Skocz do zawartości

 

Zdjęcie

TEN ZŁY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 alkatraz200

alkatraz200

    Zaawansowany użytkownik

  • TEAM
  • 55 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Cieszyn

Napisano 20 czerwca 2007 - 10:11

Starałam sie dzisiaj przypomnieć sobie bajki w których regularnie pojawiał sie ten sam "Zły" który albo chciał zawładnąć światem albo zgładzić ludzkość itp. Pierwszy na myśl przyszedł mi Skeletor[szkieletor ] z He-Man'a a potem Arktos :huh: z Tabalugi :lol: Może wy przypominacie sobie jakąś złą postać z bajki ale żeby była ta sama a nie w każdym odcinku inna , piszcie zrobimy pozniej ankiete na najlepszego "Złego" wszechczasów :rolleyes: 1.He-Man - Szkieletor 2. Tabaluga -Arktos 3.Atomówki- Mojo Jojo 4. Brygada RR - Kot Spaślak i Szczur Capone, 5.Kojot w strusiu pędziwiatrze 6.Marsjanin(Marvin-the-martian) - Kaczor dogers 7.Mroczne Przygody Billy'ego i Mandy - Eris 8. Zło w Potrawce - Hektor con Carne 9. Super Baloo- Share Khan 10. Robotboy - Doktor Kamikaze 11. Maska - yyy Pretorius? 12.Krowa i Kurczak - Czerwony 13.Laboratorium Dextera - Mandark 14.Izma - Nowe szaty króla/ Nowa szkoła króla 15.Profesor Hamsterevil - Lilo i Stich 16.Inspektor Gadzet - Doktor Klauf 17. Motomyszy z Marsa - Lorenz 18. Smerfy - Gargamel 19. Alladyn - Mechanikles 20.Pokemon- Zespół R 21.Gumisie - Igthorn 22.Shreder - Wojownicze Żółwie Ninja 23.Krok - Wuzzle 24.Darkan - Technomen 25.Conan - Rafaman
  • 0

#2 matek15

matek15

    Nowy

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 czerwca 2007 - 15:44

Moje pierwsze skojarzenia to: 1. Pokemon- Zespół R :lol: 2. Atomówki- Mojo Jojo :D
  • 0

#3 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 czerwca 2007 - 15:55

Zapomniałaś dodać, że w Tabaludze jeszcze był Hansim Co do innych bajek: Igthorn - chyba wiadomo skąd :D Share Kan - Super Baloo A ze starszych produkcji: Shreder - Wojownicze Żółwie Ninja Krok - Wuzzle Darkan - Technomen Rafaman (tak brzmi jego imię, a nie chce mi się szukać) - Conan te mi przychodzą na myśl...
  • 0

#4 kczemna

kczemna

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 czerwca 2007 - 20:18

A mi na myśl przychodzi Książe Iktor z Gumisiów
  • 0

#5 alkatraz200

alkatraz200

    Zaawansowany użytkownik

  • TEAM
  • 55 postów
  • Płeć:Kobieta
  • Lokalizacja:Cieszyn

Napisano 21 czerwca 2007 - 08:42

To ten z Troskliwych misi sie bezduszny nazywał :lol: A kto w misiakach robił tak...-Tssssaaaaaasssaaaasssaaaa.
  • 0

#6 Kou Tenka

Kou Tenka

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwca 2007 - 12:20

To ten z Troskliwych misi sie bezduszny nazywał :lol:
A kto w misiakach robił tak...-Tssssaaaaaasssaaaasssaaaa.


Brzydal się tak śmiał ;)
  • 0

#7 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwca 2007 - 16:15

W RR był jeszcze szczur coś na wzór Al`a Capone, ale nie pamiętam jak sie nazywał a nie chce mi się teraz szukać... W Kwestii Troskliwych Misiów to zależy od wesji Dubbingowej, ale w tej bardziej znanej (gdzie np. dzielny Lew to pan Mariusz Leszczyński) to zgadza się - to był Bezduszny. Jego sługusem był Brzydal (ten co to robił tsa, tsa, tsa). Później zaczęła się pojawiać Złośnica, która była siostrzenicą bezdusznego.
  • 0

#8 Cornelius

Cornelius

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 846 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwca 2007 - 22:19

hmmm ... a w mniej znanej to jak mu było ... bo jakoś nie kojarzę innego określenia na Bezdusznego??

Jak znajdę czas i przeglądnę materiały to powiem Ci. bo wiem że mam gdzieś w tych dwóch wersjach dubbingowych i w każdej pojawia się owy czarny charakter...
  • 0

#9 Zielon-Granatowy

Zielon-Granatowy

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 894 postów

Napisano 24 czerwca 2007 - 18:24

hmmm ... a w mniej znanej to jak mu było ... bo jakoś nie kojarzę innego określenia na Bezdusznego??


W tej drugiej wersji chyba Czarodziej Kamienne Serce się nazywał, jeśli dobrze pamiętam ...
  • 0

#10 Sagan201

Sagan201

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 czerwca 2007 - 21:21

W księdze Dżungli (tej z Poloni 1) był tygrys Shere-Khan,Wilk Bunto;) W Kaczych Opowiesciach Bracia Be,Magika De Czar i Granit Forsant W Batmanie - Joker
  • 0

#11 golan

golan

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 czerwca 2007 - 21:45

2. Atomówki- Mojo Jojo :D


Ja bym tu jeszcze dorzucił Księżniczkę Forsiastą, On (Diabeł) i Felera Lumpeksa (ziom wymiata :lol: ) ;)
  • 0

#12 Raziel

Raziel

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 lipca 2007 - 12:45

W RR był jeszcze szczur coś na wzór Al`a Capone, ale nie pamiętam jak sie nazywał a nie chce mi się teraz szukać...


Po prostu Szczur Capone ;)
  • 0

#13 barts955

barts955

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kraków NG

Napisano 29 lipca 2007 - 18:43

1.Marsjanin(nie pamiętam jak mu było) - Kaczor dogers 2.Kojot w strusiu pędziwiatrze
  • 0

#14 Gość_Kazio_*

Gość_Kazio_*
  • Gość

Napisano 29 lipca 2007 - 21:21

1.Marsjanin(nie pamiętam jak mu było) - Kaczor dogers


Ten marsjanin to:
Marvin-the-martian :)
  • 0

#15 Lo_Oki

Lo_Oki

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipca 2007 - 22:10

Eris w Mrocznych Przygodach Billy'ego i Mandy Hektor con Carne w Zło w Potrawce ;)
  • 0

#16 Crockett

Crockett

    Bajkowy Nałogowiec

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 805 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2007 - 06:29

Kot Spaślak z Brygady RR Brzydal Krok Carmen San Diego Share Khan Byk Bullba
  • 0

#17 Shadowcat

Shadowcat

    Bajkowy Nałogowiec

  • TEAM
  • 700 postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 września 2007 - 21:16

Laboratorium Dextera - Mandark Krowa i Kurczak - Czerwony Maska - yyy Pretorius? Robotboy - Doktor Kamikaze (czy jak mu tam xD)
  • 0

#18 johnlocke

johnlocke

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Bielsko - Biała

Napisano 11 października 2007 - 15:08

Ja pamitam Doktora Klaufa z Inspektora Gadzeta!!!
  • 0

#19 Bajkomir

Bajkomir

    Przyjaciel

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Dziki zachód

Napisano 11 października 2007 - 15:18

No dobra a gdzie jest czarny charakter co zwie się Dr.Klauf czy też M.A.D. ( Świr ?! ) który pod koniec większości odcinków wypowiada kultowe jak dla mnie : NASTĘPNYM RAZEM CIĘ DOPADNE ... GADŻET !!! no a ostatniego odcinka nie obejrząłem i nie wiem w kńc czy i jaki jest ten cały Klauf z wyglądu :/
No a ten cały Lorenz z Motomyszy z Marsa taki obleśny gość i fajtłapa ale na końcu kazdego odcinka mu Poltegor burzyli :lol: i on też rzucał niezłymi textami wtedy ;)
Dodam jeszcze , dodam , kogo tu dodam , hmm , a no Gargamela chybaście nie wymienili !! to dopiero animowana szuja ale i fajtłapa ;)
Z serialu Alladyn Mechanikles miał niezłe plany ale jak wiadomo na planach sie skończyło oraz ekipa z serialu naime W królestwie kaledarza
i Yattmana i to tyle na razie.
  • 0

#20 Siódemek

Siódemek

    Zaawansowany użytkownik

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Cybertron

Napisano 22 kwietnia 2008 - 13:43

No to jeszcze coś takiego: Batman - Joker, Pingwin, Trujący Bluszcz, Dwie Twarze, Dr. Freeze Jeździec Srebrnej Szabli - Nemesis i outreiderzy Tranasformery - Megatron / Galvatron
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Copyright © 2024 logo forum bajki-tv.com