Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

SCOOBY's ALL STAR LAFF A-LYMPICS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 bubba

bubba

    Przyjaciel

  • TEAM
  • 390 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 stycznia 2013 - 13:05

Czy mi się dobrze wydaje że serial ma odcinki z lektorem? :P coś mi się tak kojarzy ale nie jestem pewien

Ma, były nawet na forum. Niestety Galapagos wydal tylko dwie płyty, w sumie chyba 8 odcinków i zaprzestał.


Czyli że rozpoczęto projekt, i w połowie go urwano? to się nazywa nasza polska ekonomika. Ja wychodzę z założenia że jeśli coś robić to po to by wykonać to dobrze i od a do z. szkoda że nie wszyscy wychodzą z takiego założenia.

To w sumie Michu ile jest odcinków tej serii?
  • 0

#22 nizinek

nizinek

    Bajkowy Nałogowiec

  • VIP
  • 1 042 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 stycznia 2013 - 13:15

Czy mi się dobrze wydaje że serial ma odcinki z lektorem? :P coś mi się tak kojarzy ale nie jestem pewien

Ma, były nawet na forum. Niestety Galapagos wydal tylko dwie płyty, w sumie chyba 8 odcinków i zaprzestał.


Czyli że rozpoczęto projekt, i w połowie go urwano? to się nazywa nasza polska ekonomika. Ja wychodzę z założenia że jeśli coś robić to po to by wykonać to dobrze i od a do z. szkoda że nie wszyscy wychodzą z takiego założenia.

To w sumie Michu ile jest odcinków tej serii?

Nie wiem czy to decyzja Galapagosa, czy
WB, ale niestety tak to wygląda. Cały serial ma 16 odcinków, na DVD wydano 8. Poza tym w USA wydano też dodatkowy pakiet Spooku Games, gdzie na pierwszej płycie znalazły się chyba pozostałe odcinki serialu, a na 2ej płytce jakieś nowe dokręcone.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com