ale coś w nim jest ;> piękne lata młodości. Co prawda moim ulubionym jest Aoki Densetsu Shoot, ale do Tsubasy mam ogromny szacunek. Ach te strzały przez cały boisko prosto w okienko ;p

Użytkownik kyo edytował ten post 14 kwietnia 2009 - 22:18

  • 0

#28 pyslaw

pyslaw

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 kwietnia 2009 - 12:59

bedzie ktos jeszcze nagrywal i wstawial odcinki??bo z tego co widze koelga zrezygnowal
  • 0

#29 Paul

Paul

    Gaduła

  • TEAM
  • 484 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 kwietnia 2009 - 13:10

bedzie ktos jeszcze nagrywal i wstawial odcinki??bo z tego co widze koelga zrezygnowal


nie wiem czy bedzie ktos nadal udostępniał. Ja nie musze sie tłumaczyc dlaczego juz nie będe.
  • 0

#30 mlody1987

mlody1987

    Bajkowy Fan

  • VIP
  • 94 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 16 kwietnia 2009 - 14:15

Anime bardzo fajne milo sie oglada Mam pytanie czy axn wyemituje tez serie J i Shin czy tylko wszystkie 128 odcinkow
  • 0

#31 Gość_VenoN_*

Gość_VenoN_*
  • Gość

Napisano 16 kwietnia 2009 - 15:10

Anime bardzo fajne milo sie oglada
Mam pytanie czy axn wyemituje tez serie J i Shin czy tylko wszystkie 128 odcinkow



ja widziałem na axn urywki z road to 2002, wiec może puszczą wszystkie serie :)
  • 0

#32 constantine

constantine

    Riper/Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 436 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano 16 kwietnia 2009 - 16:14

Nie znam się na Tsubasie, ale według programu TV od 29 maja zaczyna się III seria i naliczają odcinki od początku, także myślę, że wyemitują wszystko.
  • 0

#33 nerwi

nerwi

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 kwietnia 2009 - 17:01

no to miejmy nadzieję, że puszczą pozostałe serie i, że ktoś będzie je zgrywał i udostępniał. a w ogóle ktoś ma zamiar wrzucić 63 i 64 odcinek oraz pozostałe odcinki pierwszej serii? pozdro dla fanów Tsubasy i uploadera.
  • 0

#34 polishoak

polishoak

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 kwietnia 2009 - 17:30

Cała nadzieja w :blysk: Paul-u :blysk: !!! Mam nadzieje ze odcinki 62- 63 nie przepadly - byla by to kolosalna Strata ... Btw. skoro w next emisji maja dac III serie - wnioskowac mozna ze pomina CT SHIN ;-/
  • 0

#35 Gość_VenoN_*

Gość_VenoN_*
  • Gość

Napisano 16 kwietnia 2009 - 17:44

wg mnie z CT shin aż takiego problemu nie ma ponieważ tych odcinków było bodaj 13, a w necie można spokojnie znaleźć wszystkie odcinki. Gorzej właśnie jest z serią CT J której ja przynajmniej jeszcze nie miałem tej przyjemności obejrzeć :P Oczywiście fajnie by było gdyby wszystkie serie puścili :D
  • 0

#36 Siversurfer

Siversurfer

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 kwietnia 2009 - 18:21

Może nie wiecie, ale w sieci są też inne ripy tego anime, tylko trzeba wiedzieć gdzie. Nie ma się co prosić osób, które najwyraźniej czerpią satysfakcję z takich postów jak te powyżej.
  • 0

#37 Paul

Paul

    Gaduła

  • TEAM
  • 484 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 kwietnia 2009 - 18:50

Może nie wiecie, ale w sieci są też inne ripy tego anime, tylko trzeba wiedzieć gdzie. Nie ma się co prosić osób, które najwyraźniej czerpią satysfakcję z takich postów jak te powyżej.



musisz znowu wylewac swoje gorzkie żale na temat co gdzie jest i kto ma a kto nie ?? skoncz albo pisz na temat ....
  • 0

#38 mlody1987

mlody1987

    Bajkowy Fan

  • VIP
  • 94 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 16 kwietnia 2009 - 19:17

Najbardziej zastanawiam sie czy puszcza road to 2002 poniewaz zadna stacja tego nie puszczala jeszcze tak samo jak filmow kinowych a z tego co pamietam to J i Shin byly puszczane w telewizji Road to 2002 jest polaczeniem wszystkich seri w calosc i jak by to polaczyli w jedna calosc to fajny film by z tego wyszedl Dlatego mysle ze tej serii nie wyemituja. Ale to jest tylko moje zdanie.
  • 0

#39 Siversurfer

Siversurfer

    Dobry Qmpel

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 kwietnia 2009 - 20:05

musisz znowu wylewac swoje gorzkie żale na temat co gdzie jest i kto ma a kto nie ?? skoncz albo pisz na temat ....

Jest jak najbardziej na temat (co więcej w odpowiednim wątku), bo mówię ludziom, którzy są zainteresowani serialem, ze w sieci są inne ripy. Nie interesuje mnie, że tobie się coś nie podoba.

//Edit do postu poniżej. Ciekawe tylko czemu jak wszyscy wiedzą, to tyle osób wysyła mi PM. Zresztą to moja sprawa co pisze. Post jest zgodny z regulaminem i na temat. Nic ci do tego.

Użytkownik Siversurfer edytował ten post 16 kwietnia 2009 - 21:09

  • 0

#40 Paul

Paul

    Gaduła

  • TEAM
  • 484 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 kwietnia 2009 - 20:19

Kazdy wie gdzie są jeszcze inne ripy CT - Siversurfer ameryki nie odkryłes.

//

co do 67 i 68 obydwa są uszkodzone ;/ zapytam ripera czy zrobi je jeszcze raz.

odpowiedz: Nie będzie bo tak mu sie zgrało.

Użytkownik Paul edytował ten post 16 kwietnia 2009 - 20:36

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com